Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do posiadaczy. Interesuje mnie ta konsola jako typowe urządzenie które zabiorę na wakacje, idąc do parku czy chillując na balkonie. Dotąd klasyki ogrywałem sobie czasem na New 3DS. Niestety jego ekran jest kiepski aby grać w słoneczny dzień chociaż siedzę w cieniu, podobnie ze Switchem..

Jak jest z RG35XX ? w letnie dni jak teraz, bez problemu pogram czy też niewiele na nim będzie widać jak w przypadku New3DS/Switch siedząc w cieniu ?

Edytowane przez Bowser
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Bowser napisał:

Mam pytanko do posiadaczy. Interesuje mnie ta konsola jako typowe urządzenie które zabiorę na wakacje, idąc do parku czy chillując na balkonie. Dotąd klasyki ogrywałem sobie czasem na New 3DS. Niestety jego ekran jest kiepski aby grać w słoneczny dzień chociaż siedzę w cieniu, podobnie ze Switchem..

Jak jest z RG35XX ? w letnie dni jak teraz, bez problemu pogram czy też niewiele na nim będzie widać jak w przypadku New3DS/Switch siedząc w cieniu ?

 

Wszystko pięknie widać. Siedzi tam bardzo dobry i bardzo jasny ekran LCD.

 

IMG_2588.JPG

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Czoperrr napisał:

Coś mi się dziś zepsuło i wszystkie gry z GBA strasznie wolno chodzą. Pozostałe platformy w tym PSX działają normalnie. W ustawieniach wszystko wydaje się być okej, przywrociłem nawet core options do oryginalnych ale też nie pomaga, gry są niegrywalne.

 

nie ustawiłeś niechcący downclocku procesora? W głównym menu jak naciśniesz select to zmienia się taktowanie procka (widać to na ikonce baterii). jest do wyboru neutralne, obniżone, podwójnie obniżone, podwyższone i podwójnie podwyższone. to ma wpływ na działanie gierek z gba, snes i psx

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, tlas said:

 

nie ustawiłeś niechcący downclocku procesora? W głównym menu jak naciśniesz select to zmienia się taktowanie procka (widać to na ikonce baterii). jest do wyboru neutralne, obniżone, podwójnie obniżone, podwyższone i podwójnie podwyższone. to ma wpływ na działanie gierek z gba, snes i psx

W Garlicu? Chyba nie. No i tak jak pisałem PSX i inne konsole działają normalnie tylko GBA nie. Reset core cfg nie pomógł. Jeśli nic nie wymyślę to usunę cały plik retroarch.cfg.

Odnośnik do komentarza

Dobra, Tekken 3 i inne gry z PSX też już ledwo co chodzą. Nie wiem czym to jest powodowane ale kiedyś już tak miałem i musiałem usunąć plik .cfg by wróciło do normy. Niestety nie mam teraz dostępu do kompa i w dniach najbliższych. Pechowo bo wziąłem ją specjalnie na weekend.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Czoperrr napisał:

Dobra, Tekken 3 i inne gry z PSX też już ledwo co chodzą. Nie wiem czym to jest powodowane ale kiedyś już tak miałem i musiałem usunąć plik .cfg by wróciło do normy. Niestety nie mam teraz dostępu do kompa i w dniach najbliższych. Pechowo bo wziąłem ją specjalnie na weekend.

Może głupie pytanie ale masz telefon z czytnikiem kart sd?? Jak tak to masz problem z głowy ;)

Odnośnik do komentarza

No i mnie to zainspirowało aby zrobić (na open source) AssCommandera :)

Spoko nazwa jest jaka jest ale spełnia to swoją funcję :obama:

 

stoYOBQ.jpgHl6FIW6.jpg

 

Download : tu jest ten programik

 

Katalog APPS kopjujemy do  roota na SD (Pamiętając aby nie było APPS/APPS....)

Edytowane przez Assassins_78
dadanie iinformacji
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kombinowałem nad czymś ciut większym z dwoma analogiami żeby nadrobić Dreamcasta, ale ja nie mam za dużo czasu ostatnie na takie wymysły. Cenowo już wyżej i lepiej by wyszło zakupić ponownie Steam Decka. Padło na taniego tytułowego 35xx. Na geekbuying z kodem wyszło 200.45 groszy.

Czekamy na przesyłkę.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...