Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 2022!


Rekomendowane odpowiedzi

Dorzuce jeszcze fote Boneza i Gixa. Bez Tajgera Bonzo to chłopaki nie istnieją, ale mimo to kilka tekstów sprawiło, że się uśmiechnałem pod nosem (chociaż może to zasługa procentów). Jeżeli naprawdę to był freestyle to wyszło nieźle, jeśli zawczasu się przygotowali i jechali z pamięci, to wuwunio powinien im uciąć czas antenowy.

IMG_20221119_234034.thumb.jpg.86fc8354f5f511e580a2cf1f9146cad8.jpg

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Monia.liveteam napisał:

@K.Adamuspasowanie-cała przyjemność po mojej stronie:D Przepraszam jak było za mocno, za dużo RedBulli opróżniłam:banana:Zniosłeś dzielnie, na pewno lepiej niż @Roger podczas pasowania na naczelnego ;)

Niemniej współczuję powrotu pociągiem do KRK i witam w rodzince!

Spokojnie, pociag spóźnił się tylko godzinę i przez moment nie wiedziałem, czy czasem nie wpakowałem się ma Gdynię. Klasyka w wykonaniu PKP ;)

 

I dzieki! Niezmiernie się cieszę, że trafiłem do tej patologicznej, dysfunkcyjnej familii. Życiowy milestone zaliczony. Do następnego EP!

Odnośnik do komentarza

@Monia.liveteam no, tym bardziej, że na forum jestem 16-letnim randomem, a i nigdy nie było okazji się poznać xD Cieszę się, że się przydałem, bo o to przecież chodziło. I miło było w końcu móc samemu wyrobić sobie zdanie na temat "Czy Monika musi pisać" :kekw: Niech pisze! I organizuje Rogera!

 

Ale kekłem z tego Roziego, chociaż fakt, w pewnym momencie miałem ochotę któregoś z chłopaków spytać, czy są Rozim, więc w punkt!

Odnośnik do komentarza

Dobra, szybkie parafialne i prywata :)

 

Mordy! Z wieloma z Was udało się się pogadać, z wieloma zbic pione i zrobić fotę.

Fajnie byłoby mieć jakąś pamiatke z tych spotkań a co czlowiek, to osobny telefon, więc jak ktoś ma jakieś fotki dawajcie na maila :) będzie do albumu.

 

Kadamadamski@gmail.com

 

Raz jeszcze dzieki i do zo przy 30leciu. Albo i wcześniej;)

Odnośnik do komentarza

A tutaj jeszcze fragment postu jednego znajomego, który dziś wyświetlił mi się na wallu. Autentycznie idzie się wzruszyć:
 

Nie rozumiałem fenomenu PSX Extreme
Nie rozumiałem fenomenu do tej soboty.
Wcześniej dla mnie PSX Extreme to było pismo o grach z humorem i stylem pisania "z pryszczami na nosie". Te komiksy fatshamingowe redaktora HIVa nadal wywołują we mnie reakcję w postaci jednego z kandydatów na młodzieżowe słowo roku (krindż).
Przyznam się jednak, że od kiedy regularnie zaczałem kupować PSX Extreme razem z Pixelem (For Science oczywiście - trzeba znać swojego wroga) to zelżałem w swoim Prawilnym Gniewie. Tam jest na prawdę całkiem spoko publicystyka.
Zupełnie nie jest to powiązane z faktem, że z Rog Er napiłem się brudzia u znajomego Kuba. Kompletnie nie jest to powiązane. Zaprzeczam wszelkim plotkom by można było mnie tak łatwo udobruchać. Taka jest moja oficjalna wersja wysoki sądzie.
Byłem na party z okazji 25 lecia tego pisma jedynie 2h, mieszkam niedaleko, ale kiedy zobaczyłem te tłumy i ludzi, którzy specjalnie z tej okazji przyjechali z drugiego końca Polski by przybić piątkę z redaktorami, na których artykułach się wychowali a często dzięki nim sami zaczeli robić gry... to wystarczyło by mnie przekonać na 100%. Od soboty jestem fanem PSX Extreme.
Tam była masa ludzi. Cały Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka wypchany po brzegi nerdami, starymi konsolami... pasją, która wylewała się z każdego otworu tego klubu. To było piękne.
  • Plusik 3
  • Lubię! 3
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Całkiem przyjemnie było, choć z forum ino Mendrka poznałem, ciekawy turniej w fifę, sporo walkowerów bo już pijani albo pobłądzili, czy mecz niedokończony bo... brak licencji na grę :kaz:


Zabezpieczenie dualsense przed kradzieżą epickie, trytytki klasycznie najlepsze.

2e3cca8c86634386909df9077592f505.jpg

Edytowane przez Moldar
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...