Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 2022!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
28 minut temu, Jontek80 napisał:

Tak wiec Cejrowski zamiast Extreme Party.

Brzmi jak uczciwa wymiana. Czyli jednak warto było wziąć urlop.

 

28 minut temu, Jontek80 napisał:

Moze syna jeszcze wezme na ekstraklase bo latwo i tanio mozna dostac bilety a lubi pilke nozna wiec moze mu sie spodoba.

Jak chcesz, aby nadal lubił piłkę, to mu tego nie pokazuj. 

 

W ogóle ten post Jontka to chyba bait, ale dobry, bo się nabrałem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał:

Brzmi jak uczciwa wymiana. Czyli jednak warto było wziąć urlop.

 

Jak chcesz, aby nadal lubił piłkę, to mu tego nie pokazuj. 

 

W ogóle ten post Jontka to chyba bait, ale dobry, bo się nabrałem.

Czemu?

Moj syn gra w pilke w lokalnym klubie w anglii. Ale nigdy nie byl na meczu. Tutaj dostac sie na  mecz premier league to cud. Mieszkam w Leeds wiec mamy tu klub. Ceny kosmos. Sprawdziłem u siebie w miescie w polsce i bilety maks za 45 zl. Zas na ekstraklase jak Gornik Zabrze 35zl online. Od reki kupujesz bo ludzie nie chodza.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Kmiot napisał:

Widocznie cena wciąż nieadekwatna do jakości widowiska, skoro ludzie nadal nie chodzą.

Trzymam kciuki.

On ma 8 lat. To i tak wielki wydarzenie. Moze jak 3 liga w anglii. Moze nawet 2 liga.

Ps sprawdzilem i Podolski tam gra. Choc teraz troche pewnie jako emeryt.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobry wieczór.

 

Już bilet kupiony, wątrobę oszczędzam również.

 

Ode mnie tylko jedno pytanko.

 

Czy nic się nie zmieniło w kwestii zarezerwowanych 5 minut na scenie przez @GAMERA, który to miał zamiar wyczytywać z karteczki nicki wybranych forumowiczów w celu stawienia im czoła w blasku fleszy oraz licznie zgromadzonych czytelników? Tak grzmiał w świętej pamięci temacie o Verbatimie i jajku, ale to było dość dawno temu dlatego wolę dopytać.

 

Pozdrawiam Zgredów oraz forumowiczów.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Konsolite napisał:

Ja także ;)

Ja chociaż wiem ze i tak mnie tam nie będzie. Tak miedzy nami to wszystkie sprawy załatwiam z jego żoną. Łapusz za dużo bierze na siebie i tego nie ogarnia. Przynajmniej takie moje odczucie. 

To zapraszam na mecz. Bilety się się rozchodzą. Sam czekałem z kupnem i wszystkie w środkowej widowni poszły. Kupiłem za bramką. Na Cejrowskiego biletów już nie ma na żaden występ.

Ps co do meczu to w anglii normalnie browary się leją na stadionie. Nie wiem jak tutaj. Byłem też kiedyś na boksie Barrera walczył z Khanem to też browary na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Jontek80 napisał:

Ja chociaż wiem ze i tak mnie tam nie będzie. Tak miedzy nami to wszystkie sprawy załatwiam z jego żoną. Łapusz za dużo bierze na siebie i tego nie ogarnia. Przynajmniej takie moje odczucie. 

To zapraszam na mecz. Bilety się się rozchodzą. Sam czekałem z kupnem i wszystkie w środkowej widowni poszły. Kupiłem za bramką. Na Cejrowskiego biletów już nie ma na żaden występ.

Ps co do meczu to w anglii normalnie browary się leją na stadionie. Nie wiem jak tutaj. Byłem też kiedyś na boksie Barrera walczył z Khanem to też browary na każdym kroku.

Powinno być piwo w kubeczkach, ale cholera wie jak będzie. Więc dowiesz się na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...