Skocz do zawartości

Vampire Survivors


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, dee napisał:

Żeby odblokować osiągnięcia za dotrwanie do 31. minuty trzeba ogarnąć patent na pokonanie Red Death? 

mozesz rozwinac na maxa ten laser co stopuje. Smierci nie pokonasz ale spokojnie ja bedziesz stopowal i wytrwasz do 31 min.

A smierc najlatwiej chyba pokonac w bibliotece

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, dee napisał:

Żeby odblokować osiągnięcia za dotrwanie do 31. minuty trzeba ogarnąć patent na pokonanie Red Death? 

Nie jest niezbędny jeśli chodzi o samo dotrwanie. Ja miałem tylko tą lancę od czasu bez ulepszenia i pełno zegarków wypadajacych z waz itd. Wystarczyło, żeby wytrwać do 31 minut nim mnie ubiło.  Do zabicia już potrzeba tych wszystkich ulepszeń i też kwiatka żeby zmniejszyć otrzymywane obrażenia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Pupcio napisał:

Jest jeszcze myk z dobrym kombo umiejętności xD Wczoraj tak przez przypadek zrobiłem że ciągle zamrażałem śmierć i dożyłem chyba 32 minuty xD

No Clock Lancet, albo Infinite Corridor jest niezbędne do pokonania śmierci, bez zamrażania czasu nie ma na to szans. Tak samo jej przetrzymanie do 31 minuty.

Odnośnik do komentarza

Z tym, że samym Clock Lancetem będzie się bawić dużo dłużej (bo zamrożony śmierciu nie ma okazji zaatakować i dać się wykazać Crimson Shroudowi), a i jest ryzyko, że gangbang dziesięciu śmierciów już nie będzie taki miły i potulny jak za długo się zejdzie z jedną.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki bo nie sprawdzałem waszych postów na temat przejścia gry za bardzo żeby odkrywać wampiry sam jak TRUE ZAGRAJMER ale coś mi tam mignęło i mam pytanie.

Bo grałem na bibliotece, zebrałem te dwa pierścionki, te 2 strzałki, ulepszyłem na maksa + miałem komplet brońek też rozwiniętych na maksa a i tak śmierć mnie skasowała w sekunde.

To co. Muszę mieć zatrzymywacza czasu żeby ją rozjebać? Czy musze to zrobić na tym katedralnym lvlu?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Pupcio napisał:

To co. Muszę mieć zatrzymywacza czasu żeby ją rozjebać? Czy musze to zrobić na tym katedralnym lvlu?

Sławomir Mentzen: Zaorany, zasiany, zebrany i sprzedany na wolnym rynku -  Lekko Stronniczy 1476 - YouTube

 

Laurel + dwie połówki Megalito, czyli tego czerwonego gówna, wszystko ulepszyć na maks, ewoluuje w Crimson Shroud

Time Lancet + dwa pieścionki, srebrny i złoty, wszystko ulepszyć na maks, ewoluuje w Infinite Corridor

reszta jak ci wygodnie, ale te sześć itemów mieć musisz, no

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...