Skocz do zawartości

PlayStation 2 Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

Roger jest rednaczem, ale chyba to łapusz ma ostatnie słowo we wszystkim i efekty są jakie są. 

Fajnie, że marka PE dalej istnieje na rynku, ale czasy Advertigo i Pana Pereza to jednak był pełen profesjonalizm i wyższa kultura. Łapusz ze swoim stylem prowadzenia biznesu wygląda przy nich jak cwany wujek Zenek, co handluje za swoją stodołą bimbrem.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

I właśnie przez takich hejterów jak ty Grzybi ten łysiak robi nam na złość i zmienia okładki :nosacz2:

Oby w przyszłym tygodniu doszło bo jest lekki HAJPIK. W końcu co sonka 2 to sonka 2

 

Hejterów? A kto wyżej porównał tych co sobie zdążyli kupić do złodziei? Z takiej zawiści właśnie wyśmiewał się Koterski w "Dniu świra" w tzw. modlitwie Polaka. Szamse wszyscy mieli równe, a kto się zagapił, tego strata. Ja jeszcze nawet nie kupiłem, więc zostanie mi ewentualnia zapowiedziana droższa opcja. Nie mam do nikogo pretensji o to.

 

Zupełnie inną sprawą jest to, że ja bym takiej (jako wydawca) akcji nie zrobił. Dałbym dwie, góra trzy wersje z grami kojarzonymi jako największe hity sprzedażowe/ocenowe tylko z PS2. W sumie najbezpieczniej by było z konsolą, bo tak zawsze ktoś by napisał "a czemu z grą x a nie y?". Robienie konsultacji na forumku można by zrobić tylko po co? Są różne gusta i nie we wszystkie się trafi, a na forumku to widać aż za bardzo.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Pix napisał:

Roger jest rednaczem, ale chyba to łapusz ma ostatnie słowo we wszystkim i efekty są jakie są. 

Fajnie, że marka PE dalej istnieje na rynku, ale czasy Advertigo i Pana Pereza to jednak był pełen profesjonalizm i wyższa kultura. Łapusz ze swoim stylem prowadzenia biznesu wygląda przy nich jak cwany wujek Zenek, co handluje za swoją stodołą bimbrem.

Perez był, jest i będzie debeściakiem przynajmniej mniejszym ale co do porównań samych wydawnictw to mogę tylko powiedzieć że czasami pozory mylą :). IMO PE nigdy nie było bliższe wypadnięcia z rynku niż za czasów Advertigo, a przetrwało kilka najmroczniejszych momentów wyłącznie dzięki zaangażowaniu i uporze pewnych jednostek, w tym jednego na którym wiesza się tu psy za ocenę jednego remake'u ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KOMODO napisał:

przetrwało kilka najmroczniejszych momentów wyłącznie dzięki zaangażowaniu i uporze pewnych jednostek, w tym jednego na którym wiesza się tu psy za ocenę jednego remake'u ;)

Buczer był świetnym rednaczem, który utrzymał PE na powierzchni w bardzo trudnych czasach. Większość tego nie neguje.

Natomiast uważam za skrajnie nieprofesjonalną sytuację, w której dziennikarz growy z wieloletnim stażem wychwala pod niebiosa oczywisty skok na kasę za trzy i pół bomby. Z tego co zauważyłem to on nie potrafi już napisać nawet kilku zdań bez wspomnienia o Gwiezdnych wojnach bądź The Last of Us. To już zamienia się w jakąś chorobliwą obsesję.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pix napisał:

Buczer był świetnym rednaczem, który utrzymał PE na powierzchni w bardzo trudnych czasach. Większość tego nie neguje.

Natomiast uważam za skrajnie nieprofesjonalną sytuację, w której dziennikarz growy z wieloletnim stażem wychwala pod niebiosa oczywisty skok na kasę za trzy i pół bomby. Z tego co zauważyłem to on nie potrafi już napisać nawet kilku zdań bez wspomnienia o Gwiezdnych wojnach bądź The Last of Us. To już zamienia się w jakąś chorobliwą obsesję.

Każdy redaktor ma jakiś gust i cechy charakterystyczne. Znając Butchera można było spodziewać się takiej noty i osobiście nie widzę w tym nic nieprofesjonalnego. Swoją perspektywę opisał, decyzję uzasadnił. Według metacritic, jeszcze przynajmniej 25 innych mediów wlepiło tej grze dychę, z czego teoretycznie wszystkie są bardziej profesjonalne niż PE, skoro załapują się do globalnej średniej (nas pomimo próśb i gróźb nigdy na Meta nie przyjęli). A mój wpis bardziej niż TLoU dotyczył porównania wydawnictw, gdzie nie próbuje udawać, że jest idealnie, ale z doświadczenia wiem, że mogło być zdecydowanie gorzej. I były momenty, że naprawdę niewiele brakowało by tak właśnie było.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, macGyver napisał:

 

Zupełnie inną sprawą jest to, że ja bym takiej (jako wydawca) akcji nie zrobił. Dałbym dwie, góra trzy wersje z grami kojarzonymi jako największe hity sprzedażowe/ocenowe tylko z PS2. W sumie najbezpieczniej by było z konsolą, bo tak zawsze ktoś by napisał "a czemu z grą x a nie y?". Robienie konsultacji na forumku można by zrobić tylko po co? Są różne gusta i nie we wszystkie się trafi, a na forumku to widać aż za bardzo.

 

Akurat mnożenie okładek to jest z punktu widzenia wydawniczegoo bardzo dobry pomysł, bo uderza w instynkty zbieraczy i skłania do zapłacenia kilka razy za to samo, tylko z innym coverem. :) A marudzenia i dyskusje zawsze będą, niezależnie od liczby okładek do wyboru.

Odnośnik do komentarza

No i jest. Pierwsze wrażenie - ale grubas xd

Edit: drugie wrażenie po przekartkowaniu, to nadal za mało na bibliotekę PS2. Czuć że była ostra selekcja i trafiły tylko najważniejsze tytuły a i tak brakuje trochę gierek, ale dobór jest zacny, no i jest odpowiednia ocena dla MGS 2 :banderas:

 

PXL_20231125_120714840.jpg

Edytowane przez łom
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...