Skocz do zawartości

PSX Extreme 302


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, tajmeniczy czyletnik napisał:

w tym przypadku jest tanio i dobrze, czyli szybko nie będzie, i tyle :)

Chcesz mieć dobrze i szybko? kup sobie w kiosku


Powiem tak..
1:0 dla Ciebie :D Przyznaję racje, że jest tanio, lecz biorąc przykład innej prenumeraty — jestem zaskoczony, że opóźnienie jest aż tak sporę, ponieważ sądziłem, że będzie góra z dwa dni i że decydując się na prenumeratę — bardziej wspieram wydawcę niż, kupując w np. w Empiku. Stąd mój wybór prenumeraty. Nie decydowałem się przez wzgląd na oszczędność.

Edytowane przez Bowser
Literówka
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bowser napisał:

 i że decydując się na prenumeratę — bardziej wspieram wydawcę niż, kupując w np. w Empiku. Stąd mój wybór prenumeraty.

 

To się zgadza, bo z tego co nie raz pisali, bardzo mała część ceny kioskowej trafia do wydawcy, a przy prenumeracie nie ma pośredników, więc jest dla wydawcy korzystniej. A czy dla czytelnika też? To już trzeba samemu ocenić. :D

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Bowser napisał:


Powiem tak..
1:0 dla Ciebie :D Przyznaję racje, że jest tanio, lecz biorąc przykład innej prenumeraty — jestem zaskoczony, że opóźnienie jest aż tak sporę, ponieważ sądziłem, że będzie góra z dwa dni i że decydując się na prenumeratę — bardziej wspieram wydawcę niż, kupując w np. w Empiku. Stąd mój wybór prenumeraty. Nie decydowałem się przez wzgląd na oszczędność.

U mnie nadal nic. Ważne żeby w ogóle doszło, bo chciałem poczytać po prostu jakieś ciekawe teksty, a niekoniecznie recki, które chcąc nie chcąc już są i tak przeterminowane względem tego, co można znaleźć w sieci.

Edytowane przez Atherius
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Atherius napisał:

U mnie nadal nic. Ważne żeby w ogóle doszło, bo chciałem poczytać po prostu jakieś ciekawe teksty, a niekoniecznie recki, które chcąc nie chcąc już są i tak przeterminowane względem tego, co można znaleźć w sieci.


U mnie również niestety pusto w skrzynce :mad: Czas przestawić się na metodę kolegi @marbel007 

 

Odnośnik do komentarza

Potraktujcie to bardziej jako autoironię niż sarkazm ale... XD

 

...układ postów w wątkach o kolejnych numerach.

 

Najpierw - późno, w kalendarzu było że tydzień wcześniej się powinien ukazać, Roger pomylił wtorek z czwartkiem...

 

Potem - okładka ladna/nieladna, ale ten układ to byście zmienili, grafiki zasłaniają tytul smatlawca... (czasami "kiedys bylo lepiej")

 

Jeszcze chwilke później (tak do polowy miesiaca) - macie? Ja nie mam. Ja mam. Ja szybciej niż miesiąc temu. Okazjonalnie - prenumeruje "ryby polskie" czy "mój batalion" i jest na czas a psx nigdy.

 

Tydzień przed zapiwiedzia nowego numeru - Kmiot robi potezna recenzje artow, czasami dziękuje zgredom, zgredy dziękują Kmiotowi, Leif, Grzybi, Leif, Grzybi, Leif, Ja/Piechota/Komsolite, czasami zmęczony Roger jak go do tablicy wywołają np. dysputą o kondycji biznesowej pisma w dobie kapitalizmu.

 

Dzień przed zapowiedzią numeru- Roger, kiedy zapowiedz (niektorym prenumerata poprzedniego numeru wlasnie wpada do skrzynki).

 

I tak się to toczy, tu u nas, na wsi.

 

XD

 

PS. Mi dziś wpadło do skrzynki :D

Edytowane przez K.Adamus
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

No ja dopiero jestem na Hyde Parkach, więc jeszcze trochę mi zejdzie. Do 10-go się nie wyrobię z "opinią" xd.

A że lubię to załatwić za jednym zamachem, możliwe, że popijając przy tym piwko albo osiem, to całość będzie gotowa, jak będzie gotowa.

Przydałaby się jakaś afera. Nowy rysownik konsolometrów mógłby się wykazać i obrazić kogoś/jakąś grupę.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

No ja dopiero jestem na Hyde Parkach, więc jeszcze trochę mi zejdzie. Do 10-go się nie wyrobię z "opinią" xd.

A że lubię to załatwić za jednym zamachem, możliwe, że popijając przy tym piwko albo osiem, to całość będzie gotowa, jak będzie gotowa.

Przydałaby się jakaś afera. Nowy rysownik konsolometrów mógłby się wykazać i obrazić kogoś/jakąś grupę.

