Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości pytam. PT jest usunięte z biblioteki i nie ma jak jej pobrać, jeśli ktoś usunął. Nie da się też grać, jeśli ktoś ma na dysku, ponieważ aktualizacja wyłączyła możliwość włączenia gry, ale jeśli ktoś ma PT na dysku i nigdy nie ściągnęła się ta aktualizacja (u mnie po włączeniu PS4 pobierają się aktualizacje do dwóch, trzech ostatnio włączonych gier, a do reszty nie sprawdza dopóki się ich nie włączy) to da się zagrać, ale przy wyłączonej sieci. W pierwszych miesiącach po usunięciu PT takie konsole szły za kilkaset $ na ebay, ale dzisiaj jak można sobie złamać konsolę i wgrać pliki z neta to już chyba nie będzie to tyle warte.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Grześ napisał:

PT jest usunięte z biblioteki i nie ma jak jej pobrać, jeśli ktoś usunął. Nie da się też grać, jeśli ktoś ma na dysku, ponieważ aktualizacja wyłączyła możliwość włączenia gry, ale jeśli ktoś ma PT na dysku i nigdy nie ściągnęła się ta aktualizacja (u mnie po włączeniu PS4 pobierają się aktualizacje do dwóch, trzech ostatnio włączonych gier, a do reszty nie sprawdza dopóki się ich nie włączy) to da się zagrać, ale przy wyłączonej sieci.

Yyyy... jak masz dodane do konta kiedyśtam to możesz sobie bez problemu pobrać łącząc się przez proxy na konsoli i grać do dzisiaj w trybie online. Żeby nie być gołosłownym to przed chwilą sprawdziłem:

Spoiler

image.thumb.jpeg.97858ad1fb3c393c3f9aae4d9f225431.jpeg

image.thumb.jpeg.8cda2909587c9637290d311283479407.jpeg

image.thumb.jpeg.1fefd6474a761c5d375b59b650b081c8.jpeg

 

Także tak, każdy, kto miał dostęp do PT wtedy może mieć dostęp do PT i dzisiaj.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Perez napisał:

- numery specjalne - tu już też działamy, mogę tyle powiedzieć, że będzie to docelowo działało jako kwartalnik, pierwszy numer okolice połowy czerwca, już się robi, ale na razie nie mówię co :). 

Czy nie za szybko, skoro jeszcze Dreamcast Extreme się nie ukazał?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Bzduras nie słyszałem o tym sposobie, dobrze wiedzieć. W takim razie niepotrzebnie zamieszałem

 

W dniu 4.04.2024 o 21:42, Perez napisał:

- numery specjalne - tu już też działamy, mogę tyle powiedzieć, że będzie to docelowo działało jako kwartalnik, pierwszy numer okolice połowy czerwca, już się robi, ale na razie nie mówię co :)

Ech jak był Łapusz-san to już pół roku wcześniej dało się kupić na allegro :sapek: 

A tak serio to świetna wiadomość jeśli co kwartał będzie można poczytać kawał dobrego nostalgicznego czasopisma

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Grześ napisał:

@Bzduras nie słyszałem o tym sposobie, dobrze wiedzieć. W takim razie niepotrzebnie zamieszałem

Już dawałem go kiedyś tutaj dla Piechoty właśnie, ale nie zaszkodzi podzielić się jeszcze raz:

 

Może komuś się przyda.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Grześ napisał:

Ech jak był Łapusz-san to już pół roku wcześniej dało się kupić na allegro :sapek: 

 

I do premiery zmieniały się okładki  i dochodziły wersje dlc. Perez mam nadzieje, że wyciągnął wnioski i do przedsprzedaży trafi już ostateczna wersja pisma:sapek:

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2024 o 17:38, jakbu napisał:

Czy nie za szybko, skoro jeszcze Dreamcast Extreme się nie ukazał?

 

Dreamcast właśnie jakoś wjeżdża, tak że będą 2 miesiące przerwy, a ta druga połowa czerwca po prostu terminowo pasowała już pod kolejne działania, bo docelowo chcemy wrzucać kolejne numery druga połowa września, grudnia, marca. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiotrekP napisał:

I dostępne będą tylko online?


Model ten sam, tylko moze nieco krotszy timing, tj. na ok. 2 miesiace przed publikacja info i opcja zamowien na Allegro i naszym sklepie w promo cenie, potem gdzies po 1,5 miesiaca zamykamy preordery i wiemy ile drukowac. Wiadomo, bedzie troche druku na gorke, ale to tez juz w normalnej cenie. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Perez napisał:


Model ten sam, tylko moze nieco krotszy timing, tj. na ok. 2 miesiace przed publikacja info i opcja zamowien na Allegro i naszym sklepie w promo cenie, potem gdzies po 1,5 miesiaca zamykamy preordery i wiemy ile drukowac. Wiadomo, bedzie troche druku na gorke, ale to tez juz w normalnej cenie. 

Jeszcze reaktywacja sklepu z grami/konsolami i mamy komplet (pamięta ktoś jeszcze taki twór?). Warto było kupić w 2007 Wii :pawel:.

 

 

Spoiler

IMG_2446.jpeg

 

Edytowane przez Mat666
zdjęcie wrzucone do spoilera
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Mat666 napisał:

Jeszcze reaktywacja sklepu z grami/konsolami i mamy komplet (pamięta ktoś jeszcze taki twór?). Warto było kupić w 2007 Wii :pawel:.

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

IMG_2446.jpeg

 

 

Zawsze możesz uderzyć do Norbiego ;-)

Handel nowymi grami i konsolami bez dropshippingu chyba nie jest taki fajny jak się wydaje, bo ceny non stop zjeżdżają w dół. Wydawanie drukowanych specjali jest pewnikiem mniej ryzykowne ;-P

 

A druga kwestia: recenzowanie towaru z jego jednoczesną sprzedażą jest kontrowersyjne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, macGyver napisał:

 

Zawsze możesz uderzyć do Norbiego ;-)

Handel nowymi grami i konsolami bez dropshippingu chyba nie jest taki fajny jak się wydaje, bo ceny non stop zjeżdżają w dół. Wydawanie drukowanych specjali jest pewnikiem mniej ryzykowne ;-P

 

A druga kwestia: recenzowanie towaru z jego jednoczesną sprzedażą jest kontrowersyjne.

Nie no, wiadomo. To było tylko puszczenie „oczka”, nie na poważnie ;-)

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, PiotrekP napisał:

Może poczta się ogarnie i będzie dowozić na czas? :kaz:

 

Ten numer to pewnie jeszcze będzie trochę kombinacja alpejska - w każdym razie wczoraj nakład prenumerat wjechał na pocztę ok. 13.00, ale jeszcze będę z nimi rozmawiał, czy to dla nich sensowna pora, w sensie czy coś z tym zrobią, czy "no wjechał i co, niech leży". W ogóle dostałem jakiś panel eNadawcy, wrzucanie elektronicznych list nadania - normalnie XXI wiek na poczcie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...