Skocz do zawartości

PSX Extreme 301


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy Panie Kmiot za rzetelna recenzję i obiecujemy, że będziemy się starać utrzymywać poziom :thumbsup:

 

W 302 będzie sporo dobra i coś czuję, że dobór tematow Ci się spodoba (podpowiedz - wszystkie te, które pisałem, łączy zagadnienie wojny/rywalizacji :] ). Tymczasem lecę dokonczyć kawusię i zacząć powoli pracę nad 303. Show must go on. :hi:

 

 

Edytowane przez K.Adamus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2022 o 21:34, Kmiot napisał:

Konsolite czekam na jakiś HP/Headshot w optymistycznym tonie. Rzucam wyzwanie. Poszukaj pozytywnych stron branży i swojego zajęcia. I postaraj sie przy tym nie wspomnieć o Guilty Gear. 


 

Wyzwanie przyjęte ;)
Choć jeśli nie mogę wspomnieć o Guilty Gear to będę musiał poszperać ;)

 

Cytat

Coś mało Konsolite. Aż dziwnie. Tylko jedna szrot-gierka, co się stało? Nie było "wyglądających na fajne" gierek?


Tak jakoś wyszło, ;) - czasami odmówić mogę opisania czegoś co "wygląda na fajnie" biorąc pod uwagę statystyki ;)

 

W dniu 1.10.2022 o 21:34, Kmiot napisał:

 

I standardowo: fajnie, że wciąż jesteście. 

Trzymajcie się tam Mordeczki.

Trzymamy się ;)
Fajnie że są tacy czytelnicy.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Emtebe napisał:

Szkoda tylko, że reedycja bez słynnej naklejki z numerem INDEX :(

 

Aż wpadłbym do redakcji i w ramach wolontariatu sam ponaklejał te naklejki na reedycję :hi:

 

Byłby klimat.

Naklejka ma byc ale pisze z numerem egzemplarza. Niby taki unikatowy numer.

8 godzin temu, number_nine napisał:

#302 to w ogóle wyjdzie? bo zapowiedzi nie widać, a zgodnie z cyklem wydawniczym, to już chyba powinien wyjeżdżać do sprzedaży 

Na patronite byla zapowiedz no ale nie wolno nic zdradzac. Co prawda nie bylo terminu ale zazwyczaj z 3 dni pozniej jest tutaj.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2022 o 21:34, Kmiot napisał:

Nie grajcie w Elden Ringa. Sobek, który nikomu nie życzy takich czytelników! I spotkała go kara. Nie no, ER jest ogromny, przytłaczający i tak - powtarzalny w wielu kwestiach. Ale który open world nie jest? Tekst świetny, osobisty, kąśliwy i pouczający, choć z tymi 250 godzinami to kurde przesadziłeś xd. No i zwrócił moją uwagę na Hellpointa, więc poszerzył horyzont. Dzięki Kuba, pisz częściej, bo fajnie się Ciebie czyta.

Nikomu nie życzę, bo nikomu bym takich nie oddał!
Oby ci siadł Hellpoint. Dla mnie perełka roku i akurat wyszło DLC lub zaraz wyjdzie. A potem Dead Space i Callisto. Same cuda dla fanów Event Horizon.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.09.2022 o 21:55, Emtebe napisał:

 

@Piechota

 

Świetny artykuł o Sajfon Filter. Wstęp jakby napisany o mnie. Miałem dokładnie tak samo jak zagrywałem się w demo.  Pamiętam jeszcze doskonale jak w Oficjalnym Polskim PlayStation Magazynie, który to regularnie kupowałem - było coś na wzór "Kącika Szperacza". Napisałem więc do nich (na kartce papieru) i wysłałem listem poprzez Pocztę Polską informację jak w demie znaleźć ukryty granatnik. Pamiętam, że trzeba było wspiąć się na jeden balkon, następnie złapać się rury łączącej dwa balkony, przejść na ten drugi... i tam w skrzyni był ukryty granatnik. Z niecierpliwością czekałem na kolejny numer OPPM, a gdy go już kupiłem i zajrzałem do "kącika", to okazało się, że owszem, opublikowali informację o granatniku... Ale podpisany był pod tym ktoś inny a nie ja. Smutno mi wtedy było :(

 

Myślałem, że tylko ja znałem sposób na zdobycie granatnika :D

 

 

 

Tu niby fajnie, prasa dla elity, a totalnie ukradli Ci sposób na granatnik. Standard branży, ukraść, podpisać się, zgarniać połówki kokosów z papierową słomką. Prawie jak te moje felietony, które co miesiąc Roger podpisuje własnym imieniem. 

 

Dzięki! Jestem najdłużej odpowiadającym redaktorem w kraju. ALE CZYTAM! 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Piechota napisał:

 

Tu niby fajnie, prasa dla elity, a totalnie ukradli Ci sposób na granatnik. Standard branży, ukraść, podpisać się, zgarniać połówki kokosów z papierową słomką. Prawie jak te moje felietony, które co miesiąc Roger podpisuje własnym imieniem. 

 

Dzięki! Jestem najdłużej odpowiadającym redaktorem w kraju. ALE CZYTAM! 

 
ja tak tylko z małym off-topem, kolega też z Lubania jak coś kojarzę, nie? Pewnie chodziliśmy do tego samego LO im A. Mickiewicza, gdzie pani Chojnacka krzyczała, że z ostatniej ławki śmierdzi jak z popielniczki, a chłopaki dzielili amph na zeszycie w kiblu. Pozdrawia mat-fiz 2003-2006 :lapka:

Edytowane przez Psyko
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Psyko napisał:

 
ja tak tylko z małym off-topem, kolega też z Lubania jak coś kojarzę, nie? Pewnie chodziliśmy do tego samego LO im A. Mickiewicza, gdzie pani Chojnacka krzyczała, że z ostatniej ławki śmierdzi jak z popielniczki, a chłopaki dzielili amph na zeszycie w kiblu. Pozdrawia mat-fiz 2003-2006 :lapka:


hah! Human 2007-2010, ostatnia ławka u pani Bis xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...