Skocz do zawartości

Vampire Survivors


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pocisnąłem ostro i odblokowałem Gallo Tower. Jednak ograniczanie się do bata było złym pomysłem, połączenie Holy Wand+Heaven Sword+Thunder Loop robi taką miazgę, że aż mi żal tych potworków. A ile tutaj jest włoskiego żargonu napchane, to aż się japa śmieje XD Zionięcie ogniem po nduji? Jasne, że tak!

 

I faktycznie dobrze jest się skupić na Unlockach po kolei, wiele zajebistych przedmiotów nam powlatuje do gier.

Odnośnik do komentarza

Jedno przyznam - jak już mi się zdarzył run, prawie pół godzinny, w którym niestety nie odblokowałem nic nowego, ani nie zdobyłem nic, co planowałem, to jednak satysfakcja już była mniejsza, zdecydowanie.

 

No dobra, kasa wpadła i może kill count Milk Elementali sobie nabiłem, ale mimo wszystko rozczarowanie, że nic nie wpadło z osiągnięć.

 

Bo jak już kto chce z jakiegoś powodu analizować "sens" gry i dorabiać ideologię do czegoś, co ma sprawiać po prostu frajdę, to chyba do tego to się właśnie sprowadza - satysfakcja z niemal nieustannych osiągnięć, postępów, unlocków. Gdy tego w pewnym momencie zabraknie, to gra zapewne pójdzie w odstawkę. Ale zanim to nastąpi, to z pewnością minie dobre kilkadziesiąt godzin.

 

Aczkolwiek niektóre sekrety w ogóle nie są powiązane z osiągnięciami (a przynajmniej nie bezpośrednio) i też warto się nimi zainteresować. Wyczytałem, że w grze jest mnóstwo dodatkowych postaci, z czego najbardziej rozbawiło mnie...

Spoiler

drzewo... :D

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No własnie o to chodzi, o kolejne unlocki. Gra się chyba nie konczy, nie ma nawet gowno ekranu z gratulacjami jak w Ghostbusters na NESa wiec bawi przede wszystkim odkrycie czegoś nowego. Najlepiej każdy run włączać z konkretnym celem. Ćwiczyć nie ma czego bo lewego analoga to kazdy juz umie uzywać. Kupiłem wczoraj na Steam i będzie co jakiś czas partyjka pod kołderką. Pdkrywanie od nowa bawi jak za pierwszym razem. Wczoraj okolo 2h pograłem i 34 unlocki wpadły :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Suavek napisał:

Aczkolwiek niektóre sekrety w ogóle nie są powiązane z osiągnięciami (a przynajmniej nie bezpośrednio) i też warto się nimi zainteresować. Wyczytałem, że w grze jest mnóstwo dodatkowych postaci, z czego najbardziej rozbawiło mnie...

  Pokaż ukrytą zawartość

drzewo... :D

 

Zgadza się, jest kilka ukrytych postaci które mocno ułatwiają zdobycie calaka. Pierwszą którą odblokowałem była Red Death chyba która startuje z toporami po ewolucji i movement speedem +100%. A są jeszcze lepsze xd

 

Ja się zawiodłem tylko na patchu 1.0 bo zapowiadali że będzie coś trudniejszego niż wcześniej a wyszło tak, że zrobienie tych nowych achievementów to nadal tylko formalność. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rtooj napisał:

Czosnek, woda święcona i różdżka to podstawa

Doubt it. Nawet bez Czosnku, czy Liścia laurowego można dużo ugrać, kluczem są ewolucje.

 

1 godzinę temu, Rtooj napisał:

mimo że gra jest obrzydliwie brzydka

Taka grafika jest ponadczasowa, gry z NESa/SNESa do tej pory wyglądają ładnie, piksel art się nigdy nie starzeje.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Rozi napisał:

Doubt it. Nawet bez Czosnku, czy Liścia laurowego można dużo ugrać, kluczem są ewolucje.

 

Taka grafika jest ponadczasowa, gry z NESa/SNESa do tej pory wyglądają ładnie, piksel art się nigdy nie starzeje.

Dla mnie pixel art np. metal sluga się nie starzeje, pegasusowy jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...