Skocz do zawartości

Wydania specjalne - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Perez napisał:

chcemy domknac temat okladek, zeby nie wyszly potem limitowane edycje edycji limitowanych

Tylko bez limitowanych jak z okemi. W ogole fajnie by bylo po lucku wydac jedna wersje okladki, ale rozumiem, ze probujecie zlowic swirusow ktorzy kupia wszystkie wariaty.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Tylko bez limitowanych jak z okemi. W ogole fajnie by bylo po lucku wydac jedna wersje okladki, ale rozumiem, ze probujecie zlowic swirusow ktorzy kupia wszystkie wariaty.

 

Wiesz, nawet nie o to chodzi, że liczymy, aby ktoś kupił wszystkie. Bardziej kwestia, że wybrać jakąś jedną grę przy tylu opcjach no to ciężary. Stąd powiedzmy ze 4 okładki bardziej ze względu na to, że można wybrać. Na tyle co ogarniam, to przy np. numerach pisma z kilkoma okładkami to naprawdę pojedyncze osoby brały kilka sztuk, jednak najczęściej wybierana jest jedna. 

Odnośnik do komentarza

Hmm. Nie ukrywam, że jestem zaskoczony wyborem Amigi w następnej kolejności, zwłaszcza (jak już wspomniano) popełniono już o niej książkę. Pewno palmę pierszeństwa dostało z racji rodowodu redakcji i bazy graczy w Polsce. 

 

Żadnej wersji Amigi nie miałem, ale pamiętam z młodości jedną sytuację, gdy to sąsiad ją dostał (u mnie wtedy było tylko c64). 

Mianowicie przyjechał kuzyn, a ja zostawiłem go z bratem i sam poszedłem pograć na dużo lepszym graficznie sprzęcie. Jak się matula zorientowała co ja odwaliłem, to przyszła po mnie osobiście i dostałem wtedy konkretny opeer. Należał mi się.

 

Pamiętam jeszcze tą wyjątkową pieczołowitość, z jaką sąsiad dbał o nią i układał wszystko równiutko na stole. I te žonglowanie dyskietkami, które i tak było progresem do kasety i komunikatów load/syntax error z komodorka. 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, z Amigą jest mi nie po drodze i pewnie część i tak bym przewertował, bo nie chce mi się czytać o bebechach i różnicy poszczególnych iteracji w sprzęcie, który nigdy mnie nie interesował, a jak gdzieś pojawia się artykuł o Amidze czy Commodore to tak to właśnie wygląda. Może jeszcze w tym roku wpadnie GameBoy Extreme to rzucę się pierwszego dnia.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, K.Adamus napisał:

I X360, nie zapominajmy ;)

To już konsolowy youngtimer - pełnoletni, za rok 20 rocznica premiery. Temat bardzo wdzięczny - od polskiego live, przez "nie przerabiam, nie kradnę", po comiesięczne pogromy z banami. Jakieś fun daye, COD z figurskim. Tyle historii, a ja jeszcze nie przeszedłem do gier :banderas:

Edytowane przez ProstyHeker
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...