Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Bzduras said:

co

Silent Hill f dostało chińskie studio NeoBards mające w swoim dorobku:

 

  • Resident Evil Re:Verse (2022)[7]
  • Resident Evil 2 (Next-gen Ver.) (2022)[6]
  • Resident Evil 3 (Next-gen Ver.) (2022)[6]
  • Resident Evil 7: Biohazard (Next-gen Ver.) (2022)[6]
  • Marvel's Avengers (2020)[2]
  • Resident Evil: Resistance (2020) [8][9]
  • Resident Evil Origins Collection (2019)[5]
  • Onimusha: Warlords (2019)[3] [10]
  • Devil May Cry:HD Collection (2018)[4]
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Pewno jeszcze będzie w developingu i procesie optymalizacji, a już znane są wymagania na PC? :philosoraptor:

Dosłownie kilka postów wyżej Malibu wrzucił, ale dam jeszcze raz ze strony Steama:

Brak opisu.

 

Wysokie są, ale można się było tego spodziewać po grze na UE5.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

Dosłownie kilka postów wyżej Malibu wrzucił, ale dam jeszcze raz ze strony Steama:

Brak opisu.

 

Wysokie są, ale można się było tego spodziewać po grze na UE5.

No ja wiem, że są znane. Bardziej mnie zastanawia, że tyle wcześniej to podają, jakby gierka miała wyjść niedługo, a przecież jeszcze tyle może się zmienić w optymalizacji itp. kwestiach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli zmienią się wymagania to po prostu je zmienią, co to za problem? A skoro są podane, oznacza to tyle że gra może być bliżej niż się wydaje, nawet pomimo tego że nie podali  jeszcze daty premiery. Więc obstawiam że wyjdzie gdzieś w przyszłym roku.

 

co do samych wymagań to rekomendowane faktycznie wysokie jak na grę 1080p bez DLSS i 60 fps. Ale mój PC bez trudu sobie poradzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Psyko said:

Wczoraj byłem mocno na nie, ale obejrzałem zwiastun w dobrej jakości, no i ok. Nie zdzierżę jednak nowej, wyrwanej rodem z jakiegoś filmu CGI dla dzieci, Sunderlanda

W Silent Hill 1-4 postaci miały niepojące twarze, coś było w ich oczach. Tutaj tego brakuje i wygląda to generycznie ale trudno większe wnioski wyciągnąć po tym co widzieliśmy. Same miasto natomiast zapowiada się zajebiście.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

Jeśli zmienią się wymagania to po prostu je zmienią, co to za problem? A skoro są podane, oznacza to tyle że gra może być bliżej niż się wydaje, nawet pomimo tego że nie podali  jeszcze daty premiery. Więc obstawiam że wyjdzie gdzieś w przyszłym roku.

 

co do samych wymagań to rekomendowane faktycznie wysokie jak na grę 1080p bez DLSS i 60 fps. Ale mój PC bez trudu sobie poradzi.

 

 

No niestety, takie są rezultaty jak za gre biorą się blooberowe parobasy :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, drozdu7 said:

Twarz Jamesa przynajmniej jest na swój sposób charakterystyczna, jak będzie dobrze zagrane to spoko. 

 

Pytanie czy wolimy w jak największym stopniu kalkę oryginału, czy też swoistą reimaginacje? 

No ja bym wolał coś na wzór remaków od Capcomu. Materiał źródłowy + kilka zmian czyniącym grę atrakcyjniejszą dla ludzi znających oryginał na pamięć. Tutaj niestety jest 1 do 1 sądząc po trailerze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...