Na jakość trzeba poczekać ;)

Odnośnik do komentarza

Good nius. :)

 

Cytat

– Myślę, że, jeśli chodzi o ceny celulozy, już jesteśmy po maksymalnych cenach. Te ceny osiągnęły w sierpniu i na początku września 1 500 USD za tonę. Ceny październikowe są niższe o ok. 17-18 USD. Myślę, że rok 2023 i 2024 będzie to czas stopniowego spadku cen celulozy, w szczególności dla przemysłu papierniczego i przemysłu opakowaniowego, ponieważ w tych latach będzie ponad 4,5 mln ton nowych mocy produkcyjnych w zakresie produkcji celulozy, głównie w Ameryce Południowej – powiedział Jarczyński podczas GPW Innovation Day.

 

źródło: https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/arctic-papier-oczekuje-stopniowego-spadku-cen-celulozy-w-2023-i-2024-r,akcje,300931

Odnośnik do komentarza

- Materiał o Wietnamie Adamusa chyba najlepszy ze wszystkich jak do tej pory(chociaż słabych nie kojarzę). Nie wiem na ile tak jest faktycznie, czy może wynika to z tego, że to mój jeden z ulubionych motywów, który niestety nie jest wykorzystywany w grach, tak jak być powinien, ale jako tło też nie jest z tym najgorzej jak wspomniana M3, czy BO.

- Z tym obśmiewaniem pierwszego Rambo(zdecydowanie najlepszej części), to się nie spotkałem osobiście, nawet czytając sam cytat i mając w pamięci scenę z filmu miałem ciary na plecach, to chyba dużo mówi. Nie wiem, co tam to może być śmiesznego, że Sylwek ma krzywy ryj?

- Shellshock - widzę, że będę musiał sprawdzić prędzej, czy później. Wiedziałem, że to Guerilla, a oceny niezbyt zachęcające, ale jeśli rzeczywiście jest to jakiś tam wczesny prekursor Spec Ops, to koniecznie trzeba zagrać nawet jeśli gra będzie mechanicznym średniakiem. Widzę, że dostała nawet sequel od kogoś innego, ale tutaj już raczej nie odważę się dotknąć czerwonki.

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Artykuł o Resistance przypomniał mi jak bardzo chciałem sobie kupić w końcu PS3 żeby nadrobić kilka gier. No i przeglądam właśnie allegro w poszukiwaniu sprzętu :D Seria ma absolutnie wyjątkowy setting i wielka szkoda, że w najbliższym czasie nie mam co liczyć na nową odsłonę. Chętnie bym jeszcze przeczytał podobny tekst na temat serii Killzone, która również jest na mojej liście gier do nadrobienia z 7 generacji.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiotrekP napisał:

@SlimShady A teksty o Wietnamie i Lotrze to najlepsze rzeczy w numerze. Wincyj takich dobroci prosimy. 

Się piszą, spokojnie :) nie zwalniamy tempa :]

 

Dzieki za wszelkie komenty, napędzają do dalszej pracy. A co do Killzone'a walcie do Piechoty na privie. Ja niezmiennie sugeruje Obscure do retro, czytalbym - Adam, zrob to dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, A_Bogush napisał:

Artykuł o Resistance przypomniał mi jak bardzo chciałem sobie kupić w końcu PS3 żeby nadrobić kilka gier. No i przeglądam właśnie allegro w poszukiwaniu sprzętu :D Seria ma absolutnie wyjątkowy setting i wielka szkoda, że w najbliższym czasie nie mam co liczyć na nową odsłonę. Chętnie bym jeszcze przeczytał podobny tekst na temat serii Killzone, która również jest na mojej liście gier do nadrobienia z 7 generacji.


przepraszam, że tak dawno tu nie pisałem, miałem poważny kryzys tożsamościowy :D ale powoli nadrobię wszystko!

 

po pierwsze - dzięki!

po drugie - pisałem o Killzone taki tekst w 2020 roku bodajże. @Roger mógłbyś namierzyć, który to numer..? 

2 godziny temu, K.Adamus napisał:

Ja niezmiennie sugeruje Obscure do retro, czytalbym - Adam, zrob to dla mnie :D

A ja chętnie bym zriserczował, czy jest tam jakaś ciekawa historia

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Piechota napisał:

po pierwsze - dzięki!

po drugie - pisałem o Killzone taki tekst w 2020 roku bodajże. @Roger mógłbyś namierzyć, który to numer..? 

 

A ja chętnie bym zriserczował, czy jest tam jakaś ciekawa historia

Wszędzie jest ;]

 

A Killzone...

Nr 271, z marca 2020. Teraz jak widzę okładkę to nawet przypominam sobie, ze czytałem ten art na przystanku na krakowskim ruczaju :)

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie ten nr, więc przeklejam

 

@Rogerile teraz za recenzje? Starczy na paczkę fajek i pizzę? Czy bardziej opłaca mi się umyć staremu Mercedesa? 

 

Pamiętam, że za jakiś tekst o Halo na 3 strony dostałem w 2011 z 200 zł, a za recenzje DLC do GR Wildlands z 70 zł.  Wstydu, kurwa, nie macie

 

@dee, nie badz śmieszny, na YT masz turbo lepsze analizy. Lepiej wesprzyj twórców tych rozmkin na Patronie, niż kupuj tego śmiesznego trupa

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...