Skocz do zawartości

PSX Extreme 302


Rekomendowane odpowiedzi

Ty naprawdę nie jesteś w stanie pogodzić się z tym, że nadal są ludzie, którzy lubią czytać na papierze i ludzie, którzy lubią pisać? :DZadziwiający jest twoj upór w próbie wciskania swojego światopoglądu. 

 

Argument o jutubie jako niby ekwiwalencie prasy drukowanej jest takim inwalidą, że aż mi się nie chce pisać. Przecież to zupełnie inne medium, inny sposób odbioru, inny feeling, inne absolutnie wszystko. 

 

Print żyje i niech żyje jak najdłużej. Sam kupuje wiele różnych pism, bo lubię taka formę przyswajania treści. Jak chce obejrzeć video, to odpalam yt albo tv, jak chce posłuchać to mam podcast, a jak chce poczytać, to mam gazetę. Bogactwo form, bogactwo wyboru, niech trwa tak długo jak są ludzie, którzy mają ochotę tworzyć. 

Szczypanie się o cudze hobby jest tak absurdalne, że coraz bardziej myślę, że ta dyskusja to zwykły bajt. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak tylko subtelnie przypomnę że to wątek o 302 numerze ;)

Możemy "dyskutować" o wartościach osobistych, zarobkach i poglądach, tylko czy to ma sens? Każdy robi to co musi/ma ochotę/może. Zycie to rachunek prawdopodobieństwa...
Dla jednego liczy się tylko kasa, dla innego liczy się zrobienie czegoś.
Bez obrazy, ale przykłady z YT oraz innymi, to na dłuższą metę wyjątki, nie reguła. Gdyby tak było łatwo, to ci "najwięksi" jutuberzy nie mieli Patronite, donejtów i tym podobnych, już nie wspominając o tych mniejszych, o których się nie słyszy. Na podobnej zasadzie co ilość gier pojawiających się na Steam w przeciągu dnia...


 

3 minuty temu, Jontek80 napisał:

Czyżby kolega oglądał PoGRAduszki? ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Konsolite napisał:

Tak tylko subtelnie przypomnę że to wątek o 302 numerze ;)

Możemy "dyskutować" o wartościach osobistych, zarobkach i poglądach, tylko czy to ma sens? Każdy robi to co musi/ma ochotę/może. Zycie to rachunek prawdopodobieństwa...
Dla jednego liczy się tylko kasa, dla innego liczy się zrobienie czegoś.
Bez obrazy, ale przykłady z YT oraz innymi, to na dłuższą metę wyjątki, nie reguła. Gdyby tak było łatwo, to ci "najwięksi" jutuberzy nie mieli Patronite, donejtów i tym podobnych, już nie wspominając o tych mniejszych, o których się nie słyszy. Na podobnej zasadzie co ilość gier pojawiających się na Steam w przeciągu dnia...


 

Czyżby kolega oglądał PoGRAduszki? ;)

Samo życie. Cała prawda jak widać uniwersalna.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, K.Adamus napisał:

Przyszedł Pan Maruda i zabrał łopatki XD już, już, rozchodzimy się do domu...

 

O 302 pogadamy jak prenumerata większości dojdzie wiec daj zająć czymś czas przez te najbliższe 2 tygodnie XD

Moja zanim dojdzie to w Polsce wcześniej kupię w kiosku i przeczytam niż dojdzie mi prenumerata do UK. Zwłaszcza że już jest poślizg. Tak więc w tym miesiącu wesprę was i kupię dwa numery.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak, tylko trochę beka, że nawet jego ksywa się tam nie pojawiła xD. No i ten, kto składał tę rubrykę, też mógł zrobić to bardziej przejrzyście. Listy i tak zajmują mało miejsca, to ranking i posty z forum można było jakoś ładniej opakować i wyeksponować.

 

Czytam sobie po trochę nowy numer i tradycyjnie doczepię się elementów graficznych w tekstach, tym razem "padło" na (skądinąd dobry) tekst o Alienie na PSXa. Zamiast mniej lub bardziej pasujących do kontekstu artów (Alien i Lara...?) uważam, że obowiązkowo powinny pojawić się jakieś screeny z wersji TPP.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

No i ten, kto składał tę rubrykę, też mógł zrobić to bardziej przejrzyście. Listy i tak zajmują mało miejsca, to ranking i posty z forum można było jakoś ładniej opakować i wyeksponować.

niby tak ale jest wyjaśnienie że było tylko 1800 znaków. I co jeszcze mnie zdziwiło, to że (chyba HIV), zachęca do pisania na forumku.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

Brak autora wiążę się chyba z tym, że Kmiot się nie podpisał podsyłając tekst.

Zaoszczędziłem pięć znaków. :vegeta_smile:

 

Nie no, tak poważnie, to nie przyszło mi do głowy się podpisywać, skoro robiłem to z własnego forumowego konta.

Ogólnie tekst poszedł w surowej formie i z całością było trochę zamieszania na linii komunikacyjnej, ale chuj tam, to pierdoła.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...