Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to takie idealne uzupełnienie 3DSa (którego zawsze miałem przy sobie) na którym dotąd przenośnie grałem (też w klasyki). Z tym że ekrany 3DSa są kiepskie dlatego na tym mi najbardziej zależało. Miałem już okazje potestować Anbernica m.in nad wodą i sprawdza się rewelacyjnie przy mocnym świetle słonecznym. Switch i 3DS zostają w domu :D Fajne jest to że przez wielkość tego urządzenia (jak 3DSa zresztą) mogę łatwo mieć go zawsze przy sobie pakując do kieszeni, do schowka w aucie itp. Także jak zawsze chodziłem / wyjeżdżałem z 3DS'em tak teraz biorę to. Zwłaszcza w sezonie letnim gdzie potrzebuje ekranu na którym coś widać poza samochodem / domem. Także dla mnie to taki typowy sprzęt do ogrywania poza domem / na urlopie. 

Edytowane przez Bowser
Odnośnik do komentarza

U mnie pierwsza to Rondo of Blood, teraz Zero Mission, a potem lecę Symphony od the Night.

 

Kozacka konsolka, już wiem, że kiedyś tam wezmę mocniejsza wersję.

 

Jedyne zastrzeżenie, to wygoda grania, no jest trochę mała. I przydałby się większy ekran, człowiek się przyzwyczaił do Switcha OLED. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Nyu napisał:

 

 

Jedyne zastrzeżenie, to wygoda grania, no jest trochę mała. I przydałby się większy ekran, człowiek się przyzwyczaił do Switcha OLED. 

No ale taki był zamysł tego sprzetu i przez to jest taki popularny, jest mały i tani. Na rynku jest pełno innych modeli za wieksze pieniadze dla bardziej wymagajacych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2023 o 19:49, Czoperrr napisał:

Tu masz

https://retrogamecorps.com/2023/01/03/anbernic-rg35xx-starter-guide/

 

Jak będziesz miał pytania to pisz bo już 3 razy stawiałem Garlica.

 

Czym robisz resize partycji FAT32? DIsk Geniusa wywala mi Windows Defender że niebezpieczny i nie daje zainstalować, a te 2 pozostałe z guida w wersji free nie umożliwiają resizu.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, maciucha said:

Czym robisz resize partycji FAT32? DIsk Geniusa wywala mi Windows Defender że niebezpieczny i nie daje zainstalować, a te 2 pozostałe z guida w wersji free nie umożliwiają resizu.

Easus, pisze o nim też w tutorialu. Darmowa wersja normalnie ma opcję zmiany rozmiaru partycji. 

Odnośnik do komentarza

A dobrze się na tym pyka wogóle? Kierwa nie pamiętam kiedy ostatnio grałem bez użycia analoga :)

Tale myślę że może na początku przyszłego miesiąca sam się zaopatrze, bo jest troszkę gier z psxa które bym ograł. Tak samo z GBA takie Minish Cap, Metroidy lub Mariany. 

Na olxie też lata już sporo Anberniców i tych Miyoo Mini+, forumek ustalił już co jest lepsze ? ;)

 

edit. A może to głupie pytanie, ale jak działa system saveów na tym? W dowolnym momencie czy dla każdej gry inaczej?

Edytowane przez drozdu7
Odnośnik do komentarza

Wiem że może śmieszny argument ale w komunikacji, jak siądzie koło nas jakaś szersza osoba a ktoś samemu ma szersze barki, to taka wąska maszynka pozwala na wygodniejsze granie (piszę o sobie) niż te szerokie switche i decki, które powodują że szeroko rozstawiamy ręce. Dlatego sam lubię 3dsa.

Odnośnik do komentarza

Po prawie 3 miesiącach użytkowania RG35XX nadal jestem bardzo zadowolony i na pewno w przyszłości zaopatrzę się w kolejną, tym razem większą i mocniejszą konsolkę. Martwiłem się o jakość tak taniej chińskiej zabawki ale przerosłą moje oczekiwania i naprawdę nie ma mam na co narzekać. Ostatnio wciągnąłem się w gry z GBA bo jednak z grami z kieszonkolek Nintendo najlepiej sobie radzi i interfejs jest dopasowany do tak małych ekranów. Obecnie pykam w Pokemon Leaf Green na przemian z Castlevania Aria of Sorrow. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...