Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Czoperrr napisał:

Chyba coś jest skopane w tym retorarch na Garlicu. Na innych sprzętach działa mi to normalnie i zapisuje tylko na jednym slocie. Pogrzebałem w ustawieniach, pozmieniałem parę rzeczy i tam gdzie można było wybrałem 1 zamiast 0 (unlimited) ale nadal zapisuje w nowym slocie.

Masz wyłączyć tę opcję kompletnie aż zniknie licznik. U mnie działa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
49 minutes ago, Nyu said:

Masz wyłączyć tę opcję kompletnie aż zniknie licznik. U mnie działa.

Jak to u ciebie wygląda, możesz dodać zdjęcie? Mogę dać od 0 do 999.

 

Jak wyłączę Increment Save State to licznik znika ale i tak zapisuje w nowych slotach.

 

 

IMG_20230719_134316.jpg

 

Edit: dobra, musiałem to wyłączyć dla każdego Core z osobna i zapisać konfigurację. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie, chciałem jeszcze raz podziękować. Przyszło — ekran jest naprawdę ekstra. Bez problemu gram w ulubione Advance Wars, Zeldę czy Wario Land nie przejmując się tym, czy słońce mi za mocno napiernicza w ekran bo wszystko jest elegancko widoczne. Ekstra! :thanks:

Odrazu wgrałem GarlicOS ale widzę że Batocera pozwala na odpalanie N64 i niektórych tytułów z Dreamcasta, ktoś testuje? zwłaszcza to N64 mnie interesuje - jak reaguje bateria i czy F-Zero / Mario Kart jest grywalne?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Anbernic RG35XX Dual Boot Stock + Garlic

 

 

 

28 minut temu, Bowser napisał:

.....ale widzę że Batocera pozwala na odpalanie N64 i niektórych tytułów z Dreamcasta, ktoś testuje? zwłaszcza to N64 mnie interesuje - jak reaguje bateria i czy F-Zero / Mario Kart jest grywalne?

Batocera niestety została uśmiercona - Dev się poddał - ale masz alternatywny inny CFW Koriki i tak wspiera konsole o których wspomniałeś. Zobacz testy na YT.

Download : https://github.com/rg35xx-cfw/Koriki/releases

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie tutoriale, linki i linki do downloadów rzeczy różnych jakie pojawiły się w tym temacie, bym powklejał w pierwszy post, żeby nowa osoba co chce się zabrać za zabawę z anbernicami miała wszystko w jednym poście i nie musiała wertować tematu. Za każdym razem jakby też pojawiło się coś nowego to oprócz nowego postu w temacie można by wrzucać dalej do pierwszego dla potomności. 

Odnośnik do komentarza

Panie ale pan to wszystko bierzesz zbyt poważnie. Tam gdzieś czytałem ze wkurwiles się ze autor jakiegoś cfw nie chciał zamieścić Twojego tłumaczenia (o ile dobrze zrozumiałem), aż postanowiłeś sprzedac konsolkę. Tutaj wkurzyłes się ze jest zbiorczy temat i usunąłeś linki z pierwszego posta (po co?), teraz czytam ze raportowałes posty…

troche wyluzuj, wszyscy tu jesteśmy już starzy, wszyscy grami w gierki, ale nie ma co się obrażać o takie pierdoly 

Ja nie widzę na forum osobnego tematu dla anbernica 35xx, anbernica 505, anbernica 405m itp. To by dopiero był burdel. Lepiej zapytać o coś w temacie zbiorczym niż szukać, coś co było np na szóstej stronie tematu o anbernic 505, mimo ze dany problem tez jest na anbernicu 35xx

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybiarz napisał:

............Tam gdzieś czytałem ze wkurwiles się ze autor jakiegoś cfw nie chciał zamieścić Twojego tłumaczenia (o ile dobrze zrozumiałem), aż postanowiłeś sprzedac konsolkę.

To się naucz czytać :)

2 minuty temu, grzybiarz napisał:

Tutaj wkurzyłes się ze jest zbiorczy temat i usunąłeś linki z pierwszego posta (po co?), teraz czytam ze raportowałes posty…

Bo po co temat stricte dla Anbernic RG35XX skoro piszemy o innych?  Po to jest opcja raportowania aby ktoś na to zwracał uwagę ?!

4 minuty temu, grzybiarz napisał:

......troche wyluzuj, wszyscy tu jesteśmy już starzy, wszyscy grami w gierki, ale nie ma co się obrażać o takie pierdoly 

Wyluzowałem i się dostosowałem, masz to co chciałeś :)  Piszemy o  tytułowym Anbernicu i bliżniaczych konsolach - to też już Ci nie pasuje?

  • beka z typa 6
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, maciucha said:

Serio chlop to usunął? XD

Jezu a miałem jutro kumplowi robić garlica i teraz zostanie szukanie w historii przeglądarki i inżynieria wsteczna.

