Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 2022!


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.10.2022 o 19:00, Konsolite napisał:

Powinno być piwo w kubeczkach, ale cholera wie jak będzie. Więc dowiesz się na miejscu ;)

Browar po 10zl. Wiec nie bylo zle. Zapiekanki i hot dogi po 15 ale ogromne. Spoko mecz. Ktos nawet corke zgubil i chyba tego nie zauwazyl bo oglaszali przez mikrofon ze czeka na niego gdzies tam. 3 gole i jedna Podolskiego. Dawno nie bylem na meczu a trafil sie nie najgorszy.  Syn pewnie podlapal troche nowego slownictwa z piewni stadionowych. Moze lepiej teraz niz za kilka lat przezyje szok co to znaczy. 

Stadion prawie pelny. Podobno bylo 20 tys ludzi. Duzo dzieci i rodzin. 

20221028_204135.thumb.jpg.1b9a87d9f289fdfc49be52bec00203f7.jpg

 

Ps grales w pandoras tower na wii? Warto? Dosc drogo chodzi ale kusi. Ostatnio na ebayu byla wersja specjalna. Nadrabiam troche gry z wii teraz. Ostatnio skonczylem tego the last story i nawet fakny byl. Ale lost oddesey jednak lepsze od Sakaguchiego.

Moze na 360 cos polecisz bo tu tez nadrabiam gry. Zamowilem teraz vanquisha. 

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.10.2022 o 13:19, Jontek80 napisał:

Browar po 10zl. Wiec nie bylo zle. Zapiekanki i hot dogi po 15 ale ogromne. Spoko mecz. Ktos nawet corke zgubil i chyba tego nie zauwazyl bo oglaszali przez mikrofon ze czeka na niego gdzies tam. 3 gole i jedna Podolskiego. Dawno nie bylem na meczu a trafil sie nie najgorszy.  Syn pewnie podlapal troche nowego slownictwa z piewni stadionowych. Moze lepiej teraz niz za kilka lat przezyje szok co to znaczy. 

Stadion prawie pelny. Podobno bylo 20 tys ludzi. Duzo dzieci i rodzin. 

 

Ps grales w pandoras tower na wii? Warto? Dosc drogo chodzi ale kusi. Ostatnio na ebayu byla wersja specjalna. Nadrabiam troche gry z wii teraz. Ostatnio skonczylem tego the last story i nawet fakny byl. Ale lost oddesey jednak lepsze od Sakaguchiego.

Moze na 360 cos polecisz bo tu tez nadrabiam gry. Zamowilem teraz vanquisha. 

Czyli dzień udany, super :)

Pandora jest spoko, bez szaleństwa, ale ma kilka ciekawych mechanik i pomysłów, osobiście bym polecił sprawdzić "demo" na emulatorze, gdyż to jedna z tych gier co stała się "kultowa" mimo że mało kto w nią grał + trochę specyficzna.
Jeśli chodzi o X360, to sporo gierek się znajdzie do polecenia, kwestia co z tej "generacji" ograłeś? Jeśli chodzi o Exy to wiele tam nie ma, więc nie licząc kwiatków jak pierwsza Bayonetta (wersja na PS3 tragiczna) to jeśli "zaliczyłeś" tamten okres na dowolnej platformie to w przypadku X360 nie ma większego znaczenia. HardCorps Uprising, Asura`s Wrath, Space Invaders Infinty, tak na szybko co bym polecił sprawdzić ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Konsolite napisał:

Czyli dzień udany, super :)

Pandora jest spoko, bez szaleństwa, ale ma kilka ciekawych mechanik i pomysłów, osobiście bym polecił sprawdzić "demo" na emulatorze, gdyż to jedna z tych gier co stała się "kultowa" mimo że mało kto w nią grał + trochę specyficzna.
Jeśli chodzi o X360, to sporo gierek się znajdzie do polecenia, kwestia co z tej "generacji" ograłeś? Jeśli chodzi o Exy to wiele tam nie ma, więc nie licząc kwiatków jak pierwsza Bayonetta (wersja na PS3 tragiczna) to jeśli "zaliczyłeś" tamten okres na dowolnej platformie to w przypadku X360 nie ma większego znaczenia. HardCorps Uprising, Asura`s Wrath, Space Invaders Infinty, tak na szybko co bym polecił sprawdzić ;)

Dzięki. Zaoszczędzę kasę i odpuszczę. Jak wyjdzie Ogre tactics to może wezmę. Poczekam na pierwsze noty czy warto. Jak nie to poczekam na finala na święta. Póki co może skończę drugiego Wiedźmina. Jak 3 kochałem to tu ciężko mi się wkręcić. Jeszcze czekam na tego vanquisha, mam mass effect 2, catherine, jeszcze jedną nieskończoną shantae i bully do ogrania. Jest co robić tylko nie wiadomo od czego zacząć. 

 

Czas w Polsce minął przyjemnie. Mecz fajny, Cejrowski zabawny i przedstawienie w teatrze tez ciekawe.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Jontek80 napisał:

Dzięki. Zaoszczędzę kasę i odpuszczę. Jak wyjdzie Ogre tactics to może wezmę. Poczekam na pierwsze noty czy warto. Jak nie to poczekam na finala na święta. Póki co może skończę drugiego Wiedźmina. Jak 3 kochałem to tu ciężko mi się wkręcić. Jeszcze czekam na tego vanquisha, mam mass effect 2, catherine, jeszcze jedną nieskończoną shantae i bully do ogrania. Jest co robić tylko nie wiadomo od czego zacząć. 

