Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam "Yakitori: Soldiers of Misfortune" jeśli najdzie ochota na coś krótkiego. Dużo akcji, brutalności i dla mnie sporym smaczkiem jest soundtrack stworzony przez Kena Ishii. Poznałem go ~20 lat temu przy okazji ogrywania Rez na DC, bo tam był jeden jego kawałek. Od pierwszych momentów z muzyką miałem wrażenie, że skądś znam to brzmienie więc japa się ucieszyła, jak zobaczyłem go w creditsach

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja na ten moment oglądam

bullbuster- o firmie budującej mechy, pierwszy odcinek spoczko ale nic wybitnego

kamierabi- od jajko taro i w sumie tylko dlatego się zainteresowałem. Obrzydliwe cgi i na ten moment okropna sztampa jak nic sie nie zmieni to wymiękam

under ninja- tutaj też oprawa nie powala ale fajny klimat to ma raczej mi siądzie.

 

Zamierzam jeszcze sprawdzić undead unluck, sousou no frieren i spy family oczywiście :wujaszek:

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2023 o 11:17, Shen napisał:

W skrócie tego co czytałem, to świat w którym jest magia, poszedł technologicznie do przodu i teraz poluje się na magów. Kolesia wychowała czarownica,  ktora zabili na jego oczach i leci z zemstą.

 

 

 

Pierwszy odcinek spoko, wziąłem się po nim za pare chapterów mangi i nie spodobało mi się, w jakim kierunku to idzie. Odpadam, szkoda, bo po trailerze bylem nakrecony.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Badus napisał:

Co wypełni pustkę w duszy po Cowboy Bebop, Evangelion i Bubblegum Crisis?

Monster, top3 anime jakie oglądałem.

Godzinę temu, Shen napisał:

Hajime no Ippo, bokserskie anime sobie sprawdz, dobry humor, ale jest powaznie jak trzeba, swietne walki

Właśnie kiedyś wpadło mi to w oko, sprawdzę, chociaż liczba odcinków nieco przeraża.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2023 o 11:17, Shen napisał:

W skrócie tego co czytałem, to świat w którym jest magia, poszedł technologicznie do przodu i teraz poluje się na magów. Kolesia wychowała czarownica,  ktora zabili na jego oczach i leci z zemstą.

 

 

Jeszcze w tym miesiacu nowy sezon shield hero i goblin slayera:obama:

Trochę meh ta bajka , sztampowo , kreska mega nierówna od zajebistej po kupę . Może za duże oczekiwania miałem a może się rozkręci .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...