Skocz do zawartości

PSX Extreme 302


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jontek80 napisał:

Gdzie jest extrime plus?

Ten podział na osobny twór mnie wkurza:/ Dajcie to normalnie do extrima, a nie patronom, czy tam prenumeratorom w PDF. Patroni mają to na papierze? To są teksty, które chętnie bym czytal w gazecie, w kolorze, na papierze. Przecie to chyba nie zachęca do zwiększenia liczby patronow. 

Odnośnik do komentarza

Boże, Roger ma juz 40 lat (disclaimer z HydePark)... Sean Connery w wieku 41 żegnał się z rolą Bonda a on jest przeciez stary od kiedy się urodził.

 

Może zamiast tego łyskacza walniemy w listopadzie po kielonku Doppelherz ;]

 

A tak na poważnie, to najlepszego! Kolejnych lat z zajawką, bo służy ona i Tobie i nam. (Bardziej "wylewnie" na EP :] )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, grzybiarz napisał:

Ten podział na osobny twór mnie wkurza:/ Dajcie to normalnie do extrima, a nie patronom, czy tam prenumeratorom w PDF. Patroni mają to na papierze? To są teksty, które chętnie bym czytal w gazecie, w kolorze, na papierze. Przecie to chyba nie zachęca do zwiększenia liczby patronow. 

W kolorze nie przeczytasz E+, wszystkie są B&W ;)
Ja bym dał cyfrowe wersje E+ tak z miesiąc, dwa po premierze - mogło by to zachęcić ludzi do patronite, na zasadzie co "Was" omija ;)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Konsolite napisał:

W kolorze nie przeczytasz E+, wszystkie są B&W ;)
Ja bym dał cyfrowe wersje E+ tak z miesiąc, dwa po premierze - mogło by to zachęcić ludzi do patronite, na zasadzie co "Was" omija ;)

Ale znowu ktos zapomnial go dodac w wersji cyfrowej. To powoli staje sie norma. Mozna wiedziec o cz byl chociaz? Nie bede cie mecxyl co miesiac.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, grzybiarz napisał:

niestety nie :/

a numner 302 ma dalej 36 MB. @Roger możesz to gdzieś tam zgłosić? 

Konsolka mi wysłał Extreme Plus do trzysetnego numeru, ale też jednak wolałbym mieć wszystko w pliku PSX300.pdf.

Nie wiem kto tym się zajmuje. Do Rogera mam dwa maile ale on to tak z tydzień albo dwa potrzebuje żeby odpisać.

Pisałem do niego zeby zaczeli robić w kazdym numerze retro recenzje. Jak mogli robić recenzje na 2 strony rocznych gier to mogli by to dac na retro. Np recenzja final fantasy tactics po 20 paru latach. Czy Landstalker z segi megadrive. Poczytalbym chetnie. Nawet pegazusowe. Juz atari mozemy odpuscic. To juz prehistoria.

Odpisal mi chyba po 2 tygodniach ze obgadaja i pomysla. Po numerze zerowym widac ze ludzie by tego chcieli.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, grzybiarz napisał:

to będzie osobno jako Pegazus Extreme. ale... te recki to bym koniecznie przeczytał z tą starą oceniaczką :) z lat 90.

Chociaz z jedna na miesiac moglaby wpasc. Watpie ze graja tylko w nowe gry. Ja mam w tej chwili 7 roznych konsol plus emulator amigi i commodore plus peceta. W cos z goga sie ogra. Czasami nie wiadomo w  co warto zagrac ze starego co nas ominelo.

IMG-20220428-WA0000.thumb.jpg.7801c3237c6d43a07df2de1154522ac7.jpg

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Zamiast grać w gierki poskładał byś ubrania xd

A co do recek retro gierek przypomnę pomysł żeby po wydaniu Saturn/Pegazus/N64 Extreme ogarnąć gierki i platformy latami, czyli PSX Extreme 1990 a w tym najważniejsze gierki (wraz z hidden gemami i grami które godnie się zestarzały), sprzęty i wydarzenia i tak spokojnie do PSX Extreme 2005.

Odnośnik do komentarza

IMG-20220426-WA0010.thumb.jpg.3c504375e2854a5d25901a82c7b44c42.jpg

21 minut temu, łom napisał:

Zamiast grać w gierki poskładał byś ubrania xd

A co do recek retro gierek przypomnę pomysł żeby po wydaniu Saturn/Pegazus/N64 Extreme ogarnąć gierki i platformy latami, czyli PSX Extreme 1990 a w tym najważniejsze gierki (wraz z hidden gemami i grami które godnie się zestarzały), sprzęty i wydarzenia i tak spokojnie do PSX Extreme 2005.

Suszą się. A poza tym nie wtrącam sie w hobby żony jak ona w moje z gierkami.;)

Wersja bez prania powyżej. 

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, K.Adamus napisał:

Superfrog? Dobrze widzę? Joystick na tym wyrwalem z korzeniami za gnoja :]

 

A co do pomysłu z retro to chyba wydaniami jubileuszowymi czy tematycznymi będzie to ogrywane, tak mi się zdaje. Schludniej by było chyba :)

Psx mógłby być takim polskim retro gamerem. Trochę nowego i trochę starego.

Tak super frog. Jak sie mieszka w UK to dopiero zauwaza sie niektore smaczki w grze.  Teraz wiem ze lucozade w grze to taki tutejszy energetyk.

Ps na pierwszym zdjeciu phyton 1 dzojstik a na drugim apache. Apache to moj ukochany dzoj z dziecinstwa.

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Jontek80 napisał:

Ale znowu ktos zapomnial go dodac w wersji cyfrowej. To powoli staje sie norma. Mozna wiedziec o cz byl chociaz? Nie bede cie mecxyl co miesiac.

E+ w #302 jest o Predatorze, ty co czytali podoba się podobno ;)
Chyba zacznę dodawać "zajawkę" jak kiedyś do wątku o nowych numerach.

4 godziny temu, Jontek80 napisał:

Psx mógłby być takim polskim retro gamerem. Trochę nowego i trochę starego.

Tak super frog. Jak sie mieszka w UK to dopiero zauwaza sie niektore smaczki w grze.  Teraz wiem ze lucozade w grze to taki tutejszy energetyk.

Ps na pierwszym zdjeciu phyton 1 dzojstik a na drugim apache. Apache to moj ukochany dzoj z dziecinstwa.

+ za JoyStick :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Konsolite napisał:

E+ w #302 jest o Predatorze, ty co czytali podoba się podobno ;)
Chyba zacznę dodawać "zajawkę" jak kiedyś do wątku o nowych numerach.

+ za JoyStick :)

Tylko który. Nie pamiętam żeby u nas ktoś miał tego pytona za młodu. Wszyscy mieli albo quickjoye albo apacza z quickshota.

Na apaczu mogłeś grac po nocach w mortala i nikogo nie obudziłeś. Przynajmniej do czasu az joystick się nie wyrobił i zaczął skrzypiec.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Jontek80 napisał:

Tylko który. Nie pamiętam żeby u nas ktoś miał tego pytona za młodu. Wszyscy mieli albo quickjoye albo apacza z quickshota.

Na apaczu mogłeś grac po nocach w mortala i nikogo nie obudziłeś. Przynajmniej do czasu az joystick się nie wyrobił i zaczął skrzypiec.

W zasadzie za oba, choć Apacza najlepiej wspominam i jeszcze mam, jeszcze działającego, ;) Python (albo podobny do niego, pamiętam że miał taką "główkę" ala wąż, więc może i Python, albo Cobra?) poległ dawno temu :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.