Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

co jakiś czas zosteje wylogowany. np przed tym wejściem na forum byłem wylogowany - dałem zaloguj, zalogowało pomyślnie i przeniosło po loginie do mojego panelu - kliknąłem na by przejść na forum z panelu i znów byłem wylogowny. co jakiś czas też mam tak że otwieram w tab'ach tematy i na połowie jestem zalogowany a na połowie nie. na innych serwisach/forach/itp podobny problem nie występuje, nie jest to problem z moim ip.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mielismy maly problem z bezpieczenstwem i spamem na blogach.

 

Od poczatku istnienia zostala pozostawiona furtka w komentowaniu informacji przez gosci. Kto chcial mogl taka mozliwosc zablokowac. Niektorzy tego nie zrobili i w ciagu kilku/nastu dni pojawialo sie po kilkadziesiat a nawet ponad sto tysiecy (!!!) komentarzy wysylanych przez spamboty. Same reklamy viagry itp.

Serwer musial kazdy taki wpis odpowiednio obrobic. Baza sql puchla i puchla. Jak moze zauwazyliscie dzisiaj serwer mial spowolnione odpowiedzi na wasze zapytania.

Na szczescie problem zostal rozwiazany. Komentarze spamerskie zostaly usuniete a mozliwosc komentowania przez gosci zablokowana.

Serwer od razu odetchnal.

 

 

BTW: otwarty pozostaje pierwszy temat o "Problemach z Logowaniem". Byc moze lada chwila zacznie sie atak spamu w tym temacie. Jesli tak to od razu temat zamykamy. Jestesmy czujni :)

Odnośnik do komentarza

Tyle modyfikacji i usprawnień forum, a ciągle nie można zrobić czegoś tak prostego jak edytowanie informacji o profilu, bo od niepamiętnych czasów pojawia się błąd przy próbie zrobienia zmiany czegokolwiek.

 

Co konkretnie chcesz wyedytowac i jaki blad sie pojawia? Moze screenshocik?

Odnośnik do komentarza
Gość Haibane
Da się jakoś w tym nowym panelu logowania, zalogować jako ukryty? Żeby nie pokazywało mojego statusu online przy przeglądaniu forum.

 

Wczoraj pytałem o to samo karchera, no i:

 

 

Na chwilę obecną silnik forum _POWIĄZANY_ z zewnętrznym systemem logowania nie przewiduje takiej opcji, i my niestety nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skoro tutaj można pisać o błędach forum, to piszę. Od jakiegoś czasu próbuję wstawić sobie avatar. Wiem, że nie jest on jakiś mega za(pipi)iaszczy jak innych (bo to po prostu screen z anime), ale tyle, co taki, to mi wystarcza.

 

Po prostu co próbuję wstawić avatar to pisze, że nie mam odpowiednich uprawnień do wprowadzania takich zmian. Proszę o pomoc. Jakby co, to chodzi o ten screen:

 

sagaz.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...