Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 2022!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potwierdzam to co pisał @ogqozo, ludzi jest dużo, niestety za dużo nawalonych, widziałem delikwentów, którzy już w kolejce  ledwie stali na nogach. Nie rozumiem jak się można tak sponiewierać nawet nie w połowie imprezy tylko już na początku, może na odwagę musiały wypić piwniczaki, albo szkoda było na browara przy barze. Dla mnie to słabe, ale co kto lubi.

 

Jestem z dziewczyną i nie chce mnie puścić do kibla bo się boi zostać sama, już paru do niej coś bełkotało. Średnio to widzę, jak jest dopiero przed 22, a wielu tam się nadaje do ułożenia jeden przy drugim i pilnowania aby się własnymi wymiotami nie zadławili.

 

Zgredy na plus.

 

Ogólnie nie sądziłem, że taka masa ludzi będzie, już nieważne, czy trzeźwych czy porobionych.

 

@ogqozoJak jesteś sam lub szukasz towarzystwa do w miarę kulturalnego wypitku to daj znać na pw, chociaż byś mi dziewczyny popilnował chwilę, bo mi zaraz pęcherz rozsadzi, a kolejka do wc tragiczna. Stawiam browara!

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Grze(pipi) napisał:

@Jontek80 masz więcej fotek tej Scanii? Widzę, że edytowałeś post, a teraz ludzie się dopominają.

Myslalem ze nikogo to.

Na zyczenie.

Ta ciezarowke dostalem w kwietniu. To nowka z fabryki. Najnowszy model. Niskopodlogowa. Mozna regulowac zawieszenie z tylu i z przodu. Z 11 cm mozna ja obnizyc czy podniesc. W sumie z 25 cm jak nie wiecej. Ta 20 na tablicy czyli 2020 troche wczesniej jezdzilem plus starsza scania z manualem.

Pierwsza to jeszcze przed naklejkami i rejestracja. Taka jaka przyszla po zabudowie.

IMG-20220408-WA0002.thumb.jpg.bc8ea1e70840116db0194ed3df785c93.jpgIMG-20220413-WA0000.thumb.jpg.da953fd662443f05e26302a0e32000b4.jpgIMG-20220413-WA0001.thumb.jpg.11d94f32b20d3e345a84c465e577a924.jpgIMG-20220427-WA0008.thumb.jpeg.21586cc22deab9278917cff5ecee111b.jpeg

IMG-20220425-WA0004.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Oskariat napisał:

Cześć. Potwierdzam to co pisał @ogqozo, ludzi jest dużo, niestety za dużo nawalonych, widziałem delikwentów, którzy już w kolejce  ledwie stali na nogach. Nie rozumiem jak się można tak sponiewierać nawet nie w połowie imprezy tylko już na początku, może na odwagę musiały wypić piwniczaki, albo szkoda było na browara przy barze. Dla mnie to słabe, ale co kto lubi.

 

Jestem z dziewczyną i nie chce mnie puścić do kibla bo się boi zostać sama, już paru do niej coś bełkotało. Średnio to widzę, jak jest dopiero przed 22, a wielu tam się nadaje do ułożenia jeden przy drugim i pilnowania aby się własnymi wymiotami nie zadławili.

 

Zgredy na plus.

 

Ogólnie nie sądziłem, że taka masa ludzi będzie, już nieważne, czy trzeźwych czy porobionych.

 

@ogqozoJak jesteś sam lub szukasz towarzystwa do w miarę kulturalnego wypitku to daj znać na pw, chociaż byś mi dziewczyny popilnował chwilę, bo mi zaraz pęcherz rozsadzi, a kolejka do wc tragiczna. Stawiam browara!

 

Sorry, dopiero teraz widzę tego posta hehe. Tak to bym odpisał wtedy. Ogólnie jestem jeszcze.

Miała być striptizerka o północy a leci muzyka z Chrono Triggera.

Co jest bardziej podniecające ofkoz.

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ogqozo napisał:

 

Sorry, dopiero teraz widzę tego posta hehe. Tak to bym odpisał wtedy. Ogólnie jestem jeszcze.

Miała być striptizerka o północy a leci muzyka z Chrono Triggera.

Co jest bardziej podniecające ofkoz.

 

Idziesz po striptizerkę na fajkę? Przejściem na przeciwko głównej sali. Przybić piątkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...