Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 2022!


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Damian14 napisał:

@Rogerautografy kiedy będzie można zebrać, tuż po starcie czy przy pożegnaniu? Pytam całkiem nieironicznie, bo chętnie bym zobaczył podpis Twój i paru innych zgredów na pierwszym numerze

Ekipa stara i nowa będzie latała po klubie cały czas, ale może na podziękowaniach walniemy jakieś wspólne zdjęcie i wtedy będzie chwila żeby z wszystkimi przybić piątki :) Ponadto dla pierwszych 200 osób będą takie duże plakaty okolicznościowe.

 

838504026_zdjcie_plakatu.thumb.jpg.720e1c4b8397cc0ee5af3938a592eed7.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Roger napisał:

Ekipa stara i nowa będzie latała po klubie cały czas, ale może na podziękowaniach walniemy jakieś wspólne zdjęcie i wtedy będzie chwila żeby z wszystkimi przybić piątki :) Ponadto dla pierwszych 200 osób będą takie duże plakaty okolicznościowe.

 

838504026_zdjcie_plakatu.thumb.jpg.720e1c4b8397cc0ee5af3938a592eed7.jpg

Czy tancerka bedzie w stroju Bajonety? Ta od tanca ezotyrycznego.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Smiti napisał:

A koszulki? Bo pytam już 3 raz ale nie uzyskałem odpowiedzi. Bilety 4x droższe kupione a żadnego info…

Walczymy, aby były na event, jeśli nie dojadą, to po prostu będą wysyłane w [przyszłym tygodniu a na miejscu w systemie od razu osoby które zamówiły droższy bilet wybiorą rozmiar. Żona Roberta robi co robi, żeby to jutro dostarczyli. 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Roger napisał:

Walczymy, aby były na event, jeśli nie dojadą, to po prostu będą wysyłane w [przyszłym tygodniu a na miejscu w systemie od razu osoby które zamówiły droższy bilet wybiorą rozmiar. Żona Roberta robi co robi, żeby to jutro dostarczyli. 

Super, dzięki za info. Do zobaczenia jutro. Ostatni raz byłem w Warszawie 7 lat temu… :)

3B6F3B45-AA14-454A-A78A-846CACDC6560.jpeg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Adam GlapJńskJ napisał:

No ja miałem być i zbić pionę z Michałem :szopenhauer: ale pisał, że nie pojedzie bo ma szlaban to i ja nie jadę. Miłej zabawy i wrzucajcie filmiki i foty. :lapka:

 

Czy forumkowi reprezentanci nagrają symboliczne "Rozi ty kurwo"? :cool:

 

 

 

Tak gadałem z ludźmi to nie wiem czy będzie jakaś forumkowa reprezentacja mdr.

 

Sam nie wiem jeszcze o której będę i ile, na Żoliborz to kurde tyle się jedzie co do obcego państwa mdr.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...