Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

Piękna rzesza wyznawców Ubisoftu wyrosła po lewej stronie. Niby tak nie lubią korporacji i kapitalizmu, a o wyniku finansowym Ubisoftu mówią z radością i dumą jakby to było ich osobiste osiągnięcie.

 

Po części mają racje. Gdyby giereczkowa lewica na widok murzyna nie poleciała składać preorderów, to Ubi by już dawno upadło i sobie głupi ryj rozbiło.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Observer napisał(a):

Piękna rzesza wyznawców Ubisoftu wyrosła po lewej stronie. Niby tak nie lubią korporacji i kapitalizmu, a o wyniku finansowym Ubisoftu mówią z radością i dumą jakby to było ich osobiste osiągnięcie.

 

Po części mają racje. Gdyby giereczkowa lewica na widok murzyna nie poleciała składać preorderów, to Ubi by już dawno upadło i sobie głupi ryj rozbiło.

 

 

 

A może po prostu ktoś lubi światy robione przez Ubisoft i ma wyjebane w "kapitalizm i korporacje"? Też mnie wkurwia wszechobecna poprawnośc polityczna, niemniej wychowałem się w latach świetności Rockstara a teraz z racji, że nie produkują oni już niemal gier pozostaje Ubisoft, który tworzy dosyć zróżnicowane choć schematyczne open worldy kilka razy w roku.

 

Wiadomo, że nie są to gry 10/10 ale lepiej zagrać w kilka gier 7-8/10 Ubisoftu niż czekać np. 15 lat na kontynuacje GTA. 

  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Krwa, przecież Origins był zajebisty, tylko fabuła się rozjechała gdzieś w połowie. 

 

Ale paczyk do 4k/60fps, egipt, piramidy, mechaniki - no wszystko tam siadło. 8 na szelkach sie należy.

 

Spoiler

Ale ukatrupienie marki Sama Fishera to im nie daruje :/

 

Odnośnik do komentarza

 

5 godzin temu, GSPdibbler napisał(a):

IP dla dzbanów, bo od części trzeciej nie ma kompletnie nic do zaoferowania oprócz odznaczania punktów na mapie. I wiem że jesteśmy mniejszością, niestety ludzi inteligentnych jest mniej niż debili. 

Masz rację, na szczęście jako mądry człowiek na pewno cały rok grasz w The Talos Principles, przegryzasz jakimiś retro Mystami, a po kolacji doładowujesz sesyjką w Baba is You. 

 

Jestem dumny z tego społeczeństwa. 

21 minut temu, Rooofie napisał(a):

 

A może po prostu ktoś lubi światy robione przez Ubisoft i ma wyjebane w "kapitalizm i korporacje"? Też mnie wkurwia wszechobecna poprawnośc polityczna, niemniej wychowałem się w latach świetności Rockstara a teraz z racji, że nie produkują oni już niemal gier pozostaje Ubisoft, który tworzy dosyć zróżnicowane choć schematyczne open worldy kilka razy w roku.

 

Wiadomo, że nie są to gry 10/10 ale lepiej zagrać w kilka gier 7-8/10 Ubisoftu niż czekać np. 15 lat na kontynuacje GTA. 

Z całym brakiem szacunku do wielu problemów Francuzów, bez ich gier jakoś ciężko mi sobie wyobrazić branżę gier AAA open world. Dobrze, że ich mamy <3. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rooofie napisał(a):

 

A może po prostu ktoś lubi światy robione przez Ubisoft i ma wyjebane w "kapitalizm i korporacje"?

 

To pierwsze zdanie określa że nie mówię o tobie, mówie o tych twitterowych czy forumowych wojownikach co składają preorder w ramach swojej urojonej walki politycznej. Jak chociażby w tym temacie było pisane że zamawiana jest kolekcjonerka żeby figurkę murzyna na parapecie postawić i tym samym sygnalizować przechodniom swoją cnotę.

