Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Fallout TV Series

Featured Replies

  • Replies 208
  • Views 26.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • W końcu udało mi się zmęczyć wczoraj Failouta. Zmęczyć, to chyba najwłaściwsze słowo, choć generalnie moje wrażenie końcowe uległo nieco poprawie po ostatnim odcinku, co nie zmienia faktu, że ten seri

  • AdiCarrion
    AdiCarrion

    Ja pier....8 godzin genialnego serialu, a ludzi razi niebinarna postać, występująca w sumie może minutę...spuścić na Was atomówkę to za mało.

  • Dokładnie miałem wtedy lekcje angielskiego w żłobku żebym nie musiał teraz skomleć o polskie napisy w grach  

Kurde naprawdę podobał mi się ten zwiastun. Teraz to czekam mocno, to może się udać :)

W tym zwiastunie tylko to CGI strasznie nierówne mi się wydaje. Vertibirdy z 1:00 spoko, ale domki w tle już nie, podobnie jak 1:19. Wiem, że 5 miechów do premiery i mogą to poprawić, ale trochę dziwnie to wygląda.

Spoko zwiastun, z ciekawością sprawdzę co z tego wyjdzie.

Trailer spoko, gorszego postapo od the last of us nie da się zrobić.

Wygląda całkiem spoko, obada sie. Niepokojem jedynie napawa fakt że ta pizda z bethesdy to nadzoruje  :)

Marzyłem od czasów pierwszego Fallouta o serialu lub filmie - brutalnym, brudnym, bez kompromisów.
Serial obejrzę, ale mam wątpliwości. Ten gładki ghul po liftingu to śmiesznie wygląda, jak sobie przypomnę jak w starych Falloutach wyglądały. Power Armory to jakiś cosplay raczej zrobiony, w ogóle nie czuć tej masy i siły. Szkoda, że bardziej wzorują się na F3 i F4, ale co zrobić, takie czasy.

Liczę w każdym razie, że oprócz brutalności, pokazywać będą bezwzględność Pustkowii, niewolnictwo, Raidersów i wszystko co definiuje Fallouta.

No i jak Todd to nadzoruje to pewnie będą chujowe dialogi - Yes, No, I don’t know. :)

Edited by Snake_Plissken

No te pancerze wyglądają jakby zrobili je z tych ninrendo kartonów i pomalowali na srebrno. Ghoul wyglądający jak model też nie pomaga. Serial pewnie będzie cierpiał na to samo co tlou. Ta teatralna scenografia przez którą nie można traktować tego świata na serio

  • 2 months later...

Z chęcią zobaczę, bo uwielbiam ten setting. Oby tylko nie nasrali lgbtqwerty+ i woke szitu. Ma być piękne zderzenie nieogarniętego vault dwellera z rzeczywistością. Ciekawe czy muzyka z trailera będzie w serialu, czy tylko wykupili licencję na promocję.

Oczywiście, że nasraja. Może ogranicza się trochę w pierwszym sezonie jak dobrze pójdzie. 

Mam obawy, ale może się pozytywnie zaskoczę. Dalej mi nie pasuje, że ten ghoul jakiś taki wygładzony, a miejscami ten Power Armor to jak z jakiegoś cosplayu.

Fajnie to wygląda, jakimś wielkim fanem tego uniwersum nie jestem, ale serial/film chętnie w tych klimatach obejrzę. 

Ciekawe czy będzie jakieś wprowadzające wytłumaczenie, że tam świat tak wygląda (w sensie przed wybuchem wojny).

W TLoU mieliśmy "Batiatusa", który tłumaczył o grzybie i fajnie to wprowadziło  nieobeznanych w temacie. 

  • 2 weeks later...

Z białego mężczyzny musieli zrobić potwora, żeby mógł wystąpić w serialu w innej roli niż zły albo starzec. 

  • 2 weeks later...

IGN dało 9/10, ciekawe co z tego wyszło, wygląda, że coś niezłego:)

 

 

image.png.58e1a7a98a0d80a55b094fb6dbc7700a.png

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.