 

Czas w Polsce minął przyjemnie. Mecz fajny, Cejrowski zabawny i przedstawienie w teatrze tez ciekawe.

 

Shantae najmniej czasu zajmie ;)
Do zobaczenia na Extreme Party, oh w8...

Odnośnik do komentarza

No i nie dotrę na EP :( zaplanuj coś to życie się upomni o swoje. Szkoda, bo chciałem wychylić z czytelnikami i zgredami. Może przy okazji 400 sie uda ;) Bawcie się tam dobrze i wypijcie za zdrowie redakcji, bo chłopy stare już.

 

Spoiler

Na szczęście mikro-chrzest bojowy zafundował niedawno Konsolite, który pojawił się w grodzie Kraka. Jak ja się wytaczałem, jeszcze siedział:P

 

Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i wziąłem pamiatke posiedzenia w postaci jednej z tych rzeczy, na widok których Pan Maruda się uśmiecha XD (nie no, tak serio to narzeka zadziwiajaco mało)

 

Spoiler

20221106_120413.jpg

Jak ktoś jakimś cudem kiedys zawita w KRK, niech pisze :]

Edytowane przez K.Adamus
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, K.Adamus napisał:

No i nie dotrę na EP :( zaplanuj coś to życie się upomni o swoje. Szkoda, bo chciałem wychylić z czytelnikami i zgredami. Może przy okazji 400 sie uda ;) Bawcie się tam dobrze i wypijcie za zdrowie redakcji, bo chłopy stare już.

 

  Ukryj zawartość

Na szczęście mikro-chrzest bojowy zafundował niedawno Konsolite, który pojawił się w grodzie Kraka. Jak ja się wytaczałem, jeszcze siedział:P

 

Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i wziąłem pamiatke posiedzenia w postaci jednej z tych rzeczy, na widok których Pan Maruda się uśmiecha XD (nie no, tak serio to narzeka zadziwiajaco mało)

Gdy ja umierałem mój szef jeszcze tam był ;)
W xywce/podpisie jest "ukłon" to postaci z GGS ;)

 

  Ukryj zawartość

20221106_120413.jpg

Jak ktoś jakimś cudem kiedys zawita w KRK, niech pisze :]

Dam(y) znać, kolejne micro EP niebawem ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, K.Adamus napisał:

No i nie dotrę na EP :( zaplanuj coś to życie się upomni o swoje. Szkoda, bo chciałem wychylić z czytelnikami i zgredami. Może przy okazji 400 sie uda ;) Bawcie się tam dobrze i wypijcie za zdrowie redakcji, bo chłopy stare już.

 

  Ukryj zawartość

Na szczęście mikro-chrzest bojowy zafundował niedawno Konsolite, który pojawił się w grodzie Kraka. Jak ja się wytaczałem, jeszcze siedział:P

 

Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i wziąłem pamiatke posiedzenia w postaci jednej z tych rzeczy, na widok których Pan Maruda się uśmiecha XD (nie no, tak serio to narzeka zadziwiajaco mało)

 

  Ukryj zawartość

20221106_120413.jpg

Jak ktoś jakimś cudem kiedys zawita w KRK, niech pisze :]

Szkoda ze się nie załapałem. No i taki zacny prezencik. Jak bym dostał to i sam bym ograł.

Odnośnik do komentarza

Szybki update:
 

Do tej pory na evencie z redakcji będą na 100%: Ściera, Butcher, Fenix, Mutti, Norby, Myszaq Kali, Koso, Komodo, Sojer, Konsolite, SoQ, Rozbo, Sobek, Muszyn. Monika, Marcelus, Mielu. Ural, Gmerek, Roman, NRGeek, Maciej Dąbrowski. 
Wstępny i bardzo roboczy plan imprezy:
Całość będzie prowadził Kruger
18:00 - 20:00 - Start i wyświetlanie filmu o PSX w wersji reżyserskiej
20:00 - Panel naczelnych 
20:30 - Pierwsze Krazy Kompos
21:00 - Turnieje w Tekkena i Pro Evo w innej części klubu
21:00 - Panel Neo vs PSX i prasa w latach 90. 
21:30 - Kolejne konkursy i Krazy Kompos
22:00 - Turniej w karaoke w zamkniętej sali
22:00 - Turniej w pinballe
22:30 - pokaz sztuk walki
22:30 - goście specjalni 
23:00 - koncert HipHopowy Gixa i Boneza
23:30 - kolejne Krazy Kompos
00:00 - Striptizerka
00:30 - DJ i oficjalnie zamknięcie imprezy
Zabawa do ostatniego klienta 

W cenie biletu jest drink lub piwo gratis.
Bilety można zakupić tutaj lub na miejscu: 
https://goingapp.pl/wydarzenie/psx-extreme-party-2022/pazdziernik-2022?utm_source=facebook&utm_medium=event

Miejscówka:
Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka
Adres: Potocka 14, 01-619 Warszawa
Edytowane przez Roger
  • Plusik 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...