Skocz do zawartości

PlayStation 2 Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, aux napisał:

Pięknie Was pan Robert strollował w kwestii "Konkursu" xD

 

 

FB_IMG_1700825322477.jpg

 

Parę dni temu już pisałem, że może by tak najpierw przeczytać, a nie z sufitu dawać oceny czemuś, czego się nawet na własne oczy nie widziało. Ale ile jadu w sieć poleciało... ;-)

A tak z ciekawości: wziąłeś wszystkie wersje z racji kolekcjonowania, czy bardziej z chęci wsparcia redakcji?

W sumie kolekcjonować można wiele rzeczy. Za młodu zbierałem puszki po napojach, aż któregoś dnia wszystko na złom poszło. Teraz wolę srebrne monety. ;D

 

A, jeszcze jedno: czy kot był w zestawie? ;-P

Edytowane przez macGyver
  • beka z typa 6
Odnośnik do komentarza

Za każdym jednym razem to samo xD Na ocenianie zawartości przyjdzie czas po przeczytaniu. Przyjdą Ci c0rwa i będą mówić że ma Cie nie obchodzić okładka bo oni to wrzucają do szafy i wgl. 

Suavek dobrze napisał, jak nie jest się pewnym finalnej wersji okładek to się to zaznacza w opisie produktu. Poprzednia wersja się wyróżniała na tle reszty to mogła być limitowana a teraz jaki jest tego sens? Czekam na OŚWIADCZENIE redaktora naczelnego

  • This 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, macGyver napisał:

A tak z ciekawości: wziąłeś wszystkie wersje z racji kolekcjonowania, czy bardziej z chęci wsparcia redakcji?

W sumie kolekcjonować można wiele rzeczy. Za młodu zbierałem puszki po napojach, aż któregoś dnia wszystko na złom poszło. Teraz wolę srebrne monety. ;D

 

To nie moja fotka :) Oni dopiero to pakują. Warto obserwować fb PE i Rogera. Dużo smaczków o PE można wyłapać z podcastów w których bierze udział Konsolite.

 

Ja zamówiłem 2xOkami, Metala, Silenta, Vice City, FFX i Killzone. Czyli takie ulubione gierki, wszystkich okładek nie chcę. Z jednej strony lubię mieć różne okładki, a z drugiej chce jakoś wesprzeć redakcję. Czasem kupuję dwa egzemplarze PE. 

 

Puszki też zbierałem. Najlepsze były takie beczułki z niemieckim piwem. Na szafie miałem piękną kolekcję ale w pewnym momencie wszystko poszło na smietnik :(

Odnośnik do komentarza

Konkurs udało mi się przeforsować by wywalić z okładki, bo moim zdaniem wyglądało to szpetnie. W środku konkurs oczywiście jest - dogadany z Cenegą przez Roberta. Z okładką Okami nie wiem co się stało - zatwierdzałem 8 głównych, bo tą specjalną zajmował się Robert. Po krytyce pierwszych wersji okładek może uznał, że wszystkie będą w tym nowym wzorze. Może też coś grafik namieszał. Choć widzę że i tak wersja z Okami z racji limitowania do 200 sztuk (inne są nawet w 500-600 kopiach) wywołuje emocje i na FB ludzie nawet proszą o te wersję, chcą się wymieniać za Vicy City, a na mailu dwa pytania czy można zapłacić więcej, ale dostać tę z Okami. Tak więc kolekcjonersko to dalej fajna sprawa tyle, że osobiście też bym się zagotował gdybym kupił z inną wizualizacją niż miała być. Przepraszam oczywiście za te problemy, bo jakby nie było to jest "mój" numer, ale kurcze nie miałem żadnego sygnału aż do momentu druku, że jest tu jakaś zmiana. 

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Pupcio napisał:

Czyli @MichAelis miał racje :) psxextreme ma w swoich szeregach swojego łysego Jima Ryana 

Nigdy się nie mylę jeśli chodzi o chlorów, grubasów i durne baby, a że zagrajmer Łapusz to z dwa z powyższych.

No nic, fajna limitka.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

"(...) Może też coś grafik namieszał. Choć widzę że i tak wersja z Okami z racji limitowania do 200 sztuk (inne są nawet w 500-600 kopiach) (...)"

