Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 2022!


Rekomendowane odpowiedzi

Siema Zwyrole.

 

To już za chwilę, to już za moment, będzie się działo.

 

Piję piwko na biforku z ziomkiem, z którym chodziłem do gimnazjum i czytaliśmy Szmatławca przez lata, jednocześnie przecieram oczy ze zdumienia czytając raz po raz listę obecności Zgredów, którzy mają być na 100%. Nie widzę tam GAMERY ani HIVA. Co prawda to był post z 9 listopada i liczę, że do ostatniej chwili przed libacją mogło się (i mam nadzieję) coś zmienić, ale dla pewności zapytam, gdyż chcę się ewentualnie przygotować psychicznie na to co miało nastąpić.

 

CZY GAMERA BĘDZIE OBECNY NA EKSTREMALNYM PARTY? A JEŚLI BĘDZIE TO CZY NADAL MA ZAMIAR WYCZYTYWAĆ Z KARTECZKI NA SCENIE FORUMOWICZÓW?

 

Swoją drogą chciałbym (chociaż się boję, ale może po paru browarach już nie będę) z nim zamienić kilka słów o siłowni, ciekawi mnie jak konkretnie redukował i jak doszedł do sylwetki typu czołg. Co jak co ale zrobił robotę jak trzeba.

 

I CZY BĘDZIE HIV?

 

Pozdro i do zobaczenia. Obym znowu nie skończył na  wytrzeźwiałce, jak poprzednim razem w stolicy na spotkaniu z Graczami.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, grzybiarz napisał:

Panie, trochę zbastuj z tymi fotami niezwiązanymi z Extreme Party. 

Party omineło mnie bokiem. Miałem urlop wcześniej zarezerwowany. Ale licze że będzie obszerny artykuł w kolejnym numerze oraz ludziska wrzuca swoje foty z imprezy. Ja mam tylko tego klocka i Bajo do ogrania na switcha. Ale uwierz mi że wolałbym być na tej imprezie. Kiedyś bylem dobry w sensible soccer wiec cos bym pocwiczyl i sprobowal sil. No i Konsolite w stroju  Bajonety. Ta impreza moze sie juz nie powtorzyc. Z kazdego kąta polski bym na nia przyjechal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...