Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 2022!


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, koso napisał:

 

Ale mam nadzieję, że z tym "Panem" to sobie ze mnie robisz jaja!

 

Tak se tylko z humorkiem napisałem, proszę Pa... tej. Jaja to były na turnieju - chaos, faza grupowa trwająca prawie do północy (3 mecze po 5 minut? nie pamiętam), wiara przechodząca przed telewizorami... normalnie hardkor jak w ekstrimie! Niestety po wyjściu z grupy musiałem się zbierać do chaty - tak to bym wygrał.

Odnośnik do komentarza

Dużo już powiedziano na temat tej imprezy więc nie będę się powtarzał. Dla mnie petarda. Zdecydowanie inna niż 18stka ale na pewno nie gorsza. Piszę się na każdą następną jak również na edycje bardziej kameralną XD

Mam małe pytanko. Czy coś wiadomo w kwestii koszulek? Tych z biletów oczywiście. Były zbierane maile na wejściu i cisza. Ktoś coś wie?

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ten gość co tam kogoś kiedys uderzył na woodstocku (tak go zapamiętałem), nagrał filmik - wywaidy z Extreme Party: Ściera, Butcher, Roger i potem Fenix/Norby (ale to jużbyło wcześniej).

 

A z innej beczki - ta impreza powinna być zamknięta, tylko dla czytelników, a nie dla wszystkich z ulicy. No, ale w sumie mnie nie było to nie będę narzekał :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.12.2022 o 10:44, grzybiarz napisał:

ten gość co tam kogoś kiedys uderzył na woodstocku (tak go zapamiętałem), nagrał filmik - wywaidy z Extreme Party: Ściera, Butcher, Roger i potem Fenix/Norby (ale to jużbyło wcześniej).

 

A z innej beczki - ta impreza powinna być zamknięta, tylko dla czytelników, a nie dla wszystkich z ulicy. No, ale w sumie mnie nie było to nie będę narzekał :lapka:

Jeśli chodzi o wywiady to ściera jest zajebisty. Natomiast Butcher wygląda jak by tam siedział za karę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak, ja dostałem dwie koszulki + naklejki i dwa archiwalne numery w paczce. Jednak nie zmieni to faktu, ze jestem troche zawiedzony, gdyż koszulki ni jak nie nawiązują do extreme party ani nawet do psxextreme. Jest to zwykła, czarna koszulka z napisał „I love PSX”. Co dla mnie jako właściciela xboxa nie jest zbyt fajne :).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Extreme Party 2023

 

O nim ani widu, ani słychu, a w Kalendarzu Gracza wisi pod terminem 18 listopada :mellow:

 

Rozumiem że pełnowymiarowe EP się nie odbędzie. Natomiast może w to miejsce np. spotkanie online z czytelnikami? @Roger dasz znać co z tematem?

Odnośnik do komentarza
23 hours ago, Mejm said:

Musisz poczekac do 11 listopada. Bedzie tydzien do imprezy jak ostatnio i wtedy Lapusz da Rogerowi znac, ze nie jest w stanie zorganizowac wiec Roger zrobi to sam.

Na miejscu Rogera bym powiedział że to wszystko mam w nosie i wyjeżdżam w Bieszczady :laugh:

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2023 o 20:18, Eskimos napisał:

Extreme Party 2023

 

O nim ani widu, ani słychu, a w Kalendarzu Gracza wisi pod terminem 18 listopada :mellow:

 

Rozumiem że pełnowymiarowe EP się nie odbędzie. Natomiast może w to miejsce np. spotkanie online z czytelnikami? @Roger dasz znać co z tematem?


Niestety w tym roku chyba nie będzie raczej bardziej na wiosnę. 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...