 

To jest bardzo ciekawe, bo by świadczyło o tym, że grafik w Idea Ahead to jest człowiek poza kontrolą, bo może sobie wysłać do druku coś bez konsultacji z górą. Extreme. Wersji zdarzeń Łapusza zapewne nie poznamy, bo jedynie kiedy zabiera głos, to gdy wydaje "statement" gdy trzeba podwyższyć cenę magazynu. ;D

 

Ale jeszcze ciekawszy jest ten model dystrybucji, bo na allegro były wystawione różne ilości dla różnych wersji okładek. Wcześniej zauważyłem, że z GTA już zabrakło (a było 236 sztuk), a jak zrobiłem odświeżenie strony oferty to ... już nie ma niczego. Oferta zakończona. Zatem teraz chyba (zakładam, że tak) pojawi się wersja po premierze, czyli droższa - jak było zapowiedziane. 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, macGyver napisał:

"(...) Może też coś grafik namieszał. Choć widzę że i tak wersja z Okami z racji limitowania do 200 sztuk (inne są nawet w 500-600 kopiach) (...)"

 

To jest bardzo ciekawe, bo by świadczyło o tym, że grafik w Idea Ahead to jest człowiek poza kontrolą, bo może sobie wysłać do druku coś bez konsultacji z górą. Extreme. Wersji zdarzeń Łapusza zapewne nie poznamy, bo jedynie kiedy zabiera głos, to gdy wydaje "statement" gdy trzeba podwyższyć cenę magazynu. ;D

 

Ale jeszcze ciekawszy jest ten model dystrybucji, bo na allegro były wystawione różne ilości dla różnych wersji okładek. Wcześniej zauważyłem, że z GTA już zabrakło (a było 236 sztuk), a jak zrobiłem odświeżenie strony oferty to ... już nie ma niczego. Oferta zakończona. Zatem teraz chyba (zakładam, że tak) pojawi się wersja po premierze, czyli droższa - jak było zapowiedziane. 

 

Tak, teraz ma się pojawić droższa i ma być wystawione to co zostało. Mam nadzieję, że Robert wydrukował jednak trochę więcej egzemplarzy, bo Pegasusa szybko zabrakło i można było pewnie jeszcze z 1000 więcej druknąć mając na uwadze, że będą chętni w kolejnych miesiącach. Z coverem GTA to zeszło na razie ponad 450 sztuk od momentu startu przedsprzedaży chyba więcej miał tylko MGS. Najgorszej wypadł Devil May Cry. 

Odnośnik do komentarza

No i poszło :obama:

IMG_3763.png

3 minuty temu, grzybiarz napisał:

Ciekawe czy jutro będzie, widzę status odebrania od nadawcy :)

 

a ktoś wyżej pisał że to tylko dwie dychy a taka afera z tymi okładkami. No widzę że to 29 zł kosztowało i dycha paczkomat to 4 dyszki jakby :lapka: 

+ dodatkowo można było dobrać jakiś numer Pixela 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, grzybiarz napisał:

a ktoś wyżej pisał że to tylko dwie dychy a taka afera z tymi okładkami. No widzę że to 29 zł kosztowało i dycha paczkomat to 4 dyszki jakby :lapka: 

To ci zaraz odpisze, ze jedno wyjscie do kina albo duza pizza. Ludzie wszystko usprawiedliwia. Kiedys tez by pisali co tam zbroja dla konia za 2$ a dzis widac jak wyglada branza. Partactwo i brak transparentnosci usprawiedliwia sie argumentem niskiego kosztu. Tyle ze dla nas to moze tylko 20, 30, 40zl ale dla tego co sprzedaje ten kit to juz sie to mnozy przez ilosc naciagnietych.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2023 o 21:31, Suavek napisał:

Tak promują ten "konkurs", a tym z Saturna ostatecznie ktoś się zajął w ogóle?

 

Zbędny element okładki, szczególnie w numerze specjalnym, potencjalnie jednorazowym, który będzie miał większe znaczenie sentymentalne i kolekcjonerskie, w przeciwieństwie do zwykłego periodyku.

To ja się dopytywałem o ten konkurs z Saturna, ale kompletnie olali a tutaj jeszcze dają na okładce lol

Edit: widzę że jednak ma nie być tego dopisku konkurs na okładce, ale i tak lol że Robert coś dogadał 

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, czapa napisał:

To ja się dopytywałem o ten konkurs z Saturna, ale kompletnie olali a tutaj jeszcze dają na okładce lol

Edit: widzę że jednak ma nie być tego dopisku konkurs na okładce, ale i tak lol że Robert coś dogadał 

Czapa byłeś pewnie jedynym który wysłał zgłoszenie na ten konkurs. Wygrałeś no ale wiesz jak jest :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...