Skocz do zawartości

Vampire Survivors


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Suavek napisał:

Przy okazji, jakieś sugestie jak pokonać Sketamari?

Arcana dająca Gold Fever przy podniesieniu sakiewki i ten sam zestaw itemów co na Red Death, dadzą radę. Ta arkana jest o tyle fajna, że podczas Gold Fever postać jest leczona za każdą zebraną monetkę, więc traktuj to jako substytut kuraka i będzie git.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, dee napisał:

Coś jest zwalone z aczikami? Wpadają dopiero po kolejnym uruchomieniu, nie po odpaleniu z QR. Podobny problem miał swego czasu Hades.

Hmm a nie wpadaja Ci po tym jak zginiesz, na ekranie podsumowania? Stawiam ze nie chcieli przeszkadzac i zaslaniac ekranu powiadomieniami wiec nie wpada poczas rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Wyinstalowałem tę grę pewnie z 10 razy, zawsze jak w nią gram to myślę "no nie, nie mam czasu, setki gier czekają, a tutaj się tak wolno rozkręca. Na 30 minut tego runu, większość czasu tak naprawdę nic nie robiłem". A później instalowałem z powrotem bo cyferkę nabić wyżej...

 

 

Tak "z ciekawości", co robią ludzie którzy grają w to setki godzin? Bo na razie to ciągnie odblokowanie nowych postaci, broni, wykończenie etapu, unlocki itd. No ale już dużą większość mam odblokowaną. Jak ktoś gra w to kilkaset godzin, to co, po pierwszych 20 godzinach powtarza ten sam run na nieco wyższym "curse" czy coś takiego? Czy pojawia się coś jeszcze? I jest w grze cały czas, czy oni robią runy po pół godziny aż coś się randomowo w niektórych z nich pojawi?

Odnośnik do komentarza

Przez ten temat na forumku przypomnieliście mi o giereczce i znowu zacząłem grać. Kurde, nie mam czasu na takie pierdoły, a znowu wciągnięty jak w bagno xD Odblokowałem sobie dwie ukryte postacie z trzeciego i czwartego poziomu, robię nowe ewolucje, właśnie doszły mi jeszcze jakieś inne pierdolety. Teraz miałem run jakimś miśkiem co rzucał bombami wiśniowymi, fajny motyw. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...