Skocz do zawartości

PSX Extreme 301


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Homelander napisał:

NRGeek jara się grami. Ooo, bardzo źle nie słucham go. Butcher jara się grami. Bardzo źle, nie dawać mu gier. Ależ jesteście smutni. Cieszę się, że ja też, mimo ponad 30letniego stażu gracza i 40 na karku nadal i nieustannie potrafię jarać się grami

 

Skończ faflunić, po tylu latach grania to powinno się mieć wyrobione doświadczenie i choć trochę oleju w głowie, że się coś tam zna na grach i recenzowaniu, a tu człowiek dalej nie potrafi recenzować i nie zna się, każdy to choć w miarę ogarnięty gracz mu to wypomni. Jesteś jak ten gargamel, co po tylu porażkach nadal nie wyciągnął swoich wniosków, to jest tak samo z butcherem, niech typ się zajmie innymi rzeczami, a recenzowanie gier zostawi kompetetntym ludziom, co choć nie są zaślepieni i nie przeszkadza im wyciągać minusy z gier, będąc zarazem fanem. U butchera tego nie ma, u niego tylko jest orgazm i emocje od dupy strony. Tylko zostały zmarnowane dwie strony papieru i ciągu nic nie znaczących liter. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

A point jest taki, że jeśli coś wychodzi po raz trzeci z wyciętą zawartością i dostaje wyższą ocenę od oryginału to coś w procesie oceniania poszło nie tak.

zabrzmiało to, jakby wtedy ocena była niższa, bo było sporo konkurencji, a teraz nie ma nic innego to dycha. W sumie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Ok, żeby skończyć dyskusję po mojej stronie: żaden z Was na recenzję nie czekał (no chyba tylko po to żeby się ucieszyć z oceny rzędu 6/10). Każdy z Was miał wyrobioną opinię na długo długo przed premierą. Gra była przez Was hejtowana na każdym kroku. No i, oczywiście, nikt z Was nie grał. I nagle Wasz świat się rozpadł, bo tytuł okazał się fenomenalnie odnowiony, a właściwie zrobiony od nowa na poziomie którego jeszcze PS5 nie widziało. A co gorsza ludziom, którzy grali gra faktycznie się podoba. Dla mnie to też 10/10. Tak samo jak wersja PS3 była na premierze. Zapłaciłem trzy i pół bomby i bawiłem się fantastycznie, a do gry będę wracał latami. Tyle

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, milupl napisał:

Czy tylko mój numer ma takie babole, czy jest to normą.
Chodzi o "duszki" wokół tytułu gry.

 

 

Tego akurat u mnie nie zauważyłem, ale moją uwagę zwróciło co innego. Artykuł o fabułach jest zastanawiająco "przybrudzony". Normalnie uznałbym to za zabieg artystyczny, bo pojawia się tylko przy okazji tego materiału, poza tym sama czcionka jest całkowicie czytelna, no i wzór zabrudzeń jest identyczny na kolejnych stronach (odpowiednio lewych i prawych). Ale dwie kwestie budzą moje podejrzenia.

1. "artefakty" u Milupl, których u mnie brak

2. nad TEMAT NUMERU jest zauważalna, "przebitka" jakiegoś innego słowa, wygląda jak CYBERWARE

 

No i generalnie wygląda to mało artystycznie :reggie:

1662790748501.thumb.jpg.4be20be646d2861a969488503ae0253a.jpg1662790748484.thumb.jpg.5baa42f9eaaaf3b9133878b416c46457.jpg1662790748476.thumb.jpg.29e41507617beabe173f791443a8d11d.jpg1662790748467.thumb.jpg.645c97df056469b2437e7313c39d582d.jpg

 

Generalnie jestem ciekawy, więc zaraz się okaże czy to tak u wszystkich i zamierzone, czy to tylko w części egzemplarzy (jak w przypadku "duszków" u Milopl).

Na lekturę nie wpływa, więc w sumie pierdoła.

 

Przejrzałem też na szybko numer i kto jest autorem tekstu o 1984, bo nie odnotowałem podpisu?

 

9 godzin temu, [InSaNe] napisał:

Super, że wzięliście na tapetę serię Syphon Filter

https://skrivanek.pl/na-tapete-czy-na-tapet/

Ale fakt, Syphonik <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...