Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie drugi egzemplarz na zapas bo jako player do gier z GBA i jRPG z PSX jest idealny. Kolejny chińczyk pojawi się u mnie dopiero gdy wyjdzie tani retro sprzęt ogarniający dobrze PS2 (FF12 czeka rozgrzebane na stacjonarce - a ponieważ czeka od ponad 5 lat więc i tak większość z fabuły zapomniałem :)  )

Odnośnik do komentarza

https://pl.aliexpress.com/item/1005005809942612.html?spm=a2g0o.store_pc_groupList.8148356.22.6dd758efk1yRVI&pdp_npi=3%40dis!PLN!352%2C70 zł!307%2C57 zł!!!!!%40211b88ee16928932931046497e0474!12000034432458991!sh!PL!0

 

Ta oferta będzie najnowsza, tak? Bo zamawiam drugi dla chrześniaka, co będzie miał niedługo urodziny, a to będzie najlepszy prezent dla Niego, będzie sobie przynosił do szkoły.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Suavek napisał:

Odpalał ktoś gry SegaCD na RG35XX, na GarlicOS? Czytałem, że niby sprzęt jest obsługiwany, ale gra mi się nie odpala. Albo wyłącza się automatycznie po sekundzie, albo mam czarny ekran. Potrzebna jakaś dodatkowa konfiguracja w Retroarchu, czy coś takiego?

Działa elegancko, wlasnie gram w Eartworm Jim Special Edition

20230830_141815.thumb.jpg.a7e1cf8c8743c039b418f666441d12cd.jpg

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Suavek said:

Odpalał ktoś gry SegaCD na RG35XX, na GarlicOS? Czytałem, że niby sprzęt jest obsługiwany, ale gra mi się nie odpala. Albo wyłącza się automatycznie po sekundzie, albo mam czarny ekran. Potrzebna jakaś dodatkowa konfiguracja w Retroarchu, czy coś takiego?

Do SegaCD potrzebny jest chyba BIOS.

 

Anbernic RG35XX Starter Guide – Retro Game Corps

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Czoperrr napisał:

Do SegaCD potrzebny jest chyba BIOS.

 

Anbernic RG35XX Starter Guide – Retro Game Corps

O dzięki, to pewnie będzie to. Stawiając Garlica wgrywałem tylko te pliki, które uznałem, że będę grać i SegaCD na pewno nie miałem wtedy na uwadze. :) W domu poszukam i przetestuję.

 

EDIT: Tak, nie miałem biosa... sierota. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2023 o 08:10, Czoperrr napisał:

 

Podobno Anbernic realizuje nowe zamówienia z preinstalowanym Garliciem. 

 Rozmawiałem dziś z twórcą Koriki - i o ile to prawda to dostał cały kod źródłowy od Garlica i ma zromić mix tych CFW, może być ciekawie a napewno Garlica dev opuścił i nie ma zamiaru robić update.

 

Ma wyjść ostatni mały patch i projekt Papa

hk2sUu7.png

Edytowane przez Assassins_78
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Czy ktoś potrafi po polsku wytłumaczyć jak wgrać Garlica? Nie mogę uruchomić żadnej gry więc chyba wysypał mi się Garlic ale nie potrafię go zainstalować :/ ktoś pomoże???

 

Chyba że o coś innego może chodzić bo po uruchomieniu gry wywala do głównego menu z powrotem i ekran zaczyna mrugać :/ myślę że to Garlic się wysypał ale nie znam się może ktoś coś poradzi co to może być? Nie da się wejść nawet do RetroArch bo tez wywala ! :(

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, JaRo2802 said:

Witam wszystkich. Czy ktoś potrafi po polsku wytłumaczyć jak wgrać Garlica? Nie mogę uruchomić żadnej gry więc chyba wysypał mi się Garlic ale nie potrafię go zainstalować :/ ktoś pomoże???

 

Chyba że o coś innego może chodzić bo po uruchomieniu gry wywala do głównego menu z powrotem i ekran zaczyna mrugać :/ myślę że to Garlic się wysypał ale nie znam się może ktoś coś poradzi co to może być? Nie da się wejść nawet do RetroArch bo tez wywala ! :(

Kilka razy już był wrzucany link do poradnika tekstowego i YouTube. Jest w języku angielskim ale powinieneś sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...