Skocz do zawartości

Wydania specjalne - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, grzybiarz napisał:

Logo jest, teksty są, tylko złożyć, a czy ktoś to by kupił? nie wiadomo :) 
Może jakieś zbiorcze wydanie z okazji 30 numerów? A gdybym był Rogerem, to bym usunął ten dział całkowicie i dał normlanie te teksty w numerze.

To może pierwsze wydanie wszystkie moje e+ a potem zmiana warty ? ;) albo faktycznie całościowo i w kolorze ;)

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, jakbu napisał:

Hm, nie mogę teraz tego zupełnie znaleźć. Wydaje mi się, że to było w komentarzach do reklamy Saturn Extreme?

Z ludźmi , w szczególności z Polakami jest tak ze zawsze narzekają, coś im nie pasuje, za mało, za wiele - nie dogodzisz. 
zreszta ilu ludzi narzeka na grę, serie a i tak kupują day one ?

jesli się okaże ze nikt nie kupi to będzie sygnał, a tak to nie ma co się przejmować ;)

  • Plusik 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, grzybiarz napisał:

w sumie jak wpisałem „Saturn Extreme YouTube” w Google to trochę tych filmów jest 

Tego typu wydania to pożywka dla „twórców” , szczególnie retro ;)

Materiał uroczy, szczególnie jak gadają o ocenach bez czytania ;)

 

Miło ze się podoba mimo potknięć, choć osobiście nie jestem fanem gdy ktoś mówi co na zasadzie „słyszał dzwony, ale nie wie z którego kościoła” to luz, może do pograduszek zaprosimy kolegów? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Tak sobie pomyślałem.... 

Może poza specjalnymi wydaniami poświęconymi danym konsolom, moglibyście zrobić gdzieś pomiędzy jakieś wydania poświęcone danym gatunkom gier?

PSX Extreme:

1. Bijatyki

2. Racery / Samochodówki

3. Slashery

4. RPG

5. JRPG

6. Sandboxy

7. Horrory

8. Symulatory symulatorów

 

Czasem problematyczne byłoby przypisanie jakiegoś tytułu do jednej kategorii... np. seria Driver to raczej samochodówki (open world) ale Driver 3 i Parallel Lines próbowały być sandboxami... chociaż raczej ze średnim skutkiem.

 

Tak czy inaczej macie roboty na kilka lat ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 11.01.2024 o 19:12, Benson napisał:

Reklama tego Extreme Plus była w 312 ("PONAD 200 STRON W DRUKU!"). Była okładka, cena i nawet ISBN.

Temat upadł?

Mimo bycia autorem wielu Extreme plus - nic nie wiem odnośnie tego wydania, dowiedziałem się o projekcie jak czytelnicy z reklamy w piśmie.

 

Może po wysłaniu kartonowych amig ruszy ? ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...