Skocz do zawartości

Fallout TV Series


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

A pamiętasz ile dali Rings of Power? emoji16.png

mniej :D 

 

Zdecydowanie ten serial jest zrobiony inaczej, niż Rings of Power, bardziej w formie Live Action i jest tutaj już widoczne w trailerach, że klimat z gier jest widzialny (a o to chodzi), poza tym nie tylko IGN chwaliło, ale i RPGSite, chętnię sprawdzę. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy ep bardzo fajny jak utrzymają ten poziom do końca będzie dobry serial. Najbardziej się martwiłem o tę "teatralność" otoczenia bo średnio wyglądało to na trailerach ale jednak jest lepiej niż dobrze, jakieś 10 poziomów wyżej od tlou i ich plastikowych paprotek i gumowych grzybów

  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

Pierwszy ep bardzo fajny jak utrzymają ten poziom do końca będzie dobry serial. Najbardziej się martwiłem o tę "teatralność" otoczenia bo średnio wyglądało to na trailerach ale jednak jest lepiej niż dobrze, jakieś 10 poziomów wyżej od tlou i ich plastikowych paprotek i gumowych grzybów

Jestem tu, przepiękne otwarcie i klimat. Muzyka u BoS :obama: W ogóle soundtrack topeczka, piękne amerykańskie utwory. Niebinarne żołnierszcze już odhaczone :kekw:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Pupcio napisał:

Niebinarny radrakan tak zwany no ale co poradzić, serial z ameryczki to wiadomo że wpierdolą to gówno. Na szczęście dość nieistotne żołnierzyszcze na ten moment a reszta jest bardzo elegancka. Nawet baba w ciąży lepsza niż w tlou bo dobra hotówa:obama:

Jest agenda, ale i tak to nowy, wyższy poziom dla seriali Amazona. 

 

Todd ponoć się wypowiedział, że ten serial to podwaliny pod fabułę F05 :). 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Todd ponoć się wypowiedział, że ten serial to podwaliny pod fabułę F05 :). 

Ten to niech zapierdala przy tym next-gen update dla F4, który zapowiedzieli pod koniec 2022 xD Co za patałachy, nawet tak prosty trik marketingowy jak wypuszczenie paczyka obok serialu ich przerósł.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jest gore, jest groteska, jest czarny humor, czyli wszystko czym charakteryzują się gry. I to już duże zaskoczenie, że nie ma próby jakiegoś wielkiego "wygładzania" uniwersum

Lucy to bardzo fajna postać ze swoją harcerzykowatością i naiwnością wyniesioną z krypty. A tego się chyba najbardziej obawiałem, że główna bohaterka będzie wtłoczona w ograne ramy popkulturowych "strong female protagonist"

Walton Goggins to jak zawsze przekozak, tylko Maximus (opinia po 2 odcinkach) odstaje od ekipy.

Oczywiście to produkt typowo rozrywkowy, więc nie ma co oczekiwać kolejnego serialowego kamienia milowego. Ja sie bawię doskonale jak na razie.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Pupcio napisał:

Pierwszy ep bardzo fajny jak utrzymają ten poziom do końca będzie dobry serial. Najbardziej się martwiłem o tę "teatralność" otoczenia bo średnio wyglądało to na trailerach ale jednak jest lepiej niż dobrze, jakieś 10 poziomów wyżej od tlou i ich plastikowych paprotek i gumowych grzybów

 

Tlou to nawet nie stało obok tego Fallouta. Kurła, jednak dobrze nakręcili, a na dodatek bardzo długie są te odcinki. Myślałem, że Amazon odjebie chujnię, a to jednak HBO odjebało mega pizdowatą chujnię z tlou. Tak to jest jak maczał w tym palce zjeb cockmen.

 

No nic, będę niedługo leciał z drugim epem. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek i jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Podoba mi się brak ugrzeczniania przemocy i łby pękają zupełnie jak po krytykach w gierkach :obama: Przyznaję, że spodziewałem się maks średniaczka, a czas mi zleciał nawet nie wiem kiedy przy tym odcinku.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

haha, rzeczywiście dalej nie ma tego patcha do F04...

Im się nie chciało robić po łbach portu F3/NV/F4 na pstryka a nad darmowym patchem chcesz żeby siedzieli po nocach XD.

Serial po pierwszych dwóch epach git mocne 8/10 a to niebinarne stworzenie to nawet jako akcent humorystyczny dobrze sie sprawdziło/łe/ły

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...