Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jeez_PS napisał:

Trzeba się zaopatrzyć w końcu, na tym ali jest oficjalny sklep/sprzedawca tego? Nigdy tam nic nie kupowałam a oferty po wyszukaniu wyglądają jak strony internetowe w latach 2001.

ja kupowałem tutaj, szybka wysyłka z Europy

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak Pan Krzysztof powiedział.

Obrzydliwie dobry stosunek cena/fun.

 

W wolnych chwilach cyk 10min w pokemonki, czekajac na obiad cyk 5min w pinball pokemon albo tanki. 20min wolne wieczorkiem na kanapie? Colin mcrae 2 i 4 oesy klepnięte :banderas:

Audiobook 2h? No to jasne że tetris attack leci na zmianę z Advance Wars.

 

I to wszystko wyjmuje z kieszeni :fsg:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Jeez_PS napisał:

Trzeba się zaopatrzyć w końcu, na tym ali jest oficjalny sklep/sprzedawca tego? Nigdy tam nic nie kupowałam a oferty po wyszukaniu wyglądają jak strony internetowe w latach 2001.

Ewentualnie mniejszy Miyoo mini plus.

https://m.geekbuying.com/item/MIYOO-Mini-Plus-Game-Console-64GB-Purple-520549.html?ref=w&Currency=PLN

Z kodem  "GKB11ANNI4" 235 zl

A anbernic w tym samym sklepie i z tym samym kodem 200 zł 

https://m.geekbuying.com/item/ANBERNIC-RG35XX-Handheld-Game-Console-64GB-Card-Grey-519449.html

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam.  Co trzeba zrobić , dograć by były widoczne miniatury romów obok nazw? Wrzuciłem plik IMG do folderu w moim przypadku Arcade i pojawiło się okno obok nazw ale jest czarne , brak obrazków.

edit.

Już sobię poradziłem , nie do tego katalogu wgrałem.

 

Edytowane przez Gekonix
Odnośnik do komentarza

Koledzy, czy ktoś się bawił już Firmware Koriki?

 

Nie wiem dlaczego, ale nie mam możliwości zwiększenia/zmniejszania głośności. W opcjach również nie pokazuje mi na jakim poziomie jest głośność.

 

Batocera, czy GarlicOS bez problemów.

 

EDIT:

Ok temat rozwiązany. Problem był wgrywania Firmware na kartę SD przez program BalenaEtcher, bo przy końcu sadził jakiś błąd. Zastosowanie innego programu naprawiło tą przypadłość.

Edytowane przez Amiga
Rozwiązanie problemu z głośnością.
Odnośnik do komentarza

Odpalić sobie po 24 latach grę, którą jaką pierwszą odpaliło się na GBC w 1999 roku - coś pięknego.

 

IMG_2200.jpeg
 

Mialem wcześniej rg351p, ale ten lepiej mi siedzi. O wiele lepszy ekran i głośnik. No i mam go głównie do gier GB/SNES więc proporcje ekranu wydają się mimo wszystko lepsze niż 3:2 z rg351p. Tamten był idealny do gier GBA, ale na nie nie mam już zajawki bo co chciałem to ograłem.

Edytowane przez tlas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć koledzy. Kilka dni temu kupiłem konsolę Anbernic RG35XX i mam pewien problem. Otóż wrzuciłem na nową kartę pamięci foldery z grami z różnych platform nes,mame, snes, Sega mega drive,gba itp. i włożyłem ją do drugiego wolnego gniazda w konsoli. Po włączeniu konsoli pokazują mi się dwie karty ale gdy wejdę w moją kartę nie pokazuje mi żadnych plików rom. Jakby na karcie nic nie było. Pomoże ktoś co robię źle? Dzieki.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj Bonkol otrzymał konsolkę i zrobił test na żywo (wersja ze podstawowym oprogramowaniem) (w tym różne dziwne pomysły od widzów typu czy można grać we dwóch: jedna osoba gra na konsoli, a druga na padzie od ps5 i.. działa, przynajmniej w turtlesach), materiał zaczyna się mniej więcej od 2godz 8minuty. Sam jeszcze nie oglądałem całości, więc nie wiem co tam się działo, ale w wolnej chwili pewnie odpalę na drugim monitorze

https://www.twitch.tv/videos/1858700419

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie ma się co zacietrzewiać: po prostu większość przeszła na system GarlicOS :) Ale podpowiadając: czy nazwy katalogów z grami na nowej karcie masz właściwe tzn takie same jak na karcie, którą otrzymałeś z konsolą? Domyślam się ze karta w FAT32 bo inaczej konsolka by zamulała (u mnie tak było).

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...