Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne okładki. O ile w przypadku poprzednich wydań specjalnych nie miałem problemu z wyborem, tak tym razem podobają mi się co najmniej 3 wersje. Chyba najbardziej ta ostatnia, bo przypomina estetyką stare czasopisma. Amigi nigdy nie miałem, ale zdarzało mi się grać u znajomych i rodziny. Chętnie poczytam.

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z tradycją zamówione. Wpadła limitka i Flashback. Rozważałem jeszcze Monkey Island, ale zbyt pstrokata na mój gust (co jeszcze nie znaczy, że brzydka). Cannon Foddera rzeczywiście brakuje trochę. Amigi nie miałem, nie grałem (poza sporadycznymi partyjkami u kolegów, do których przyszedłem "na komputer"), więc wpływam z Wami na nowe wody.

Odnośnik do komentarza

Genialny sprzęt, niby komputer, a funkcjonował jak konsola w tamtych czasach. Pamiętam moja amige600 z genialnych gierek i wycieczek na katowicką giełdę po dyskietki ;)

 

Obecnie ciężki do ogarnięcia dla tych których ominął ten sprzęt w czasach świetności, lepiej ogarnąć emu bo nie wierzę że te żonglowania dyskietkami co chwilę obecnych graczy by nie wkurvilo, a zadbane Amigi z HDD kosztują więcej niż obecne nextgeny

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, triboy napisał:

Upchniecie wszystko na 116 stronach? Juz pal licho jakby te okladki nie weszły. Szkoda by było gdyby jakieś wartościowe materiały by wyleciały... No chyba, że Amiga Extreme vol.2 :vegeta_smile:


Przy takim sprzecie wydaje mi sie, ze bez szans. Samych recek mamy ok. 75, a pewnie by mozna lekko 2x tyle i to tylko tych wiekszych tytulow. A publicystyka to wiesz - mozna mnozyc tematy, ale w 300 stron to nie pojdziemy. Gdzies jakis kompromis troche trzeba zrobic. 

13 minut temu, Mejm napisał:

Nie dac alien breed czy canon fodder :notlikethis:

 

Duch Pixela zniknal, ale szybko zastapil go duch Lapusza.


Wiesz co najlepsze… ze obie gry mialy nawet swoje projekty, ale cos trzeba bylo wybrac albo robic 12 okladek (a za chwile by wyszlo, ze jeszcze ze 4 innych tytulow brakuje). 
 

A limitka to bez przesady prosze! Kanon branzowy trzeba trzymac, jak by to tak bez jakiejs edycji kolekcjonerskiej czy limitowanej!  

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Ja ten SuperFrog HD nadal mam na Vicie. Lepsze to niz nic 

Ja mam na telefonie.

 

2 godziny temu, Benson napisał:

Zanim zobaczyłem okładki, byłem pewny, że wezmę Superfroga, ale niestety podoba mi się prawie najmniej (szkoda że nie ma czegoś z pierwszego leśnego świata).

Zastanowię się między Monkey Island a Sensible.

No właśnie też zmarnowany potencjał jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Nie no nie może być tak. Te okładki to jakaś masakra. Co kolejna to lepsza, choć według mnie najgorsza z Flashback'a. Wszystko się zlewa. Za duży dylemat, którą wybrać, tyle dobra  :notlikethis:

 

Dobra, złamałem się. Pierwszy raz zamówiłem więcej niż jeden numer. Wleciał Lotus i limitka.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał:

A wśród extreame'owych autorów m.in. Dżujo, Mazzi, Kali, Adamus, Norby, Konsolite, Ural plus też kilka osób siedzących w temacie Amigi.

Ściera i Fenix nie dali się namówić?

I pisałem to już parę razy ale dajcie znać zaprzyjaźnionym jutuberom że taki projekt istnieje bo nie każdy fan Amigi ma konto na forumku czy FB, a jak by byli zainteresowani to mogli by nawet napisać kawałek wspominki + top 10 tak jak jest na początku DC Extreme.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dee napisał:

Amiga CD32, moja pierwsza konsolka :banderas:

Zapowiada się cudowny numer

Tez mialem cd32. Nawet nie wiedzialem ze byly piraty wiec ogralem moze z 10 gier. Pamietam diggersy, microcosmos, simona i liberation. Zawsze liczylem ze rodzice kupia mi przystawke i bede mial amige 1200, ktora byla marzeniem ostatecznym. Najwiecej meczylem te diggersy ale to z braku laku. One byly na plytce z jakas inna gierka. 

Odnośnik do komentarza

Co za czasy - człowiek chce uczciwie zarobić to jeszcze z Allegro się trzeba kopać... "Częściowo ograniczyliśmy funkcjonalności Twojego konta ze względów bezpieczeństwa. Podstawą naszych działań jest art. 2.12 Regulaminu Allegro. Musimy się upewnić, że masz możliwość finalizacji transakcji."

 

Wyjaśniam, o co tam im chodzi, pewnie dmuchają na zimne, że nagle jakieś nowe konto, a tu jednego dnia ruch jak na Marszałkowskiej. Będę dawał znać. Te wszystkie dotychczasowe zamówienia widzę, że jak najbardziej są OK, tak że tutaj luz. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...