Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Po zobaczeniu tego trailera naszla mnie ochota na odswiezenie sobie oryginalu. Jedna z moich ukochanych gier. Jedyna opcja jaka ogarnalem (ze sprzetem dostepnym w domu) to emulator ps2 na starym makbuku.

 

no, ale dzialalo dobrze, fakt, ze bez zadnych emulatorowych ulepszaczy. real deal.

 

zaczalem ok 18, skonczylem ok 2 w nocy. gra jest wciaz wybitna, ale zestarzaly sie imo dwie rzeczy

 

- walka

- latanie po miescie czesto bez sensu az trafisz tam gdzie masz trafic

 

no i tej walki bylo dosc sporo w sumie. prosta jak jebanie. nie wiem, gorzej niz w oryginale wiec nie bedzie. wciaz mam resztki nadziei ze bedzie git.

Odnośnik do komentarza

No tak ale zarówno sh1 jak i 2 miały dość wymagające zagadki(chyba 1 nawet bardziej)
Tam była masa biegania, błądzenia itd.
Dziś ludzie są przyzwyczajeni do strzałki wskazujacej gdzie iść albo kropki na mapie.
No ale to by była profanacja serii.
I weź teraz zrób żeby było dobrze.


Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

No tak ale zarówno sh1 jak i 2 miały dość wymagające zagadki(chyba 1 nawet bardziej)

 

Pianino w jedynce:sapek: Angielskiego człowiek wtedy jeszcze za dobrze nie znał, zacieliśmy się tam z kumplami na dłuższy czas, aż ktoś w końcu opis dorwał w jakiejś gazecie.

W resident evil 2 też pamietam mieliśmy jakieś rozkminy, ale już nie pamietam z czym. W dzisiejszych czasach to nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem trailer na spokojnie kolejne 2 razy i... 

Czy trailer był dobry? Niezbyt...

Czy narzekanie na skupienie się na walce w trailerze, który w nazwie jasno mówi o walce ma sens? No niezbyt...

Czy powinni teraz (tzn w niedalekiej przyszłości) wypuścić trailer utrzymany w innym klimacie? Jak najbardziej.

 

Widziałem tu teksty o tym, że gra wygląda jak z PS3 lub ten "concept" z filmiku wyżej wygląda lepiej niż to, co pokazał Bluber. No chyba graliśmy na innych PS3 i widzieliśmy inne trailery.

Od strony czysto wizualnej (technicznie i designowo), poza kilkoma momentami prezentuje się to całkiem nieźle.

Dźwięki wystrzałów nienajlepsze ale nie są tak złe jak tu też się mówi. W wielu grach, nawet skupionych na strzelaniu bywają zdecydowanie gorsze odgłosy strzelania.

Jedyce do czego osobiście na daną chwilę mogę się poważnie przyczepic to drętwe animacje (otwieranie drzwi czy nawet chodzenie po schodach).

 

Na chwilę obecną nie napalam się na tę grę ani jej nie skreślam. Niestety pozostaje nam poczekać na jakiś bardziej konkretny i kompletny fragment gameplayu bo tej trailer był po prostu słabo zmontowany i jego tematyka niezbyt odpowiadała charakterowi gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Nyu napisał:

Może dali trailer, żeby sprawdzić reakcje i wypuścić w tym roku tylko, jeżeli będą pozytywne. Więc się wycofali i pracują.

 

A może po prostu jeszcze nie chcą potwierdzać terminu. A i tak będzie w tym roku.

 

Who knows. 

Dodatkowy faktor to film też ma problemy i nie ma dat, a chcieli zrobić blisko siebie. 

Odnośnik do komentarza

W Twoim linku same spekulacje, również być może ze strony IMDb, która zwyczajnie mogła poprawić domniemana datę.

 

Miesiąc temu aktor napisał, że film jest nakręcony i znajduje się w fazie post-produkcji.

 

Wydaje mi się, że mogli celować z grą i filmem na kwiecień, ale nie dopięli, więc może jesień albo początek przyszłego roku 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Nyu napisał:

W Twoim linku same spekulacje, również być może ze strony IMDb, która zwyczajnie mogła poprawić domniemana datę.

 

Miesiąc temu aktor napisał, że film jest nakręcony i znajduje się w fazie post-produkcji.

 

Wydaje mi się, że mogli celować z grą i filmem na kwiecień, ale nie dopięli, więc może jesień albo początek przyszłego roku 

Tja, pewnie chcą wydać razem, albo przynajmniej w tym samym kwartale, więc opóźnienie jednego implikuje drugie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...