Skocz do zawartości

PSX Extreme 301


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Roger napisał:

Jednocześnie szykujemy dla Was kolejny numer specjalny - miło jest nam ogłosić, że ruszyły prace nad Pegasus Extreme, specjalnym wydaniem pisma o historii jednej z najbardziej popularnych konsol w naszych kraju w latach 90 - Pegasusowi! Szczegóły wkrótce!

:banderas:

Odpalajcie dedykowany temat!

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem te ogłoszenie "pegasus extreme" jest za szybkie. jeszcze czytamy 300. numer, czy zerowy, za chwilę będzie film, a tu jeszcze Pegasus Extreme. Macie jakiś odpoczynek, czy po prostu wygląda to bardziej biznesowo, typu "trza robić, bo się sprzedaje, róbmy szybko"? 

no z drugiej strony, fajnie że się to potwierdziło i numer faktycznie wyjdzie :) 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, grzybiarz napisał:

moim zdaniem te ogłoszenie "pegasus extreme" jest za szybkie. jeszcze czytamy 300. numer, czy zerowy, za chwilę będzie film, a tu jeszcze Pegasus Extreme. Macie jakiś odpoczynek, czy po prostu wygląda to bardziej biznesowo, typu "trza robić, bo się sprzedaje, róbmy szybko"? 

no z drugiej strony, fajnie że się to potwierdziło i numer faktycznie wyjdzie :) 

Co to znaczy za szybkie? Dopiero zaczeli nad nim prace. Numer zerowy był w planach chyba ponad rok.

Odnośnik do komentarza

5 zł więcej miesięcznie nie jest zapewne dużym problemem dla większości osób, aczkolwiek cena 19,99 zł na półce w saloniku może odstraszać. Ale co zrobić, skoro mamy takie czasy, gdy papier jest problemem. Miesięczniki tematyczne od dawna posiadają zbliżoną cenę, a połowa ich zawartości to reklamy. Osoby, które wzięły prenumeratę po starej cenie mają się z czego cieszyć.

 

Czekam na moment, aż poślizg wypadnie w połowie miesiąca, potem w trzech czwartych, a koniec końców nikt nie zauważy jak zabraknie jednego numeru :kojima:

Odnośnik do komentarza

@Rogerjak wklejasz wstępniaka to usuń formatowanie bo na czarnej skórce forum prawie nic nie widać.

 

19,99 tego wymaga sytuacja, ale ode mnie :lapka: i szerokiej drogi. Zostanę przy numerze grudniowym ze wzgledu na kalendarz, i numerach specjalnych. O ile grafiki w kalendarzu nie będą kopia tych sprzed paru lat. 

 

Okładka słaba, oklepany art, tylko taki dostaliście? To słabo :(

 

Pegazus Extreme - super sprawa. 

Odnośnik do komentarza

19,99 za numer to już niezłe balansowanie na kruchym lodzie.

10 numerów temu, cena wynosiła 12 zł. Podwyżka o ile? 80%?

To po nowym roku dobijacie do 25 czy od razu 30?

Za tę cenę to moglibyście chociaż dawać okładki, którym bliżej do artów, niż broszurek reklamowych.

Od 5 czy tam 6 lat mam każdy numer i sporo wcześniejszych, ale teraz zacznę się mocno zastanawiać nad zakupem, a po wejściu 2 z przodu ceny, przestanę kupować. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Czekam na pegazus extreme. Wychowałem się na tym jako zagrajmer i koneser gier. Całe dnie granie w złota piątkę (udało się pożyczyć od kolegi kiedys) gdzie były tam takie szlagiery jak ten jaskiniowiec na deskorolce albo mikromachines.

Moja gra wszechczasow to oczywiście Felix którego ostatnio nawet w całości ogralem na retroarch z acziwkami! :banderas:

 

 

A jak będziecie dawac kalendarz to proszę was tylko bez jakis dziwactw jak ten styczeń w 2020, bo przez miesiąc musiał kalendarzyk leżeć w szafie, bo dziewczyna myślała, że mam coś nie tak z głową:

Screenshot_20220901-181928.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, marcinwks napisał:

19,99 za numer to już niezłe balansowanie na kruchym lodzie.

10 numerów temu, cena wynosiła 12 zł. Podwyżka o ile? 80%?

To po nowym roku dobijacie do 25 czy od razu 30?

Za tę cenę to moglibyście chociaż dawać okładki, którym bliżej do artów, niż broszurek reklamowych.

Od 5 czy tam 6 lat mam każdy numer i sporo wcześniejszych, ale teraz zacznę się mocno zastanawiać nad zakupem, a po wejściu 2 z przodu ceny, przestanę kupować. 

Zobacz ile kosztuje CD action na papierze toaletowym albo pixel. Komiksów pewnie nie kupujesz, ale niestety ceny druku wyjebało i tak to będzie wygladac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, oFi napisał:

A jak będziecie dawac kalendarz to proszę was tylko bez jakis dziwactw jak ten styczeń w 2020, bo przez miesiąc musiał kalendarzyk leżeć w szafie, bo dziewczyna myślała, że mam coś nie tak z głową:

Screenshot_20220901-181928.jpg

Całkiem normalna sprawa, że dwóch narysowanych chłopów się w powietrzu końcówkami styka :kekw:

Za dwie dyszki to by mogły wpadać jakieś plakaty albo inne duperele, naklejki czy coś.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, marcinwks napisał:

19,99 za numer to już niezłe balansowanie na kruchym lodzie.

10 numerów temu, cena wynosiła 12 zł. Podwyżka o ile? 80%?

To po nowym roku dobijacie do 25 czy od razu 30?

Za tę cenę to moglibyście chociaż dawać okładki, którym bliżej do artów, niż broszurek reklamowych.

Od 5 czy tam 6 lat mam każdy numer i sporo wcześniejszych, ale teraz zacznę się mocno zastanawiać nad zakupem, a po wejściu 2 z przodu ceny, przestanę kupować. 

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jak obecnie kształtują się ceny papieru co?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To może ja się wypowiem nieco apropo ceny papieru bo trochę biznesowo się tym zajmuje a i sprzedaję go na palety a nawet... Tiry. Rok temu cena za ryzę papieru 80g białość CIE 146(taki standardowy BIAŁY papier) dla klienta (pomijam umowy/bonusy/inne marże etc. to było ok 8zl netto. Teraz cena za ten sam papier to 19 netto. I co? I sprzedaję tyle samo. Na rynku brak celulozy do tego zmiana nastawienia producenta na opakowania z tektury falistej + teraz wojna (wiadomo co się z nią wiąże) i tak ceny się kształtują.

Tak tylko chciałem świetne grosze dorzucić.

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...