Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, number_nine napisał:

Udało sie dorwać numer na dziele prasy w E.Leclerc :o ilość sztuk na stanie - 1.

Pierwsze wrażenia, to że papier tragiczny ;/ za chwile będzie sie chyba darł od przewracania kartek, a na białym tle da sie już przeczytać co jest na kolejnej stronie XD

Może i jakość papieru chujowa, za to porządnie wali zajzajerem. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, number_nine napisał:

 

Pierwsze wrażenia, to że papier tragiczny ;/ za chwile będzie sie chyba darł od przewracania kartek, a na białym tle da sie już przeczytać co jest na kolejnej stronie XD

 

Teraz prawie wszystkie pisma tak wyglądają, a zwykle jeszcze gorzej. Szmatlawcowy papier nadal jest powyżej średniej moim zdaniem, biorac pod uwage cenę.

 

Mnie imponuje niezmiennie papier na jakim drukowany jest Motor, bo to bardziej jak taka ultra cienka folijka niż coś co przypomina normalną kartkę. 

Odnośnik do komentarza

Papier bez zmian :). W sensie przynajmniej parametry, bo jak tam sie trafi rola w drukarni to trudno powiedziec, czy to zawsze jednakowe idealnie. 
 

Obecnie gramatura to 70g i tak jest od nastu lat, chociaz chyba byl epizid, ze mielismy 65. W gore to chyba sie nie zdarzylo. 

Odnośnik do komentarza

Ja dorwałem numer w Kolporterze. Mieli akurat dwie sztuki, więc z dobrą minutę porównywałem oba, który jest w lepszym stanie. Aż sprzedawczyni zaczęła na mnie patrzeć jak na debila. Musiałem trochę wyglądać jak ten klient z filmu "Clerks", który wyciągał jajka z kartonu i dokładnie oglądał każde, ważył w ręce, nawet wkładał do mordy. No, ale pierwszy numer za Pereza, więc musi się prezentować godnie. 

 

Na razie tylko przeczytałem Okiem maniaka, resztę tylko pobieżnie przekartkowałem. Mogę jedynie odpowiedzieć na pytanie w nim zawarte. Nie grałem w Hitman: Absolution. W ogóle nigdy nie grałem w żadnego Hitmana. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, LeifErikson napisał:

 

Teraz prawie wszystkie pisma tak wyglądają, a zwykle jeszcze gorzej. Szmatlawcowy papier nadal jest powyżej średniej moim zdaniem, biorac pod uwage cenę.

 

Mnie imponuje niezmiennie papier na jakim drukowany jest Motor, bo to bardziej jak taka ultra cienka folijka niż coś co przypomina normalną kartkę. 

Nie no, weź do łapy cda a później pe. Ja wiem, że ten z cda może sie nie podobać, ale pierwsze wrażenie jest takie, że masz porządny magazyn w rękach, a pe to jakby taka broszurka reklamowa ;) Pixel na początku to już w ogóle był luksus

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, LeifErikson napisał:

W CDA fajna jest okładka, ale ten papier w środku moim zdaniem gorszy niż w Szmatławcu (wolę sliski niż taki szorstki jak tam jest). :dunno:

 

Są dwa gangi: Błyszczaki i Matowcy. Ja z tych drugich ;-) Wolę jak dobrze mi się czyta (w warunkach komunikacyjnych) niż papier gładko w paluchach przewraca. Wystarczy przy zapalonym  świetle otworzyć numery 319, 316 (to był jakiś wyjątek od normy) i jakikolwiek numer z dodatkiem extreme plus (trafił mi się taki 315). Trzymając w rękach, przy 319 nie można się nawet ruszyć z optymalnego kąta ustawienia, bo od razu lecą odbłyski do oczu. 316 ten efekt znacznie zmniejsza, bo papier jest półmatowy, za to dodatek extreme plus czyta się idealnie - pod jakim kątem by go nie ustawić, to zawsze widać niemal identycznie - dla mnie ideał pod tym względem, chociaż jest strasznie gruby i przy klejonym grzbiecie ciężko się kartki przewaraca.

 

CDA (jak widziałem jakiś numer na półce) obecnie rownież ma półmatowy papier. Dla mnie takie rozwiązanie jest złotym środkiem, kompromisem w stronę tych, co narzekają na "bieda papier" ;-) 

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shankor napisał:

Silesia w Katowicach w Ruchu były tylko 2 egzemplarze z poprzedniego miesiąca. Jak spytałem czy mają aktualny, to pani stwierdziła, że to jest to :dafuq:

Edit: w empiku był nowy numer. 


Jesli to faktycznie Ruch to im nie wrzucalem nic, wiec mogli miec tylko ostatni, bo Lapusz chyba im wyslal nadzial. Ostatnio brali i tak malo, a teraz sie zawijaja, wiec nawet nie startowalem. Tam niby Kolporter czy Garmond maja ich punkty przejac w kwestii dystrybucji prasy, tak ze zobaczymy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...