Skocz do zawartości

Fallout TV Series


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Fallout" - Uniwersum growe, na podstawie którego powstał serial Amazona jest mi średnio znane, mimo iż klimaty post-apo w popkulturze to mój geekowski konik. Pilot serii, która właśnie tak odważnie zabrała się za adaptację tej kultowej gry, okazał się co najmniej mega trafiony... mimo iż fabularnie i scenariuszowo rozrywany, jakby twórcy (od scenarzysty po reżysera) chcieli nam opowiedzieć te 73 minuty z różnych punktów widzenia, z jak największą ilością ,,informacji potrzebnych na wczoraj!"! Tzn. to była perełka wizualna i stylistyczna, ale fabularnie... było za dużo tłoku, mimo wszystko!

Z mojej strony ocenię s01e01 Fallouta na: 8/10.

 

images?q=tbn:ANd9GcSQ-BsxpvmDMt5GX8iSY6hwBv8SitY8XvlaDw&s Red Skull - xD. Żądam Crossoveru "Infinity War" od MCU z Światem Fallouta od Amazona.

 

 

  • beka z typa 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Bethesda podała statystyki postaci z serialu

 

Cytat

 

Lucy MacLean

  • Siła - 4
  • Percepcja - 7
  • Wytrzymałość - 6
  • Charyzma - 5
  • Inteligencja - 6
  • Zwinność - 5
  • Szczęście - 7

Ghul

  • Siła - 5
  • Percepcja - 6
  • Wytrzymałość - 7
  • Charyzma - 7
  • Inteligencja - 4
  • Zwinność - 7
  • Szczęście - 4

Maximus

  • Siła - 7
  • Percepcja - 6
  • Wytrzymałość - 6
  • Charyzma - 5
  • Inteligencja - 4
  • Zwinność - 7
  • Szczęście - 5

Ma June

  • Siła - 5
  • Percepcja - 7
  • Wytrzymałość - 5
  • Charyzma - 7
  • Inteligencja - 6
  • Zwinność - 4
  • Szczęście - 6

Murzyn najnizsza inteligencja

Odnośnik do komentarza

Zajebista adaptacja. Tak właśnie powinno się to robić, a nie tak jak w przypadku TLoU. Jako fan serii jestem bardzo zadowolony z tego co im wyszło. Na początku miałem lekką obawę jak na scenie pojawiła się niebinarna postać (ja pierdolę, czy to znowu idzie w tym kierunku?!) jednak twórcy potrafili zachować jakiś umiar.

Serial oglądałem z dziewczyną, która nie zna uniwersum ani nie gra w gry i jej się bardzo spodobał. Nie wiem czy i kiedy będzie kolejny sezon ale ja już nie mogę się doczekać. Było kilka rzeczy, które mi się mniej spodobały albo zmian zrobionych pod film takich jak stanie się Ghoulem przez jedną z postaci po przyjęciu tajemniczego specyfiku (chyba, że ja o czymś nie wiem i tak to się odbywało też w grach z serii).

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał:

Świetny serial. Zarówno dla ludzi znających gry jak i zupełnie zielonych. 

 

Szkoda że nie było dwóch chłopów opierdalających sobie truskawy, może odbiór byłby jeszcze lepszy ;)

Ale i tak chyba jest spory sukces. Fajnie, myślę że teraz czekają nas czasy wielu adaptacji gier 

438096552_850135917133227_92101551895610

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Ölschmitz napisał:

Nie zna Fallouta, ale klimaty postapo to jego geekowski konik. Dalej nie czytam.

 

Tak, wiem jak to brzmi, ale o istnieniu Fallouta dowiedziałem się na długo, długo po tym jak byłem już entuzjastą, i to doświadczonym, w popkulturze z gatunku post-apo i temu podobnych. Dla mnie to jest normalne, nie jesteśmy w stanie obejrzeć, spamiętać wszystkiego - wtedy coś tam kojarzyłem tego Fallouta, słyszało się to i owo, bo kumpel grał w te różne części, ale tak to nic poza tym. Mam świadomość, że grzechem wręcz niewybaczalnym u niektórych fanów jest nieznanie, niezagranie chociażby odrobinę w Uniwersum Fallout. No ale, tak wyszło. Czas teraz to nadrobić! Ogarnie się jakieś recenzje i filmiki o tym Uniwersum i będzie ultra gitez! Keep calm! XD

 

P.S. Czy mi się wydaje, czy w tym serialu nie będzie czasem trzech linii narracji/perspektyw przedstawianej fabuły: główna żeńska bohaterka, Afroamerykanin z ,,bractwa", no i Cooper Howard a.k.a. Red Skull. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...