 

Gracze :reggie:

Tu masz

https://retrogamecorps.com/2023/01/03/anbernic-rg35xx-starter-guide/

 

Jak będziesz miał pytania to pisz bo już 3 razy stawiałem Garlica.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, czapa napisał:

A ja myślę że z tymi konsolami to właśnie tak jest że się na początku bawi tym, ustawia ściąga romy itp itd a po jakimś czasie hype opada i idzie do żyda 

:dunno: można też grać w gierki bo istnieje taka możliwość. Ja swojego Anbernica ustawiłem raz, wgrałem to co potrzebuje i tak od zakupu już ponad miesiąc nie mam potrzeby podłączania go do kompa. Nie interesują mnie żadne aktualizacje, motywy, języki itd. bo to są zbędne pierdoły. Nie potrzebuje trzech i pół tysiąca retro gierek bo w jednym momencie i tak mogę ogrywać jedną. Za chwilę przejdę sobie Pokemonki i albo zabiorę się za następną gierkę z serii albo przejdę sobie Dragon Ball Advanced Adventure i ni cholery nie mam ochoty sprzedawać mojego nowego ukochanego Game Boya. To nigdy nie powinna być główna konsola a dodatek czekający na nas na nocnej szafce, gotowy by przed snem pokonać lidera sali albo przejść poziom w platformówce. Trzeba mieć dziwne i ogromne oczekiwania żeby chcieć to sprzedawać i odzyskać te grosze

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam od maja i nawet nie wpadłem na pomysł by to sprzedać. Elegancka konsola, mieści się w kieszeni, a jakość obudowy jest świetna i nie ma się o co martwić. Kilkaset gier wgranych razem z okładkami (wybierałem je indywidualnie, nie ściągałem całych paczek gier, w które nigdy nie zagram) i chwytam za nią w wolnych chwilach z przyjemnością. Przetestowałem kilka motywów do Garlica, ale wróciłem do oryginalnego, a tłumaczenia systemu nie potrzebuje bo i po co?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, czapa napisał:

A ja myślę że z tymi konsolami to właśnie tak jest że się na początku bawi tym, ustawia ściąga romy itp itd a po jakimś czasie hype opada i idzie do żyda 

Miałem tak z playstation mini, wgrałem gry i leży. Pewnie dlatego, że to jednak konsola stacjonarna i musiala konkurować  z innymi sprzętami. Tutaj to przenośniak, którego moge ze soba zabrac wszedzie. Dla mnie sprzęt idealny, bo codziennie spedzam godzine w komunikacji miejskiej, wczesniej zabijalem czas mobilkami, teraz sobie ogrywam klasyki.

Odnośnik do komentarza

u Assassina chyba inna historia... ma też Miyoo który jest w gruncie rzeczy bardzo podobny, to po co mu dwa? Chciał coś tam pomagać przy sofcie, autor nie chce to po co się męczyć. Jak coś ma leżeć bezużyteczne w szufladzie to lepiej sprzedać, ja z takiego założenia wychodzę. O ile oczywiście jest coś warte.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, czapa napisał:

A ja myślę że z tymi konsolami to właśnie tak jest że się na początku bawi tym, ustawia ściąga romy itp itd a po jakimś czasie hype opada i idzie do żyda 

 

Nie wiem, w miesiąc przeszedłem 4 gry na gbc, w kolejce jeszcze kolejne 3-4. Każdemu według potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś kupił na zasadzie "łooo, tyle gier można ograć za tak niską cenę", a koniec końców ledwo co uruchomi, albo szybko porzuci, to raczej sam sobie jest winny.

 

Ja się tylko złapałem na tym, że może faktycznie niepotrzebnie wgrałem więcej gier, niż realnie jestem w stanie przejść. Ilość nie zawsze jest zaletą. Niektóre gry przyznaję wrzuciłem na kartę z czystej ciekawości, do zagrania ze świadomością, że i tak ich nigdy nie skończę, ale poza tym od początku były gierki/klasyki, które planuję w wolnej chwili skończyć. A przenośna forma sprzętu jak najbardziej temu służy, w przeciwieństwie do Switcha, SteamDecka, czy telefonu bez przycisków.

 

Ale więcej niż jeden sprzęt tego typu to mimo wszystko jest zbędny.

 

20 godzin temu, Czoperrr napisał:

Edit: dobra, musiałem to wyłączyć dla każdego Core z osobna i zapisać konfigurację. 

Ja ustawiłem raz i działa póki co we wszystkich grach. Ale ogólnie fajnie, że to wyjaśniliście, bo od razu wygodniej się korzysta z save'ów.

Odnośnik do komentarza

Przechodziłem to już na przerobionym psp i te chińskie konsolki są dla mnie po prostu rozwinięciem tamtego sprzętu. Jak miałem całą salwę wgranych romów to odpaliłem kilka na chwilę i elo. Dopiero jak mamy ochotę na coś konkretnego wtedy ma to sens. Na psp skończyłem tonę rpgów - FF VII, IX, Legend Of Mana, Parasite Eve, Golden Sun itp itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...