Skocz do zawartości

Hi-Fi Rush


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem, przeszedłem dwa levele, gierka jest turbofajna :fsg: Flow, stylówa, mechaniki, Mikami i ekipa nie odjebali lipy. OST na duży plus, dialogi są bardzo kreskówkowe, a w tym wszystkim gameplay robi się wymagający wbrew pozorom. Polski dublaż jest bardzo spoko o dziwo i unika typowych pułapek "teatralnego przedstawienia" - porównałem z angielskim i spokojnie trzyma ten sam poziom.

 

I pyk, kupujemy na Steamku żeby mieć też wersję przenośną. Tango odeszło na chwilę od horrorów i dostarczyli skrytego bengiera, mocno szanuję takie eksperymenty!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka - nazwa kotka 808 to nie przypadek, a nawiązanie do maszyny perkusyjnej Roland TR-808. Klasyk, którego do dziś można usłyszeć w muzyce, np. trap leci ostro z 808, szczególnie z hihatami, werblami i stopami.

 

Nawet niektóre dźwięki (np. gdy kupuje się powerupy) to sample z 808 :)

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Roland_TR-808

350px-Roland_TR-808_drum_machine.jpg

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Też jestem po 2 lvlu. Szacuken za to co im się udało zrobić. Gra jest napakowana zawartością fest, a to pewnie nie wszystko. Jednak satysfakcji pełnej jeszcze nie czerpię bo nie wchodzi wszystko podczas walki tak jakbym chciał xD Jest tutaj jakiś rodzaj kalibracji jak w Hellsinger ? Mam wrażenie, że 'rytm' łapie mi nie w momencie nakładania się kółek, tylko trochę przed. Ale może mi się wydaje. Szkoda, że rytmu nie rozpoczynamy po prostu pierwszym atakiem w combosie :Coolface: Mam nadzieję, że zmieni się trochę klimat muzyczny bo te główne motywy póki co to meh. Ale jest masa pieprzu w tej gierce :banderas:
@devilbot wspomniałeś o treningu w kwaterze, gdzie dokładnie można go sobie odpalić ? 

Edit: A dobra przy zagadaniu do dziewoi :d

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Szermac napisał:

Mam wrażenie, że 'rytm' łapie mi nie w momencie nakładania się kółek, tylko trochę przed

 

Spróbuj zmienić poziom trudności. Czytałem że ktoś miał ten sam problem i to rozwiązało sprawę. Jakiś bug/glitch najwidoczniej.

 

No chyba, że to wina TV i jego input laga.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ProstyHeker napisał:

Taka ciekawostka - nazwa kotka 808 to nie przypadek, a nawiązanie do maszyny perkusyjnej Roland TR-808. Klasyk, którego do dziś można usłyszeć w muzyce, np. trap leci ostro z 808, szczególnie z hihatami, werblami i stopami.

 

Nawet niektóre dźwięki (np. gdy kupuje się powerupy) to sample z 808 :)

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Roland_TR-808

350px-Roland_TR-808_drum_machine.jpg

To teraz czekam na moda zamieniającego miałczenie na spinz808

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Daffy napisał:

Na średnich ustawieniach (tak odpala się gra) mam praktycznie bite 60fps, obraz ostry jak żyleta, parę razy spadło do 55fps ale to raczej nie wina decka, że nie ogarnia tylko praktycznie każdej gry na unreal engine 4 na decku czyli jak coś się wczytuje w tle to jest stuttering przez chwilę. Mi to nie przeszkadza, w razie czego zawsze mogę ustawić odświeżanie ekranu na np 55hz jak gram przenosnie

No to teoretycznie za chwilę nie powinno nawet z tym być problemu

 

 

Screenshot_2023-01-27-14-29-33-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Odnośnik do komentarza

System już się otworzył, linka, parowanie i ataki kombinowane z ziomkami :obama: Czysty fun... dopoki nie pojawi się

Spoiler

samurajorobot, 

bo wtedy trzeba się skupić fest. Więcej takich tytułów poproszę, przygarnę każdą ilość

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...