Skocz do zawartości

Wydania specjalne - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

To ode mnie jeden tip warty rozważenia, a mianowicie fajnie jakby chociaż w jednym wariancie te wydania specjalne były spójne. Chodzi mi przede wszystkim o design czy to okładki, czy choćby może brzegu, gdyby to było nie szyte, a klejone. Wiem, że pewnie z wielu okładek nie zrezygnujecie, bo niektórzy biorą po kilka numerów i zawsze to zastrzyk gotówki, ale w tych dotychczasowych wydaniach brakuje mi trochę spójności. Fajnie byłoby to na półce mieć i kolekcjonować jako element większej całości, a nie tak, że co numer to kompletnie inna okładka, logo, itp. jakby to było z różnych wydawnictw. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bodzio_PSX napisał:

To ode mnie jeden tip warty rozważenia, a mianowicie fajnie jakby chociaż w jednym wariancie te wydania specjalne były spójne. Chodzi mi przede wszystkim o design czy to okładki, czy choćby może brzegu, gdyby to było nie szyte, a klejone. Wiem, że pewnie z wielu okładek nie zrezygnujecie, bo niektórzy biorą po kilka numerów i zawsze to zastrzyk gotówki, ale w tych dotychczasowych wydaniach brakuje mi trochę spójności. Fajnie byłoby to na półce mieć i kolekcjonować jako element większej całości, a nie tak, że co numer to kompletnie inna okładka, logo, itp. jakby to było z różnych wydawnictw. 

Tez o tym myslałem, nawet bym dopłacil więcej za format i papier jaki był w pixelu

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Shen napisał:

To może ja mam dziwne podejście, że chce czytać o retro i sobie powspominać, a nie wałkować psp czy ps3 na których grałem jeszcze niedawno. :boomer:

Racja, dajmy tematowi trochę czasu. Po prostu zwróciłem uwagę, że łatwiej byłoby stworzyć pismo o PSP niż GB, ale atrakcyjność miksu retro i sentymentu do lat 90-tych wygrywa na korzyść maszynki Nintendo.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Bodzio_PSX napisał:

To ode mnie jeden tip warty rozważenia, a mianowicie fajnie jakby chociaż w jednym wariancie te wydania specjalne były spójne. Chodzi mi przede wszystkim o design czy to okładki, czy choćby może brzegu, gdyby to było nie szyte, a klejone. Wiem, że pewnie z wielu okładek nie zrezygnujecie, bo niektórzy biorą po kilka numerów i zawsze to zastrzyk gotówki, ale w tych dotychczasowych wydaniach brakuje mi trochę spójności. Fajnie byłoby to na półce mieć i kolekcjonować jako element większej całości, a nie tak, że co numer to kompletnie inna okładka, logo, itp. jakby to było z różnych wydawnictw. 

dokładnie + wg mnie te numery powinny mieć trochę bardziej "albumową" formę, w sensie niech to wygląda chociaż jak taki Edge albo pierwsze numery Pixela, czyli gruby papier i okładka, na której jest jakaś autorska grafika a nie oklepane arty sprzed lat, a w środku duże grafiki itd. Tak, żeby można to sobie było kolekcjonować i po latach będzie się tak samo fajnie to oglądało. Mam numer o ps2 i o ile mi się podobał, to wątpię, żebym kiedykolwiek do niego wrócił, a takie albumy o gierkach to sobie wielokrotnie przeglądam jak mnie nostalgia najdzie. Wiem, że taka forma mocno podniosłaby cenę, ale mam wrażenie, że większości by to nie przeszkadzało, skoro wielu kupowało po kilka okładek tego samego wydania. Chyba warto byłoby pomyśleć o tej spójności i jakości nad ilością okładek itp

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, number_nine napisał:

dokładnie + wg mnie te numery powinny mieć trochę bardziej "albumową" formę, w sensie niech to wygląda chociaż jak taki Edge albo pierwsze numery Pixela, czyli gruby papier i okładka, na której jest jakaś autorska grafika a nie oklepane arty sprzed lat, a w środku duże grafiki itd. Tak, żeby można to sobie było kolekcjonować i po latach będzie się tak samo fajnie to oglądało. Mam numer o ps2 i o ile mi się podobał, to wątpię, żebym kiedykolwiek do niego wrócił, a takie albumy o gierkach to sobie wielokrotnie przeglądam jak mnie nostalgia najdzie. Wiem, że taka forma mocno podniosłaby cenę, ale mam wrażenie, że większości by to nie przeszkadzało, skoro wielu kupowało po kilka okładek tego samego wydania. Chyba warto byłoby pomyśleć o tej spójności i jakości nad ilością okładek itp

 

Dla mnie lepsze takie jak kiedys, nostalgiczne - prosze zostawic tak jak jest :sonkassie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2024 o 21:24, jakbu napisał:

Skoro jest już PS2 oraz Dreamcast, to w pierwszej kolejności chętnie zobaczyłbym Gamecube'a oraz Xboxa. Potem pewnie GBA, NDS, Wii oraz SNES w losowej kolejności.

 

I ja podobnie, ale generalnie wciągam wszystko z tej "serii" :) Więc czekam z niecierpliwością

 

edit: + handheldy, Vita koniecznie!

Edytowane przez kaj.dam
Odnośnik do komentarza

Witam widziałem na pewnych źródłach reedycje magazynów Psx fan i top Secret i tym podobnych, czy nie dobrym pomysłem byłoby zacząć wydawać takie wydania Psx extreme czy byłyby problemy z ewentualnymi wydawcami starych nr? myślę że zainteresowanie byłoby spore gdyby można nabyć archiwalne nr legalnie i po normalnych cenach, niektóre stare nr są mega drogie na portalach 

Edytowane przez emisnk1989
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Informacyjnie, bo juz gdzies to info bedzie pewnie sie pojawialo - na 20 czerwca planujemy premiere wydania specjalnego Amiga Extreme. Prace juz zaawansowane, materialow masa, tak ze dzieje sie :). 
 

Szczegoly wraz z opcja preordera okolice weekendu lub tuz po - chcemy domknac temat okladek, zeby nie wyszly potem limitowane edycje edycji limitowanych ;). Celujemy w 116 stron.

 

 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
  • WTF 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Suavek napisał:

U mnie w domu było Atari ST. Z Amigą w życiu nie miałem styczności, więc sentyment zerowy. Różnych książek i specjali o Amidze też już trochę było na naszym rynku. No ale zobaczymy, przede wszystkim pod kątem ceny. Koniec końców pewnie i tak zamówię.


Tu bez zmian w stosunku do tego, co znacie - przedpremierowo 29,99 zl, po premierze 34,99 zl. 

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałem swojej własnej Amigi, do czasu pojawienia się szaraka w domu królował C64 od "wujka" z Niemiec. Ale doskonale pamiętam zazdrość w kierunku kolegi starszego brata który Amigę posiadał.

 

Więc specjala nie wezmę? Oczywiście że wezmę. I czekam na info o kolejnych :)

Edytowane przez kaj.dam
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...