Opublikowano 21 maja21 maj Grałem w to na tyle dawno, że już zdążyłem w większości zapomnieć. Zagram z przyjemnością, świetnie się prezentuje. Mam nadzieję, że odświeża kiedyś w ten sposób AC2 a najlepiej całą trylogię Ezio.
Opublikowano 21 maja21 maj Tutaj długi gameplay. Trzeba przyznać, że nieźle to odpicowali, oświetlenie robi wrażenie. Na innym filmie widziałem walkę, szkoda tylko, że nie dali nowych finisherow, zostały te same.
Opublikowano 21 maja21 maj Szkoda że zapewne nie ma bardziej pirackich strojów. No i ta dmuchawka na plecach, zawsze psuła mi look w oryginale. Były nawet mody co czyniły ją niewidzialną.
Opublikowano 22 maja22 maj Zaczyna sięW uniblo mają promke i gra w preorderze za 150,80złhttps://uniblo.pl/28088-assassin-s-creed-black-flag-resynced-ps5.html
Opublikowano 29 maja29 maj W dniu 21.05.2026 o 19:23, Qbon napisał(a):Grałem w to na tyle dawno, że już zdążyłem w większości zapomnieć. Zagram z przyjemnością, świetnie się prezentuje. Mam nadzieję, że odświeża kiedyś w ten sposób AC2 a najlepiej całą trylogię Ezio.Jest to możliwe jak ta część dobrze im się sprzeda, a widać potencjał, bo to jedna z lepszych części. gdzieś przewinęła mi się nawet jakaś informacja czy plotka, że to ma być wstęp do czegoś większego - tylko nie wiem czy chodzić może o jakąś większą część czy masowe remaki wcześniejszych odsłon. Fajnie by było wrócić do czasów jak Ubi robiło fajne i dobre gry ;) W dniu 21.05.2026 o 21:44, Qbon napisał(a):Tutaj długi gameplay. Trzeba przyznać, że nieźle to odpicowali, oświetlenie robi wrażenie. Na innym filmie widziałem walkę, szkoda tylko, że nie dali nowych finisherow, zostały te same.Sam staram się za dużo tego nie oglądać ale jeszcze zastanawiam się czy to co nam pokazują, to wersja z PCta a wersje konsolowe będą jednak trochę okrojone. Mimo wszystko i tak zagram.
Opublikowano 6 czerwca6 cze Co Woodkid zrobił z tą szantą to klękajcie narody, jeszcze wplótł Ezio's Theme
Opublikowano 18 czerwca18 cze Autor Ziomek mnie zgnębił żeby wziąć na spółkę, zobaczymy jak ten remake się sprawdzi.
Opublikowano 19 czerwca19 cze Jeszcze trochę, zapowiada się wspaniały lipiec z Black Flag, bo inne gry się już nie liczą w takim miesiącu.
Opublikowano 19 czerwca19 cze Black Flag nigdy mi nie przypadł do gustu, ale sprawdzę ten Resynced. Chodzi za mną powtórka całej serii Assassin's Creed, ale wiem, że wtedy przez rok bym w nic innego nie pograł
Opublikowano 20 czerwca20 cze Nie wiem czy ktoś wrzucał wcześniej czy nie, ale sam się skuszę- 192str za 130zł.Assassin's Creed Black Flag Resynced - Oficjalny Artbook PLAssassin's Creed Black Flag Resynced - Oficjalny Artbook PL
Opublikowano poniedziałek o 16:044 dni Wszystko, co widzę na materiałach mocno mi siedzi, więc zapytam, żeby się nie naciąć. Jak ten Black Flag stoi historią i jak bardzo skondensowany jest otwarty świat? Ukończyłem tylko AC i Trylogię Ezio, ale w te Origins i Odyssey nie mogłem się wciągnąć.
Opublikowano poniedziałek o 17:364 dni Otwarty świat nie jest skondensowany, jest wyjebanie wielki, dużo pływania, dużo walk na karaibach i sporo wysepek.
Opublikowano poniedziałek o 20:494 dni Ale przy tym nie wkurwia rozbuchaniem, po prostu żyjesz życiem pirata
Opublikowano poniedziałek o 21:434 dni Jeśli chodzi o historię to zdecydowanie najlepsza odsłona - super postacie, fajne dialogi, ciekawa intryga.Wątek assasyński potraktowany trochę po macoszemu, ale mi to nie przeszkadzało, bo pirackie klimaty uwielbiam.A świat może i spory, ale nawet nie w połowie tak wielki jak w Odysei czy innej Valhalli - owszem, sporo pływania, ale dużo miejscówek to małe wysepki itp - jest dobrze, jest ślicznie i tak jak kolega wyżej napisał - żyjesz sobie życiem pirata, upgrade'ujesz łajbę, rozbudowujesz bazę i czillujesz podczas słuchania szant.
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. Nie zapomnijmy o wyjściach z animusa. Wiadomo czy to wywalili, albo zmienili? Bo irytowało za każdym razem.
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. O właśnie, ciekawe co z tym animusem? Nigdy nie lubiłem tam wchodzić, bo nudne i nic ciekawego. W nowych Asasynach to już wywalili całkowicie Animusy, chyba oprócz Origins, bo tam coś na bank było, ale nie pamiętam co.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.