Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, oFi said:

 

Eee... No wymieniłeś że fajne efekty etc. No to się zgadza.

Ale pod względem fabularnym to jest kicha. Jak pierwszy sezon to było objawienie w świecie animkow tak drugi to niezły spadek formy jeśli chodzi o narrację.

Walki dalej wyglądają cudownie, ale cała otoczka fabularna leży. Tanchiro został w pewnym momencie poboczna postacią...gdzie w pierwszym sezonie super było pokazane jak zyskuje swoje moce, poznaję siebie i walki dawały ten ładunek emocjonalny ze dwojoną silą.

 

Fabula w Kimetsu no Yaiba nigdy nie byla zadnym objawieniem, od samego poczatku. Fajny setting, pewnie, ale zadne objawienie. Typowy shonen. Czytalem mange na bierzaco jak wychodzila i jesli chodzi o fabule to to sie nie zmienilo.

 

Jesli chodzi o anime to jest kosmos. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie akurat fabuła nie przeszkadza obecnie. Lepsza taka formuła niż klasyczne wspinanie się po drabinie zayebistosci by na końcu rzucać księżycami.

W obecnym sezonie fajnie pokazali jak z jednego szamba można od razu wpaść w drugie, a poza tym tego typu animce wypuszczają max 2 sezony na rok więc raczej nie ma co się rozwodzić nad fabuła. 

Oprawa walk wypas, OST też tarmosi mi uszy i to mi w sumie wystarcza. 

Przynajmniej nie mam problemu po prawie roku ogarnąć o co chodzi. A w takim animcu o wojskowym i malolacie z plemienia którzy szukają skarbu z map z ludzkich skór przy każdym kolejnym sezonie muszę ogarniać co to za postacie i kto je kim i z kim trzyma.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Killabien napisał:

Fabula w Kimetsu no Yaiba nigdy nie byla zadnym objawieniem, od samego poczatku. Fajny setting, pewnie, ale zadne objawienie. Typowy shonen. Czytalem mange na bierzaco jak wychodzila i jesli chodzi o fabule to to sie nie zmienilo.

 

Jesli chodzi o anime to jest kosmos. 

Końcówka kibel nawet jak na tasiemca, Bleach czy Naruto przy tym to dzieła sztuki. Za mange się wziąłem po kinówce i jakoś odechciało mi się oglądac kolejne sezony. Może kiedyś dla graficzki, ale mam w kolejce lepsze anime do obejrzenia.

To samo mialem niedawno z Tokyo revengers, fajny pomysł, ale sie zaczelo w pewnym momencie to rozjezdzac.

Odnośnik do komentarza

Drugi sezon Kimetsu w porównaniu do pierwszego, to straszne gówno i jak ktoś twierdzi inaczej, to jest chyba pierdolnięty. Przecież tam się kompletnie nic nie działo poza przeciąganymi w nieskończoność walkami, ale najgorsze jest to, że prawie cały sezon odbywał się w tym samym miejscu XD zero klimatu przygody i humoru z pierwszej części. Ja oglądając to niedowierzałem, że to kolejny sezon a nie jakiś spin off na siłe 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, number_nine napisał:

Drugi sezon Kimetsu w porównaniu do pierwszego, to straszne gówno i jak ktoś twierdzi inaczej, to jest chyba pierdolnięty. Przecież tam się kompletnie nic nie działo poza przeciąganymi w nieskończoność walkami, ale najgorsze jest to, że prawie cały sezon odbywał się w tym samym miejscu XD

Do samego konca

Spoiler

beda siedziec w obesranym zamku i lac się po mordach.

Mozesz zapomnieć o klimacie z pierwszego sezonu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dlatego rzadko zaczynam teraz nieskonczone rzeczy. Sprawdzam jak tam stan mangi i jak sie wciagne, to zawsze moge isc czytac. Tokyo Revengers i Demon Slayera zaczalem tylko dlatego, ze mangi juz byly w ostatnich arcach. Nie chce, zeby potem było jak z Berserkiem czy High school of the dead:rayos:

Odnośnik do komentarza

Ej ten Trigun Stampede jest absolutnie zajebisty i jeśli tak mają wyglądać cgi anime to jestem na tak, bo widać tu napracowanko i większą ilość klatek animacji niz w przecietnym cgi przez co nie czuc takiego dziwnego laga w scenach akcji.

Tak swoją drogą to ta adaptacja znaczaco rozni sie od starego triguna 98 na plus, bo nie ma zapychaczy. Fajnie tez, ze nie bedzie to kolejny tasiemiec, bo ten sezon 12 epow i nastepny finalowy chyba tez tyle(stary trigun mial 26, ale prawde mowiac to tam gowno zapychaczy bylo duzo).

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Dud.ek napisał:

Szkoda, że nie pociągli dalej. Obejrzane wszystko, a widze, że manga daleko w przodzie. Początek niemrawy, dopiero od walki z Date zaskoczyło tak na serio. Potem wszystkie walki Takamury i Aokiego to mistrzostwo.

Takamura vs Hawk jedna z najlepszych walk w historii anime, ile tam bylo emocji :banderas:

Spoiler

 

Takie gówna czasem ekranizuja, że az żal patrzeć, a Ippo czeka.

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...