Skocz do zawartości

Vampire Survivors


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Rozi napisał:

A jest w ogóle Unlock na 31 minut na Capella Magna? 

No nie ma właśnie 

Gra ma trochę problem z komunikacją. W następnym runie już legalnie ubiłem śmierci, oczywiście potem załatwił mnie ten wielki biały skurczybyk i dopiero z foruma dowiedziałem się że tak ma być.

Generalnie bez posiłkowania się netem nie ma szans wycisnąć wszystkiego.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Na "pociechę"(?) powiem, że po odblokowaniu wszystkiego i zdobyciu kompletu achievementów nie chce się już AŻ tak bardzo gry odpalać. ;) Można to traktować wbrew pozorom jako grę do "przejścia" w kilkadziesiąt godzin. Jedyny problem mimo wszystko, to trudność w jej odstawieniu w trakcie zabawy...

 

Ja właśnie przeczytałem warunki zdobycia kilku ukrytych postaci i jak okoliczności pozwolą, to chyba w kolejnych dniach rozegram kilka partyjek.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Diabelstwo pyerdolone, wciąga to cholerstwo jak bagno, gad demyt!

 

Screenshot-20221224-001938-Vampire-Survi

 

Zainstalowałem z godzinę temu na telefonie. To jedna z tych gier, które siadają na łeb strasznie i są tak fajne że aż się prosi je odinstalować by nie odbierały innych aspektów życia.

Polecam jednak obrwz odwrócony.

Też zacząłem od nowa na telefonie. Idealne na 30 minutowe posiedzenie w kibelku.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, _Red_ napisał:

Nic nie słyszałem o tej grze, wyskoczyła mi na App Store, zainstalowałem i wywaliłem w minutę, bo myślałem, że to jakiś żart z generatora typu Klik & Play czy inne Game Factory na PC. 

Ale jak widzę po opiniach, że to p o w a ż n y indyk na 500h grania to chyba ściągnę ponownie :obama:

500h to może nie, ale wciąga jak bagno. Polecisz raz, poczujesz progres przy rozwinięciu postaci i przepadasz. Pisałem już - to jest cyfrowa kokainka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...