Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.05.2022 o 22:04, Soyokaze napisał:


Czy to tak ciężko zrozumieć?
Czy mam jedno zdanie rozpisywać się do elaboratu?

Krótkie pytanie, na czym mam ograć oryginały z płyt x PSX?
Byś się domyślał mówiąc wam o odtwarzaczu i ISO, że jedynie co mam to komputer a nie oryginalny pleyak. Że mam wkładać do buczące DVD w kompie, gdzie emulator lepiej współpracuje z wersją ISO niż z płyt. Tak ciężko to zrozumieć? Czy mam pisać 500 słów i 100 zdań?

Naprawdę ale CHŁOPY to mają problem z czytaniem i wyłapywaniem kontekstu. Wszystko musi być u nich 0-1

Cześć

 

Sorry, że po takim czasie, ale tchnęło mnie ostatnie zdanie w Twojej wypowiedzi (o chłopach) oraz zaimki osobowe- sugerujące, że mamy do czynienia z kobietą.

 

Ale już w innym miejscu piszesz w formie męskiej:

  

W dniu 8.08.2022 o 14:51, Soyokaze napisał:

Z racji, że nie miałem ps2 ani ps3 i oryginału nie grałem (trochę emulacja 1). To sama formuła w tamtych czasach była dobra dla nielicznych i to w przedziale 13-20+ Te walki, siekanie itd.

Ja od dobrych lat wyrosłem z tego typu gier. Bardziej mnie irytują niz bawią.  Ktoś marudzi, że to nie stara formuła. Serio? Mając tyle lat co teraz, dziś, ja bym takiego GoW sprzedał po pierwszym uruchomieniu. Dobrze, że zmienili, bo chociaż doszedłem do poziomu Bossa Ciemnego Elfa. Grając na Normal, chyba podejść miałem 3 albo 4. Ubiłem dziada wręcz na oparach paska Kratosa. Ale serio. Ja nie jestem w te klocki. Wręcz dla mnie sukcesem jest, że go ubiłem, a nie że zaszpanowałem z minimalnym Dmg.

Ja się szybciej irytuję i denerwuję przy tego typu rozgrywce. Wolę fabułę singleplayer, niż naćkane z "napi**niem się| co sekunda. Widać osoby po 30 maja inne wymagania, niż gdy grało się za dzieciaka.

Kupiłem jako klasyk, po 3 dyszki coś było, to czemu nie. Do kwoty coś 2 stówek i tyle. Fabuła i relacja syna z ojcem fajna, widoki fajne, maszkary rozwalanie te typowe ookk... ale bosowie.... Brak mi nerw. Mam wątpliwości czy się skuszę na Platynę:unknown: Jak mam jeszcze te Valkyrie ubijać:ermm:

No są różne gatunki dla różnych graczy.

Starzeje się...  Skoro wolę gry samochodzące:shok:

 

Proponuję wizytę u specjalisty.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zamówiłem se protektory do gier od Invisible Black (są na allegro i online). I właśnie wkładam w gierki, patrzę a Tekkena 3 mam z polskiego wydania, z polską instrukcją :)

 

IMG_0431.jpg

"Siły Zbrojne Tekkena" :)

"Wspaniałe obrazy o wysokiej rozdzielczości"

Żaluję że swoją pierwszą grę, jaką dostałem - Porsche Challenge, sprzedałem jednej typiarce za 20 zł, kiedyś pytałem, a ona dała kuzynowi i już nie do odzyskania. A też polskie wydanie :/

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To dziś. 27 lat temu w Europie miała miejsce chwila, która zmieniła branżę na zawsze. 

Ja byłem w 7 klasie sp, grałem na Amisi 500 w Swos z kumplami z klasy, a premierę miała jedna z najlepszych konsol w historii, która dała początek niezapomnianym seriom. Panie i panowie. Na starym kontynencie pojawiło się PlayStation. 

I zaczęła się magia, która trwa i niech trwa.

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
55 minut temu, grzybiarz napisał:

https://www.pricecharting.com/game/pal-playstation/cindy's-fashion-world

czemu ta gra jest taka droga? @ping może Ty będziesz wiedział

 

Nikt tego śmiecia nie kupował i się obudzili kolekcjonerzy, pompując sztucznie cenę, bo jest niska podaż.

Tak jest z masą syfków. Kupowanie tego poza standardowym 'bo mogę' nie jest umotywowane niczym konkretnym.

Odnośnik do komentarza

A tak właśnie czytam że np. Silent Hill zdrożał strasznie, bo działa na PS2 i PS3... Więc ci co mają trójkę (hi Mejm), to zawyżają kwoty i teraz gra chodzi po 600 zeta :)

---

Ciekawostka... w 2001 był zamach na WTC i w tamtym okresie wyszedł np. Sypgon Filter 3, a potem musieli wycofać nakład i zmienić to i owo. No i wyszedł także Spider-Man, a tu różnice, między wersjami:

 

np. jak był na filmie FMV widok na dwie wieże to ściemnili ekran, a dźwięk został...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wyszło fanowskie tłumaczenie Ace Combat 3, trzeba bedzie wrzucic na chinskiego gameboya.

https://loadwordteam.com/projects/ace-combat-3-electrosphere-a-complete-fan-translation/

 

Gdyby ktoś się zastanawiał po co angielski patch do gry która wyszła na zachodzie, to japońska wersja ma 52 misje, 4 zakonczenia, 4 frakcje do wyboru i cutscenki anime pomiedzy misjami.

Wersja która my dostalismy została mocno pocięta i ma tylko 36 misji i wszystko co wyzej wyjebane.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...