Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.04.2024 o 21:07, _Red_ napisał:

Anbernic srernik, to jest konsola xD


image.thumb.png.d41f8c73bd39f3a3abf930d2ba6e5c33.png

 

 

Za 4 złote z drugim joypadem to dla zabawy kupiłem, nawet jeśli wyrzucę to do kosza po godzinie. Zobaczymy jak szybko kilkulatek to rozwali skacząc w Mario.

 

Dotarlo xD 

 

1. Kupiłem dla beki, ale dziala. Po włączeniu od razu zawartość typu kartridż z nesa 1000 in 1.

2. Ekran bez defektow, pasów czy martwych pikseli. Oczywiście jakość podła jak na laptopach z matrycami TN, gdzie odchylenie wzroku o 1° powoduje, ze czarne robi sie srebrne

3. Dzwiek nawet wyrazny

4. Przyciski reaguja zaskakująco dobrze, skosy etc. bez problemu z celowaniem 

5. Dodatkowy joypad dolaczony, właśnie z młodym cisniemy coopa w contrę.

 

Gurwa równowartość kilograma cebuli za coś co szło przez pół świata XD A bedzie przynajmniej szmelc do dawania dzieciom w samolocie czy aucie w trasie, bez szkody jak im upadnie czy coś. 

 

 

 

IMG_20240425_182703069_HDR.thumb.jpg.73279244667a8ca42cd1f151ac666e89.jpgIMG_20240425_181941730(1).thumb.jpg.b2b01fd25e02bdf93e8a1bdafd4c5223.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hej, konfiguruję właśnie konsolkę 35XX (wersja klasyczna, bez plusa). O ile na karcie jest folder SEGACD gdzie wrzucam gry, tam w ogóle ta konsola nie widnieje na liście konsol do wybrania w menu głównym (firmware stock). Dopiero w garlicu widnieje możliwość wyboru segi CD. To tak ma być, stock nie obsługiwał segi CD?

Odnośnik do komentarza

Ja dziś dosiadłem do H i podmieniłem te Chińskie karty na SanDisk. 

Zdziwiło mnie, że stockowy system pobrany ze strony producenta miał w obrazie Romy. Odpaliłem po instalacji obrazu kartę czy to w ogóle działa, a tam gierki. Miałem skopiowaną cała kartę nr1. 

2 to tylko skopiowałem na nową i tyle. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...