 

A co do AC, to co jakiś czas wypuszczą grę dobrą, przynajmniej pod względem przygody jaką oferował przedstawiony świat (bo fabuła czy mechanika to tu nigdy nie błyszczała) - taką dla mnie było Black Flag i Origins. Jak ktoś lubi wirtualną turystykę po otwartych światach, to te dwie gry spełniały swoje zadanie. Niestety pomiędzy udanymi odsłonami mamy zazwyczaj gry odtwórcze, wyglądające jak mod do poprzedniej części, z mapami jak generatora i do tego wypchane odtwórczymi questami które chyba też lecą z tego samego generatora. Trzeba poczekać do gameplayu czy to będzie coś nowego tak jak było z Origins, nowy start do którego się przyłożyli - bo jak to będzie kolejna Valhalla tylko w nowej skórce, to szkoda czasu na ogrywanie tego w abonamencie, a co dopiero płacenie za to.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Observer napisał(a):

To pierwsze zdanie określa że nie mówię o tobie, mówie o tych twitterowych czy forumowych wojownikach co składają preorder w ramach swojej urojonej walki politycznej

 

Ciekawe czy tak samo jebałeś ludzi, którzy kupowali w ciemno Hogwart Legacy tylko by dojebać przeciwnikom Rowling i LeEwakKoMm.

Odnośnik do komentarza

Nieprawda - ja kupiłem Hogwarta, żeby lewakom dupy pękały, a HP znam tylko z czterech pierwszych filmów i gierki na PS2 :sweat:
Ale akurat tam była słuszna sprawa, bo trzeba walczyć z kłamstwem i przeinaczaniem faktów, a tym właśnie jest robienie z JK Rowling jakiejś faszystki i transfobki.
W przypadku AC Shadows pre-order/premierowy zakup to z kolei wspieranie kłamstwa i przeinaczania faktów (jeśli ktoś to robi z pobudek ideologicznych oczywiście, bo mogą też być tacy, co zwyczajnie lubią te gierki i mają w dupie, że "czarny samuraj").

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Tak, a później grając znajdziesz mapę skarbów z której będzie wynikało, że  2137 kroków za Okinawą znajduje się ukryta od wielu tysiącleci wioska homosiów, które żyją tam ze sobą we wspaniałej symbiozie i wtedy, jak rozwiążesz zagadkę skąd się biorą dzieci w czarnej społeczności składającej się w 100 procentach z czarnoskórych facetów z których spora część jest przebrana w kobiece kimona i inne fatałaszki dostaniesz zajebiaszczo różową zbroję z cechu wojowników klanu jednorożca, której będziesz mógł używać też w call of duty i fortnite, a która będzie dawała wspaniałego wprost boosta wizualnego optycznie powiększającego okolice krocza.

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Bzduras napisał(a):

Samuraj czarny gej, lewary w siódmym niebie. Zaraz znajdzie się wpis, że on tak historycznie był homo, a jak zrobią z niego transa to i kwit na odcięcie fujary kataną na pewno się znajdzie.

Jedyna "konkurencja" PSX Extreme  będzie wniebowzięta :) Gra roku, a nawet dekady :P Oni lubią takie klimaty.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sep napisał(a):

Zaraz się okaże że połowa postaci pobocznych w grach ubisoftu to będzie lpg chuj coś tam.


To już jest od dawna - w AVATARze tak właśnie było i pewnie nie "połowa", a jakieś 75% nawet.
Zresztą to nie tylko domena ubisoftu, bo Horizon Forbidden West to też same silne kobiety i sporo lesbijek.
 

3 godziny temu, Pupcio napisał(a):

Murzyn samuraj jest zbyt mało memiczny trzeba było dodać że lubi opierdalać kolbe dla pana nobunagi  


Japoński siur to w sumie taka bardziej nabrzmiała łechtaczka, więc z tą kolbą bym nie przesadzał :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...