Skocz do zawartości

Fallout TV Series


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, PiotrekP napisał:

Seans przedemną, ale czy można to polecić komuś kto nie zna wogóle uniwersum? Bo to niby postapo, ale inne niż normalne. 

Możesz oglądać, nie pogubisz się. To osobna historia i może parę rzeczy podniesie Ci brewkę, ale standalone historia wprowadza nowego widza w miarę nieźle.

Odnośnik do komentarza

Troszkę się wyłamie - nie hejtuję ale jako mocny fan F1 i F2 coś mi nie siedzi.
Ewidentnie czuję że ten serial jest dla fanów fallouta od bety , jakoś  tak przekolorowane to wszystko.
Jak uwielbiam te kawałki z lat 1920/30  to szybko się przejadają i brakuję mi dojebanego ambientu jak np. metallic monks z F1.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BieŃ napisał:

Troszkę się wyłamie - nie hejtuję ale jako mocny fan F1 i F2 coś mi nie siedzi.

Nie przeszedłem żadnego Fallouta od Bethesdy, a bawię się świetnie przy serialu. Niestety ten mrok z jedynki i dwójki raczej do serii nie wróci, więc cieszę się, że poszli w stronę czarnego humoru.

Odnośnik do komentarza

na wstepie: jestem die-hard fanem jedynki i dwojki. trojka byla... no powiedzmy ok. new vegas spoko, czworka to gówno.

 

serial jest mocno inspirowany 4ka, zarowno wizualnie jak i atmosfera, fabula itd. no, ale fajnie zobaczyc ten pojebany swiat w tv.

 

nie jest zle, ale daleko mi do wytrysku. ale obejrzalem dopiero jeden odcinek. sam fakt, ze chce obejrzec drugi jest dobrym znakiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po 5 odcinku. Ależ Todd ma kompleks og i new vegas :pawel: chłop nie może się pogodzić że oryginalni twórcy zrobili lepsze gry i fani wciąż o nich pamiętają i uznają je za lepsze. Więcej nie  powiem dla zagrajmerów. Ale całość dalej fajna, tylko ten wątek murzyna mi nie podpasował, dziwna postać nie sposób go polubić 

Odnośnik do komentarza

Ja pier....ale to jest dobre! Udało się upchać tyle smaczków, fan-serwisu, rzeczy wiadomych tylko dla fanów, ale nie ma tego uczucia że jest to wrzucone na siłę.

Nie wiem, czy był dotąd aż tak wiernie przedstawiony  świat na podstawie gier w ekranizacji filmowej, czy serialowej.

Jako fan jestem w pełni usysatysfakcjonowany :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ölschmitz napisał:

na wstepie: jestem die-hard fanem jedynki i dwojki. trojka byla... no powiedzmy ok. new vegas spoko, czworka to gówno.

 

serial jest mocno inspirowany 4ka, zarowno wizualnie jak i atmosfera, fabula itd. no, ale fajnie zobaczyc ten pojebany swiat w tv.

Mam identyczne spostrzeżenia co do serialu, a F2 to jedna z giereczek mojego żyćka. Serial widać trzyma się F4, ale to i tak nadal zajebiaszcze uniwersum. The Last of Us był dobrym serialem, ale po 5 odcinkach Fallouta stawiam wyżej. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Bardzo mi się podobało, jestem w szoku że zrobili tak dobry serial oczywiście mam kilka ale to raczej takich dla stulejek fallouta a nie normalnego widza

Spoiler

Wątek i postać maximusa mega mizeria dużo do poprawy w kolejnym sezonie. Zrobienie z najważniejszego miasta w tym uniwersum krateru i to jeszcze offscreenowo to jest jakiś jakiś yebany dowcip, tak samo największa frakcja zredukowana do c0rwa grupki partyzantów xD no czuje jakby mi todd napluł do mordy ale tutaj wychodzi ten jego kompleks do starych gier o których mówiłem i ta jego chora fiksacja na punkcie bractwa stali. No i jestem ciekawy tego new vegas, w końcowej scenie wyglądało jak jakaś ruina ale tu nie będę sie narazie pruł bo nic nie wiadomo

Główny wątek też fajny, pod koniec ostro narobili smaka, czekam na drugi sezon jak poyebany 

Odnośnik do komentarza

Ja tylko po pierwszym odcinku na razie, odpalonym na zasadzie "a zobaczę 5 minut jak to wygląda", a ostatecznie wciągnęło mnie błyskawicznie. Stylistycznie super to wygląda. Oczywiście trans musieli wsadzić obowiązkowo i póki co nie wiem, co myśleć o Maximusie, ale z tego co widzę wszystko się jeszcze rozkręci. Jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...