Skocz do zawartości

Vampire Survivors


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
4 minuty temu, Hubert249 napisał:

Nie ma graficzki? Nie ma muzyczki? Nie ma marketingu za miliony? O jej. "Śmieciara przyjechała do Passa/Golda"

Mocne uproszczenie, bo nie zawsze tak jest, nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza

VS to było dobrze znane ze Steam zanim wpadło do GP. Forumek coś tam na zmiane hajpował i śmieszkował z gierki ale nie była anonimowa przed pojawieniem sie na Xboxach. Ja przyznam że olałem kupno na steam bo za wiele razy takie hypowane gierki oazaywały się zawodem. Sprawdzilem bo było w GP i wciągnęło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
42 minuty temu, Bzduras napisał:

Leć na następne, tym bardziej, że na początku rozgrywki znajdujesz w nich itemy, które odblokowują kolejne rzeczy (mapa i tak dalej) na stałe.

Ooo, faktycznie, w Bibliotece znalazłem księgę, dzięki której mam wgląd w synergie przedmiotów :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Czosnek bardzo fajny jest z tego co widzę, no i Gołąb.

 

Teraz w bibliotece łatwiej jest nabijać levele, ale jest ciaśniej i można dostać gangbang przy ścianie.

 

Edit: dobra, Clock Lancet też jest mega, zatrzymuje potworki w czasie i można w nie wbiegać, nie dostając obrażeń.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Bicz odnawiający HP, o kurwa :banderas:

 

A na jakiej zasadzie te unions działają? Bo podnosiłem serce i bicz, nic się nie działo, dopiero później jakoś wypadło to.

Róznie ale najczesciej to jest tak ze podstawowa broń na maxa + jakis level tego z czym sie łączy. Następnie musisz ubic mobka co zostawie skrzynie i tam bedzie ewolucja. Na levelu 1 te skrzynie nie zostawią ewolucji jak masz mniej niz 10 min. Na drugm chyba tez. Na 3 juz lajtowo w dowolnym momencie. Polecam wygooglac jak ewoluuuje sie rozne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, easye napisał:

Na PC grajac w okienku nie dziala.

Jak to nie? 3/4 mojego czasu w tej grze gram w oknie i działa. 

 

29 minut temu, Rozi napisał:

Bicz odnawiający HP, o kurwa :banderas:

 

A na jakiej zasadzie te unions działają? Bo podnosiłem serce i bicz, nic się nie działo, dopiero później jakoś wypadło to.

Ewolucje broni są predefiniowane - masz broń X i item Y, podnieś level broni na maks i wypadnie prędzej czy później ze skrzyneczki.

5 minut temu, Daddy napisał:

Komuś się udało załatwić śmierć? 

By to raz, kilka postów temu rozpisałem, jak to zrobić :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Szymek napisał:

Dla mnie najlepsze z tego co wymaksowalem to noże oraz "biblia" :)

A no i wagoniki mi się właśnie trafiły z jakiś kart, też robią kozackie obrażenia. Akurat grałem bibliotekę to fajny siber robiły w połączeniu z nożami :)

Dla mnie też obecnie najlepsze combo. Do tego czosnek i czuję się bezpiecznie zarówno blisko jak i na dystans. Właśnie poległem tym setupem na 29:45 w bibliotece:notbad:

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

O, nie wiedziałem, że jest polski język xd Ale widzę, że też brakło do tych 30 minut.

@Bzduras podsumowując - 30 minut to jest maksymalny czas standardowego runa?

Swoją drogą ten temat mi przypomina temat Dead Cells zaraz po premierze, też jaranko indyczkiem, chwalenie się runami, porady :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.