Opublikowano 22 godziny temu22 godz. No niech ta Norwegia jeszcze 1 strzeli. Boże nie umiem w typerka.Edit:Co ten Senegal Edytowane 22 godziny temu22 godz. przez Mani
Opublikowano 19 godzin temu19 godz. Świetna wojna o wszystko. Zrzucamy tiki takę na pożarcie Argentynie.
Opublikowano 18 godzin temu18 godz. Nie kapuje czemu wystawiają Muslere w bramce. Koleś jest tykającą bombą, i znów stracona bramka to jego zasługa.
Opublikowano 17 godzin temu17 godz. Beznadziejny był ten mecz. Hiszpania wymęczyła 1-0 w fatalnym stylu.Ale Republika Zielonego Przylądka gra dalej Edytowane 17 godzin temu17 godz. przez Sep
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. Piekny poranek +7 w typerku. Moze bedzie cofka z poprzedniego dnia po ktorym spadlem 15 miejsc
Opublikowano 10 godzin temu10 godz. 4 minutes ago, Mejm said:Kierownik odsypia bo tabela jeszcze niezaktualizowana.Tak było nie ściemniam, jest szansa, że już dzisiaj spadne na ostatnie miejsce wśród aktywnych graczy typerka
Opublikowano 9 godzin temu9 godz. U mnie zjazd niesamowity, z top 3 na 11 lokatę i wcale nie zapowiada się na poprawę. No nic, zamówi się tą cyfrę GTA VI.
Opublikowano 9 godzin temu9 godz. Mi też czołówka mocno odjechała a jeszcze jak patrzę moje typy na mistrza i drugie miejsce to już w ogóle po zabawie.
Opublikowano 8 godzin temu8 godz. Niestety faza grupowa, to jedyny czas w którym można odrobić większe straty. Później jest ciężko.
Opublikowano 6 godzin temu6 godz. 10 godzin temu, Sep napisał(a):Ale Republika Zielonego Przylądka gra dalej I to prawilnie z 2 miejsca :) 2 godziny temu, Hubert249 napisał(a):Niestety faza grupowa, to jedyny czas w którym można odrobić większe straty. Później jest ciężko.Niby tak ale pamietajmy ze tym razem mamy 1/32 finału po grupowych nie 1/16 takze jeszcze troche zabawy
Opublikowano 6 godzin temu6 godz. https://cdn.discordapp.com/attachments/1428025937991172209/1520380148816412692/ssstwitter.com_1782557210713.mp4?ex=6a40fbda&is=6a3faa5a&hm=c100f86f6fb0783e0064f10c61bda46d1eec85ecd73a2feaef55069897957505&
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. 2 godziny temu, kanabis napisał(a):I to prawilnie z 2 miejsca :)Niby tak ale pamietajmy ze tym razem mamy 1/32 finału po grupowych nie 1/16 takze jeszcze troche zabawyJest 1/16 - 1/32 oznaczałoby 64 drużyny w fazie pucharowej
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Fajna autostrada znowu dla Argentyny do półfinału. W zasadzie tylko Kolumbia może zagrozić.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 2 godziny temu, XM. napisał(a):Jest 1/16 - 1/32 oznaczałoby 64 drużyny w fazie pucharowejA to przepraszam, cos gdzies mi mignelo i wprowadzilo w błąd
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Hiszpania była do zremisowania ale ten Fernando...a na końcu nie wiem czy nie było karnego dla Urusów.
Opublikowano 7 minut temu7 min 1 godzinę temu, ciwa22 napisał(a):Hiszpania była do zremisowania ale ten Fernando...a na końcu nie wiem czy nie było karnego dla Urusów.Padaka co oni grają w porównaniu z tamtym euro, obstawiłem, że wygrają ale najmocniej kibicuję Argentynie z Maradoną
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.