Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z forum od jakiegoś miesiąca, po wejściu w jakiś temat, tak średnio po 3 sekundach pojawia czarny obraz tak zasłaniający pół ekranu po czym:

 

- nie mogę otwierać spoilerów

- nie mogę zoomować obrazków

- gdy cytuje jakąś wypowiedź ona kopiuje się dwa razy w edytorze tekstu zamiast raz

- nie mogę edytować swoich wypowiedzi

 

Dodam, że używam Firefoxa i na innych przeglądarkach nie ma takiego problemu. Po wylogowaniu nadal występuje ten problem.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie chcę zakładać kolejnego tematu, ale coś w kościach czuję, że zaraz dostanę bana i będzie to mój ostatni post, bo to co się dzieje w dziale ps3 to już jest skrajne ku*estwo - inaczej tego nie nazwę;

 

zacznę może od tego, że sam kiedyś byłem moderatorem i tam mieliśmy taki regulamin, że post usunięty = informacja dla autora z jakiego powodu, na ogół z upomnieniem: nie na temat, nie ten temat, wulgar, nic nie wnosi etc.

 

tutaj, piszę posty 2 razy, są cięte, piszę na wku*wie tłumacząc i prosząc, żeby tego nie ciąć, trzeci post i dopiero zostaje, bo się ktoś w łeb stuknął i zajarzył, że może jednak warto...

 

dalej... dziś założyłem temat o grze - Catherine i po prostu oczom nie wierzę; gra logiczna, która ma rozbudowaną fabułę w formie gry przygodowej, jest w dziale RPG; piszę temat, że powinna być w ogólnym dziale PS3, ktoś z userów dopisuje "zaraz ci usuną" i rzeczywiście, jakiś łebski kolo wchodzi i ładuje mi DELETE na poscie, bo gra jest w dziale RPG!

 

i teraz pytanie:

dlaczego gra, nie będąca RPG jest przenoszona do działu RPG, a tematy o Dragon Age, Skyrim czy Fallout mogą być w dziale PS3?

Ja już nawet pomijam fakt, że usunięto mi posta, całkiem długiego... w (pipi)e mam! Ale ludzie, forum jest źródłem informacji - kto się wreszcie puknie gdzie trzeba, żeby zauważyć, że dzieło zamaskowanego moderatora (bo się nie przyznaje, że to on usuwa bez zapowiedzi i możliwości korekty ze strony autora) wprowadza zamęt. Czysto teoretycznie, może ktoś i by się zainteresował grą, zajrzał do tematu i przeczytał... ale tak to nie - ma być w RPG, a jak ktoś sra na RPG i szuka logicznej na forum, to nie znajdzie takiej Katarzyny, bo cwaniak sam ją sobie włożył do szufladki, a dziwnym trafem najgłośniejsze RPG kilku kolejnych lat stoją w dziale PS3 poza zasięgiem jego wzroku... Jeśli tak ma wyglądać tworzenie tego forum (forum tworzą użytkownicy, a nie grono moderatorskie) to ja się sam zgłaszam do bana.

Dziękuje kufa!

Odnośnik do komentarza

bo uznałem, ze to najlepsze miejsce, w którym można rozmawiać o zasadach pracy forum i być może należałoby uaktywnić funkcję, która zmusza moderatora do komentowania dlaczego jest coś usuwane. a generowanie kolejnego tematu, nie ma sensu.

jeśli ktoś ma inne zdanie, może wydzielić te posty tworząc nowy temat. kolejna funkcja, która jest jakby zapomniana...

 

ale po co pisać chociażby zdanie: jednak uznaliśmy ze killzone to ścigałka i ma zostać w tym tamacie/dziale, przenosimy posta. kliknąć krzyżyk i gdzieś mieć kogoś, kto kilka(nascie) razy dziennie zagląda na forum, podnosi jego ilość wyswietlen, co jest z korzyścią dla strony.

Odnośnik do komentarza

bo uznałem, ze to najlepsze miejsce, w którym można rozmawiać o zasadach pracy forum i być może należałoby uaktywnić funkcję, która zmusza moderatora do komentowania dlaczego jest coś usuwane. a generowanie kolejnego tematu, nie ma sensu.

 

Twoje bystre jak potok oczka nie zauważyły tematu http://www.psxextreme.info/topic/92807-dzial-kontaktu-z-moderacja/ ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...