Skocz do zawartości

PSX Extreme 301


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2022 o 20:02, michal napisał:

w jednej dzielnicy Jeleniej Gory w praktycznie jedynym punkcie gdzie mozna poznie dostac egzemplarz PE ilosc gazet z PSX EXTREME w tytule liczona jest w ...3 kopiach. Wiedziałem ze jest bidnie w kurewsko smutnym lewackim miescie, ale zeby az tak??

Kupuje bez problemu w różnych miejscach co miesiąc, 300 setny numer to w empiku wybierałem z kilku okładek. Nawet u mnie na obrzeżach w spożywczaku jest PSX.

Odnośnik do komentarza

@Piechota właśnie przeczytałem Twój felieton w #301. Jeśli PT miałeś przypisane do swojego konta PSN albo pamiętasz dane do tego konta, na którym je miałeś - odezwij się na PW, powiem Ci, jak je ściągnąć na ewentualnej "nowej" PS4, a "koledze" kontrolnie zajeb maczetą ze trzy razy między żebra ode mnie.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Bzduras napisał:

@Piechota właśnie przeczytałem Twój felieton w #301. Jeśli PT miałeś przypisane do swojego konta PSN albo pamiętasz dane do tego konta, na którym je miałeś - odezwij się na PW, powiem Ci, jak je ściągnąć na ewentualnej "nowej" PS4, a "koledze" kontrolnie zajeb maczetą ze trzy razy między żebra ode mnie.

 

Masz jakiś sposób by odzyskać to demo? Też kiedyś, przy zmianie dysku na większy, postanowiłem sobie sformatować ten wymieniany i dopiero po kilku dniach do mnie doszło, co żem uczynił najlepszego.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie pomyślałem, bo mogłem po prostu napisać tutaj. Pewnie neurony uznały perspektywę wymiany PRYWATNYCH WIADOMOŚCI z członkiem redakcji za kuszącą perspektywę :Cell:

Robisz jak tutaj, działa - sprawdzałem nie dalej jak tydzień temu, bo kłóciłem się z kumplem który twierdził, że się nie da i dlatego PS4 z PT są takie drogie. Da się, jeśli ma się grę nadal w bibliotece.

 

Side note: dobrze sobie zrobić punkt przywracania systemu na komkuterze używanym jako proxy i po wszystkim go przywrócić. Pamiętam, że Suwi siedzi gdzieś zakopane w rejestrze i nie da się go usunąć ot, tak. Nic w sumie nie robi, jednak jeśli ktoś nie chce go mieć na swojej maszynie to warto mieć to na uwadze. Działa to tak, że fani postawili sobie serwery z plikami gry i gdy konsola wysyła zapytanie "hej, dasz mi PT?" w net to odzywa się ten serwer i mówi "spoko, tu masz". Nie ma ryzyka banów, sranów i wizyty smutnych panów z rana.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

 

@Piechota

 

Świetny artykuł o Sajfon Filter. Wstęp jakby napisany o mnie. Miałem dokładnie tak samo jak zagrywałem się w demo.  Pamiętam jeszcze doskonale jak w Oficjalnym Polskim PlayStation Magazynie, który to regularnie kupowałem - było coś na wzór "Kącika Szperacza". Napisałem więc do nich (na kartce papieru) i wysłałem listem poprzez Pocztę Polską informację jak w demie znaleźć ukryty granatnik. Pamiętam, że trzeba było wspiąć się na jeden balkon, następnie złapać się rury łączącej dwa balkony, przejść na ten drugi... i tam w skrzyni był ukryty granatnik. Z niecierpliwością czekałem na kolejny numer OPPM, a gdy go już kupiłem i zajrzałem do "kącika", to okazało się, że owszem, opublikowali informację o granatniku... Ale podpisany był pod tym ktoś inny a nie ja. Smutno mi wtedy było :(

 

Myślałem, że tylko ja znałem sposób na zdobycie granatnika :D

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...