Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

LCD wydatek 2500zł

 

Aha i kolekcjonerska gra kosztuje nie 279 a 669 w empiku wiec nie wiem kto skąd wziął te cene.

LCD za 2,5tys ? yy chyba za 5,5 czy 7,5 :thumbsup:

 

empik ma swoje chore ceny, podstawa powinna kosztowac 199 a nie ich smieszne 239 ale tak było, jest i pewnie długo będzie

http://www.empik.com/gran-turismo-5-signature-edition-ps3-polyphony-digital,prod59220017,multimedia-p

Chyba myslisz o telewizorze 3D, ale to i tak juz sa za 4,5 dobre 40"

Odnośnik do komentarza

empik ma swoje chore ceny, podstawa powinna kosztowac 199 a nie ich smieszne 239 ale tak było, jest i pewnie długo będzie

wg strony 209,90zł, collector's 249,90, signature 629,90

wiem, tyle ze jak złożysz zamówienie przez strone www z odbiorem osobistych w sklepie to "Przewidywana data wysłania zamówienia z magazynu to: 2010-11-29 + czas dostawy."
Odnośnik do komentarza

Myślę ze będzie w granicy 100 ;) z tego co widzę po filmikach - to im dłużej się gra tym jest lepiej odblokowują się rożne rzeczy (zniszczenia, granie się opon itp) te wszystkie rzeczy przysłonią recenzentom oczy ze nie będą zwracać uwagi na standardy w grze. De facto równie dobrze mogli wydać GT z 200 premium'ami i na tym koniec ;)

 

Uszkodzenia czy przepalanie opon odblokowuje się od 10 levelu w GTMode. Chris mówi o tym od 3:42. Podobno wraz z kolejnymi levelami odblokowujemy jeszcze lepsze zniszczenia itp. rzeczy.

 

IMO dziwne zagranie PD. Będzie pełno recenzji gdzie będzie narzekanie na słabe zniszczenia itp. rzeczy, które powinny być od początku, a jak się okazuje trzeba trochę pograć aby to odblokować.

Odnośnik do komentarza

lepszy taki fail niz zeby w ogolnie nie dodali tego. Pomimo tego wszystkiego jestem w stanie zrozumiec takie posuniecie przez PD. Gra jest rowniez skierowana dla casuali, wiec taki casualowiec, ktory nie ma czasu by zaglebiac sie w GT Mode, rowniez nie oczekuje od gry super zniszczen w stylu 'puchnace' opony czy moze kolejne zniszczenia typu uszkodzony silnik/skrzynia, spalone sprzeglo? ( choć mysle ze GT spalonego sprzegla nie uswiadczymy :P ) wiec nie wrzucaja tego odrazu.

To sa japonce, wbijanie lvli + mnostwo statystyk to jest u nich rzecz naturalna.

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
IMO dziwne zagranie PD. Będzie pełno recenzji gdzie będzie narzekanie na słabe zniszczenia itp. rzeczy, które powinny być od początku, a jak się okazuje trzeba trochę pograć aby to odblokować.

 

ja to się zastanawiam dalej o co tu chodzi, kompletnie nie widzę sensu w takim zagraniu, ktoś może mnie jednak uświadomi?

 

chyba tylko Kaz to rozumie.

Odnośnik do komentarza

PANOWIE / PANIE WIELKA PROŚBA.

 

Jak ktoś się coś dowie czy można już kupić albo kiedy i za ile to piszczcie. Pytajcie się też o wersję kolekcjonerską. Chciałbym ją kupić osobiście a nie czekać na listonosza. empik póki co wygląda najciekawiej. Mam znajomego w euro agd rtv i da mi znać jak coś się dowie :)

 

Nie wiem czy składać jutro pre-ordera czy ciskać po sklepach :D

Odnośnik do komentarza
IMO dziwne zagranie PD. Będzie pełno recenzji gdzie będzie narzekanie na słabe zniszczenia itp. rzeczy, które powinny być od początku, a jak się okazuje trzeba trochę pograć aby to odblokować.

 

ja to się zastanawiam dalej o co tu chodzi, kompletnie nie widzę sensu w takim zagraniu, ktoś może mnie jednak uświadomi?

 

chyba tylko Kaz to rozumie.

podobno jak się zrobi platynę to odblokowują się zniszczenia jak w burnoucie, pogoda na wszystkich trasach i auta standard zamieniają się w premium :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

LCD wydatek 2500zł

 

Aha i kolekcjonerska gra kosztuje nie 279 a 669 w empiku wiec nie wiem kto skąd wziął te cene.

LCD za 2,5tys ? yy chyba za 5,5 czy 7,5 :thumbsup:

 

empik ma swoje chore ceny, podstawa powinna kosztowac 199 a nie ich smieszne 239 ale tak było, jest i pewnie długo będzie

http://www.empik.com/gran-turismo-5-signature-edition-ps3-polyphony-digital,prod59220017,multimedia-p

Chyba myslisz o telewizorze 3D, ale to i tak juz sa za 4,5 dobre 40"

 

Zgadza się. Kolega widać dawno w sklepie nie był bo za 3.5 tys można kupić za(pipi)istego Sharpa 37" na którym człowiek zachwyca się nawet czarnobiałymi filmami :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...