Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.11.2023 o 08:21, łom napisał:

Ktoś odpalał to Ascension? Bo ja tak i aż takiego śmiecia się nie spodziewałem. O ile grafika jeszcze ujdzie tak animacja postaci to jakaś porażka, zatrudnili chyba animatorów od Unearthed: Trail of Ibn Battuta i to wszystko non stop się tnie (przy necie 300 Mb/s). Najlepsze jest to że podczas oglądania scenek żadne wybory czy QTE mi się nie odpalały i miejsce gdzie mogłem dokonać wyboru było w dodatkowym menu z głosowaniem, oczywiście same cutscenki tam się nie odpalały więc nawet nie wiadomo co dany wybór zmienił. Liczyłem na nędzną podróbkę Hidden Agenda a to co dali to chyba największy kasztan ostatnich lat.

 

Średnia ocena gorsza od golluma

Screenshot_20231104-165350_ASUS_Launcher.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

To już wiem co będę robił w sylwestra.

Ja jednak zostanę przy Tomb Raider. Wiadomo, że to  placeholder, ale byłoby miło jakby do końca roku pokazali wreszcie ten gameplay z rurkami :). 

2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Sporo, myślałem, że będzie poniżej 3 bomb.

Widocznie wysoka jakość się szykuje :kratoswoke:.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

Właśnie gdzieś przeczytałem, że Piramidoglowy będzie grywalna postacią, mam nadzieję, że to jednak  tylko żarty xDD.


Nie no; młody, nie żartuj nawet. :kekw: Ja tam się modlę aby chociaż gra nie była jebanym drewnem, bo reszty dostarczyło już Konami.

 

BTW wiadomo czy muza będzie z oryginału czy będą jakieś nowe aranżacje?

2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Sporo, myślałem, że będzie poniżej 3 bomb.


Za jakość się płaci, drugie najlepsze studio w Polsce.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, oFi napisał:

Bo pyramidoglowy to raczej kolejna projekcja pana Jamesa więc jedyna sensowna sytuacja origins jaką sobię wyobrażam to dlaczego on powstał w jego głowie.

Bardziej chodzi mi o to, że niektóre rzeczy powinny zostać tajemnicą, albo domniemaniami, bo można łatwo zepsuć obraz oryginału, daję im szanse, ale nastroje wokół Konami są fatalne i te np. Preordery bez dat, dziwne opisy, Ascension, MGSy wydane na kolanie, to na razie obraz totalnej beznadzieji,  zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Potężni blubersi musieli sobie wytrzeć mordę ikoniczną postacią - piramidogłowym. To są tacy tandeciarze jak ci od filmu, którzy wcisnęli piramidę, bo każdy go zna. Mnie już mdli jak myślę o tych polskich krulach horroru, którzy przez całą swoją karierę nie potrafili stworzyć mocnej gry a tym bardziej serii. Mimo to jestem dobrej myśli, bo wierzę, że Konami nie pozwoli im tego zepsuć. Czekam na dłuższy gameplay i dużo się wyjaśni.

Edytowane przez Pure Bladestone
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...